Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Angel, myślę że przy podanym przez lekarza rozmiarze różnica już będzie zauważalna. Piesi też pojda troche do góry, więc pownny sie fajnie układać. Push up nie bedzie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel81
Dziewczyny mam jeszcze pytanie co do USG piersi. Mieszkam w Niemczech i mój ginek mi to wydrukowal....ale tam nic nie widać. A jak go o ten plik spytałam, czy może mi to na pendrive skopiować, to grymasil. Jak to u was wyglądało? Mam jeszcze taką kartkę, że cytologia i inne badania w tym usg są w normie, ale bez dokładnego opisu. Chyba kupię nowego pendrive(żeby nie marudzi, że złapie wirusa) i go jeszcze raz nawiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja z usg piersi mialam tylko opis ze wszystko w normie, bez zdjec bo tez nie dawali. Ale pytalam lekarza czy moze byc sam opis, wiec moze napisz albo zadzwon dk swojego, bedziesz miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Dziewczyny dlugo nosilyscie ten pas uciskowy co jest nad piersiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nosic 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Ja mam nosic 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to się tak nosi z 2-3 tygodnie. generalnie jak lekarz nakazuje. ale moim zdaniem należy go nosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Oczywiscie chce go nosić bo wiem że jest niezbędny, orientacyjnie chciałam wiedzieć jak długo sie go nosi a lekarz nic o tym nie wspominał. Jest on niewygody ze wzgledu na ubiór. Ciężko mi zakładać bluzki w którym go nie widać ;) a chciałąbym sie juz poczuć bardziej komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basinga
Witam. Jestem zdecydowana na powiększenie piersi i chciałam zapytać o klinikę PROMEDION w Warszawie. Miała któraś z Was tam robiony zabieg, jeżeli tak to jakiego lekarza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie mozna zrobic druga operacje? jestem niezadowolona z rozmiaru a minely raptem 2 tygodnie od operacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny niedługo mam mieć operacje wybrałam rozmiar 375ml ale mam olbrzymi dylemat jakie wybrać implanty. Okrągłe czy anatomiczne. Mam 172cm wzrostu i 60kg pod biustem 73cm prosze doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Mi zależało żeby biust wyglądał naturalnie wiec wybrałam anatomiczne :) Jutro mija 2tyg od operacji i juz mi sie kształt podoba, jedynie mam nadzieje ze juz nie zmaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
gość wczoraj "Dziewczyny po jakim czasie mozna zrobic druga operacje? jestem niezadowolona z rozmiaru a minely raptem 2 tygodnie od operacji... smutas.gif " U kogo robiłaś operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz prosze ile ml wybrałaś tych implantów anatomicznych. Zależy mi zeby ładnie biust był zaznaczony na gorze a wydaje mo sie ze anatomiczne bedą wyglądały jak wiszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Wyboru nie miałam, lekarz powiedział 300ml i kropka. Więcej nie da bo będą karykaturalnie wyglądać. Mam high profile 323 zdaje się. Rzeczywiście nie są pełne u góry, mają naturalny kształt czyli taki jakby wiszący. Ale naprawde łanie sie juz prezentują :) Oczywiscie zależy co kto lubi ;) Zapytaj chirurga które dają lepszy efekt wypełnienia u góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak lekarz mówi że nie i kropka to faktycznie dyskusji nie ma... Faktycznie może się czasem nie zmieścić jak będzie za duzo... :) mam nadzieję ze w pelni zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Gosc jakie masz implanty bo wiem ze nie jestes zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbinka
no z tego co widzę to Samosia ma eurosilicony. Też je mam i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Gosc z 11.09 pisala ze jest niezadowolona z wielkosci piersi, dlatego pytam jaki rozmiar wybrala :) Kobietki od kiedy moglyscie spac na boku ? Mialam dzisiaj kontrole i nie musze juz nosic pasa, moge za dwa dni wziac prysznic ale zapomnialam zapytac o pozycje spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćASD
witajcie, czy któraś z Was była np na dwóch konsultacjach u dwóch różnych chirurgów i otrzymała diametralnie rózne propozycje implantów? Dr M.B zaproponował mi anatomy 275 max 300 pod gruczoł przy mojej budowie ( 165 cm 50 kg- jestem dość drobna ,miseczka duże A), natomiast inny chirurg polecił max 380 anatomy Polytech pod mięsień. Jak przymierzyłam te 380 w specjalnej koszulce i staniku wyglądały ok- w miarę duże . Mogę wziąć 340 lub 380 ml. Na które się zdecydować? I skąd tak duża rozbiezność u lekarzy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z tego co ja się orientuję to wkładki są dożywotnie ale czy to prawda że one z biegiem czasu robią się coraz twardsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
wiesz no różni lekarze mają różne techniki i poczucie estetyki. Może z tego to wynika... :) przymierzałaś oba rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsd
Tak przymierzalam i efektowniej wyglądały te 380 ml.mam takie wrażenie że dobór implantów rzeczywiście zależy czasem od poczucia estetyki danego lekarza. Jeden od razu powiedział mi że on woli mniejsze piersi,a drugiemu podobały się te większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsd
Tak przymierzalam i efektowniej wyglądały te 380 ml.mam takie wrażenie że dobór implantów rzeczywiście zależy czasem od poczucia estetyki danego lekarza. Jeden od razu powiedział mi że on woli mniejsze piersi,a drugiemu podobały się te większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Jestem juz 3tyg po zabiegu :) alez czas leci :) kiedy sie kapie boje sie zanuzyc w wodzie po szyje przez implanty ;) ciagle mam w glowie 'a co jesli wybuchna' :D nadal mam nadzieje ze nie zmaleja bo teraz sa w sam raz. Powiedzcie mi prosze czy po 3mies noszenia specjalnego stanika mozna nosic juz zwykly z fiszbinami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela gość
Czesc dziewczyny 19.09 w poniedziałek miałam operacje powiekszenia piersi. Mam implanty MENTOR rozmiar 375. Czuje sie strasznie nie moge sie sama podnieść, mòj maż jest cudowny wspiera mnie i pomoga przy najprostrzych czynnościach ktòre sprawiaja mi nielada kłopoto. Mam nadzieje że szybko wròce do swojej formy. Dziewczyny napiszcie do mnie przydało by się usłyszeć dobre słowo i info jak długo byłyście tak kiepskim stanie. Z gòry wielkie dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Izabela głowa do góry później już będzie lepiej, odpoczywaj odganiaj złe myśli ;-) a jak z wielkością jesteś zadowolona? ja mam mieć 360 dlatego jestem ciekawa idę pod nóż za 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcęchcęchcęgość
cześć Dziewczyny :) czy Któraś ma może info jak w temacie na terenie Bydgoszczy bądź Torunia ? ewentualnie Kolasiński Poznań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×