Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Ja wizyte u dr Potockiego mialam w czerwcu 2015 (umawialam sie na nia w marcu 2014), a operacje 22 wrzesnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do dr Szczyta kolejki sa dluzsze, ja jednak od poczatku bylam nastawiona na dr Potockiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza09
Pytam, ponieważ słyszałam , ze dr. Potocki wykonuje zabiegi nie tylko w klinice dr. Szczyta. Moze byłaby to szansa na szybszy termin konsultacji. Wiecie cos o tym ? Gdzie jeszcze przyjmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam gdzies w necie, ze wspolpracuje teraz z klinika Szczyta (o innej klinice nie wspominal), wiec ja tam mialam operacje, ale placilam bezposrednio na konto dr Potockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym na forum ktos pisal, ze jest jeszcze Potocki - ojciec, wiec moze to o nim slyszalas, bo on na pewno nie przyjmuje u Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiększanie piersi to ciężka sprawa. Ja to bym się zastanowiła po pierwsze czy warto. No ale widzę po temacie i po odpowiedziach, że raczej same zdecydowane kobitki tutaj. Sporo też info tutaj znalazłam. No ale chyba jednak wszystkie te pytania zadać już lekarzowi który będzie przeprowadzał tą operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex masz racje, ale w moim np. przypadku wiele pytan pojawia sie w trakcie, a nie bede z kazdym pytaniem zglaszala sie do doktora, no a kolejna kontrole mam pod koniec grudnia, wiec sporo czasu jeszcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza09
To pozostaje mi chyba zapisać sie na kwiecień :( czytałam po opiniach ze sprawdzony lekarz ... chyba warto poczekać na konsultacje , ale pewnie pózniej drugie tyle na zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liza, ja jestem bardzo zadowolona i uwazam, ze warto bylo czekac :-) a czas tak szybko leci, ze ani sie obejrzysz i juz bedzie ten dzien :-) ja jestem juz prawie 6 tyg po operacji i nie wiem kiedy to przelecialo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Czy ktoras z was miala zabieg powiekszenia piersi u dr Rychlika w szczytnej? Mam u niego ustalony zabieg na grudzien i im blizej terminu coraz wiecej mysli kotluje sie w glowie. Jeszcze mam pytanko do osob, ktore sa juz po opreacji, poniewaz ciagle bije sie z myslami odnosnie rozmiaru. Lekarz zaproponowal mi silikony mentor 375 ml, profil sredni. Jestem osoba szczupla, wzrost 164cm, waga 50kg, obecnie mam bardzo malutkie piersi a w zasadzie moglabym powiedziec ze ich nie ma (obwod pod piersami 75, obwod w okol piersi 84). Moglaby mi ktoras z was powiedziec, moze ktoras z was miala podobne proporcje jaki efekt otrzymala po powiekszeniu. Nie ukrywam, ze chcialabym miec duze piersi, ale oczywiscie nie jakies wielkie cyce jak donice, oczekuje ze bede miec piersi o romzmiarze C-D - moje Marzenie ;) Bardzo prosze o jakas rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy chcemy robić dokładnie takie zabiegi, to własnie w takiej klinice jak Aestheticmed. W Szczecinie to jedna z lepszych i tych do której zdecydowanie warto na pewno się wybra kiedy dbacie o swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Potocki kiedys przyjmował w innej klinice, ale na dzien dzisiejszy współpracuje tylko i wyłącznie z dr Szczytem i poracuje u niego w klinice. Ja konsultacje miałam w maju 2016 czekałam na nia 2 tygodnie, poniewaz wybłagałam lekarza :) termin operacji po konsultacji pazdziernik 2017 byłam jednak dobrej mysli, w pazdierniku 2016 roku zrobiłam wszytskie badania i zadzwonilam do kliniki, akurat zwolnił sie termin i w 29 pazdiernika 2016 roku juz miałam wykonany zabieg. Najwspanialszy lekarz na swiecie to dr Potocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus dr. Potocki ma też jakąś swoją prywatną stronę, której jest podany nr telefonu w celu umówienia się na konsultację, ale możliwe, że nr ten przekierowuje od razu do kliniki dr. Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka żeby trafić tak z proporcjami to nie lada sztuka - a zastanawiasz się czy dobrze dobrał rozmiar? jaki chcesz mieć po powiększeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexiani
Któraś z Was robiła sobie piersi u dr Olender? Konkretnie w tej klinice http://drolender.pl ? Ja jestem po wizycie konsultacyjnej i ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo, jestem trochę podekscytowana, zestresowana, może ktoś opowie jak to wygląda konkretnie z punktu widzenia pacjentki:) Wierzę, że ktoś się znajdzie, bo dr Olender ma sporo dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa1982
dziewczyny, ja jestem zapisana na operacje powiekszania piersi u dr Tomasza Dębskiego. Przyjmuje w klinice Ambroziaka, Lasermed i w kilku innych miejscach.Czy któraś miała u niego operację? Widzę, że dr jest przyzwyczajony do implantów mentor okrągłych. Zaproponował mi 275cc i 300cc okrągłe mentor (ze względu na asymetrię); Jak to jest z tymi rozmiarami? slyszlalam, ze u jednych kobiet taki sam rozmiar implantow, mająs taką samą miseczkę wyjściową, może dać inny efekt np. rozmiar C lub D itp. Lekarz twierdzi, że mi wyjdzie C lub małe D. Można to jakoś sprawdzić?:) jestem po 2 ciązach i więcej nie planuje dzieci :) dlatego zdecydwoalam się na operację mając już dzieci...bo cycki po karmieniu wyglądają fatalnie i mam teraz miskę A lub malutkie. B... Jak to jest z podnoszeniem dziecka po operacji? lekarz twierdzi, że mogę podnosić ani nic powyżej barku.. no ale z drugiej strony dziecko waży już 7kg... Napiszcie proszę jak u Was było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Hej Anika tak to prawda że nie można nosić dzieciaxzka ja jestem mmiesiąc i tydzień po czuję się super nic nie boli,zakupy tak do 2kg byle nie robić gwałtownych ruchow, muszę się oszczędzać,ale dużo tobie sama jedynie nie odkurzam,nie myje okien :)mam dwójkę dzieci 21miesiecy i 6 lat:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
Anitka ja tez mam takie wymiary jak ty i mam silikony 375 okrągłe i jestem zadowolona mam rozmiar C lub małe D nie wygladam sztucznie i to jest dla mnie najwazniejsze. Mysle ze rozmiar biustu jest sprawa indywidualna. Ja mialam najpierw wybrany rozmiar 400 ale w dniu operacji zmienilam na 375. Jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz, mam nadzieje ze Ci chociaz troszke pomoglam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa1982
goscmagda87: dziękuję za odpowiedź. Wlasnie najbardziej się boję jak sobie poradzę z opieką nad dziećmi. Przez 3 tyg. po operacji ma mnie mąż wyręczać i opiekunka... ale potem on musi na kilka dni wyjechać w delegację i kombinuję co zrobić . Ja mam dziecko w wieku 4 lat i roczek. A ból ile Cię trzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dokladnie 6 tyg po operacji, wiec wg zalecen dr moge juz przestac nosic biustonosz pooperacyjny, bez niego jednak mam takie dziwne uczucie jak gdyby cos chcialo mi sie oderwac od reszty ciala :-( czy tez mialyscie takie wrazenie? Moze to tylko kwestia tego, ze przez te 6 tyg juz sie przyzwyczailam, ze piersi sa ucisniete przez pas... Mam taka nadzieje... Kontrola dopiero po 20 grudnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmgda87
Anika bol był nie oszukujmy się dla mnie to większy niż dwa porody naturalne:P Ale warto!!!najgorszy pierwszy tydzień później już coraz lepiej u mnie było super jak w 10 dniu zdjeli szwy:) dasz rade:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja też mam dwoje dzieci. Dzieci o dziwo jakby rozumiały że mama chwilowo nie działa ;) Jedynie psychicznie źle sie czułam kiedy widziałam jak tak sierotki chodzą koło mnie ja nawet ich przytulić nie mogłam bo tak mnie bolało w pierwszym tygodniu. Mąż mnie wyręczał we wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
W nocy odpadł mi ten szew przeźroczysty :) przebudziłam sie bo jakby mnie coś uszczypnęło w miejscu ciecia. Rano patrze a tu szwa już nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooomoo
Hej dziewczyny mialam dzis konsultacje I polecono mi 375 jednak zapytalam o 400 I powiedzieli ze Nie ma problemu . Bedzie sie duzo rozmiar roznil of tego przymiarkowego? Bo jeszcze mysle nieco wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei szykuje się na zabieg w szpitalu medicover. Jedna znajoma z pracy robiła tam piersi i dopóki się nie zgadałyśmy to nawet nie pomyślałam, że ma implanty! Super dobrane do sylwetki, ładne proporcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza09
Czy któraś z was orientuje się może jak wygląda kwestia powiększonych piersi jeżeli w przyszłości planuję zajść w ciąże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CASTING
Szanowni Państwo, TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”! Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj! Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście. Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • zdjęcie sylwetki • krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066. Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja programu "Walka o piersi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polasia
Dziewczyny, mam operację w poniedziałek, im blizej tym wiekszy stres. Dwa tygodnie temu dopadło mnie przeziebienie i zapalenie zatok, brałam antybiotyk. Teraz już jest ok, tylko katar mi został i uczucie zatkanego nosa. Nie wiem co robić, czy to może byc przeciwwskazaniem do zabiegu?? Miała któras z was taki problem :/ jak na zlość musiało się przytrafic akurat teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×