Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam piersi powiększane implantami i zabieg okazał się udany. Moim zdaniem każda kobieta powinna zrobić coś dla siebie, jeśli naprawdę źle czuje się w swoim ciele. Ja miałam powiększanie biustu u doktora Checińskiego. Najlepiej same sprawdźcie co ekspert uważa o tego typu zabiegach https://vimeo.com/193718382.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
Dziewczyny zróbcie sobie imbir cytryna zalać wrzątkiem poczekać i dać miód pomaga ja tak cała ciąże się leczyłam i do dziś tak robie zdrowe i szybko pomaga ja już niedługo konsultacja ale wam zazdroszczę ze już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Jutro lece po imbir. Musze zrobic ta operacje we wtorek. Wiem ze jakbym musiala przelozyc to albo zrezygnowalabym albo padla bym na zawal z nerwow. Czy tylko ja taka boi dupa czy was tez tyle nerwow ta cala operacja kosztowala? Jeszcze gdybym dzieci nie miala. A tak wyrzucam sobie ze jak cos mi sie stanie to dzieci zostawie przez cycki a z drugiej strony zawsze marzylam zeby je miec i chcialabym w koncu kupic normalny stanik a nie jakis cholerny pushup ktory i tak odstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelaaa
Mam to samo te same myśli tez nam dzieci itp ale z drugiej strony dobry lekarz i wyniki jak są to nie ma prawa się nic stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam obawy, bo mam dwójkę dzieci i tez różne myśli. Piersi to moje marzenie od zawsze i tłumacze sobie ze musi być ok. Jak za miesiąc będę po, to moje dzieciaki będą miały najszczesliwsza mamę pod słońcem. Myślę, ze warto zrobić to dla siebie. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
obawy raczej kazdy ma:) co do prostych czynnosci po operacji to zgadzam sie z kolezanka, herbate sama zrobisz tylko czajnika nie zalewaj za duzo bo nie dasz rady go podniesc. szklanki jakies herbaty i inne rzeczy ktore masz na polkach proponuje postawic wszystko na blat bo nie dasz rady siegnac (rak nie mozna podnosic do gory). co do ubioru to tez bedziecie mialy male problemy, najlepiej jakas bluza rozpinana i spodnie dresowe ktore luzno wchodza na nasza pupcie:) niestety z yeansy to koszmar po operacji:) co do seksu to moj lekarz mowil o 3 tygodniach bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam proszę o opinię kliniki w Warszawie a konkretnie o doktora Grese- Łyko mam pierwszą wizytę na 24.05.2017. Bardzo chcę mieć ładny biust ale boję się strasznie operacji. Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K29 ma rację - podstawowe, proste czynności nie powinny sprawiać trudności. ale trzeba pamiętać żeby uważać na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Ja 3 tygodnie przed operacja brał antybiotyk na angielski po czym na nowo pobolewalo mnie gardło. Stosowałam wszystko, czosnek, imbir, vit c, kurkume, miód i płukanki ziołowe i nic. W dzień operacji lekarz badając gardło nie miał żadnych przeciwskazan. Koleżanka obok miała lekki katar od kilku dni i tez nie było żadnych przeciwskazan. Wszystko poszło ok. Teraz jest 12 dzień od zabiegu i robię wszystko, piore, gotuje, sprzątam. Dla mnie najgorsze były 4-5 dni, i oczywiście noce i poranki. Jutro Maz idzie do pracy i zostają mi jeszcze dzieciaki, 4 latek i roczniak który ciągle chcę na rączki, tego się trochę obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojas
Anginę miało być. Słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Ja mam operacje juz jutro. Mam takiego stracha, ze juz jakis palpitacji dostalam. Ja po tygodniu bede sama w domu z 2 latka i az sie tego boje. Ona tez ciagle chce na rece. Jeszcze teraz ma taki okres ze tylko mama i mama, wszystko chce zeby mama robila i ja nosila, karmila itp. Wiec wizja po operacji tez mnie przeraza. Ehh... mam tylko nadzieje ze wszystko dobrze pojdzie jutro i nie bedzie zadnych komplikacji podczas operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Eolka no wlasnie boje sie wszystkiego, ze cos pojdzie nie tak, ze sie nie obudze albo jakies inne komplikacje beda. Jak podpisywalam papiery pisalo ze od znieczulenia moga wystapic komplikacje natury kardiologicznej i krazeniowej. Wiec juz wszystko sobie wbijam do glowy. Jeszcze jak patrze na te moje dzieciaczki to tymbardziej sie boje zeby nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiii74
Czesć dziewczyny.Mi juz leci trzeci tydzień po operacji.Jezeli chodzi o sam zabieg....oczywiscie znieczulona tylko miejscowo i bez drenów.Implanty dosc spore bo 420 ale tez i jestem wysoka 176 cm.W klinice spedziłam tylko noc a na drugi dzień juz do domu.Jezeli chodzi o czas w domu ,to dalej jestem na zwolnieniu i się kuruje,bo ból mi nie odpuszcza,więc podziwiam te kobietki ,które decydują się na operacje przy małych dzieciach.Oczywiscie ...proces gojenia przebiega tez u kazdej z nas indywidualnie...ja znoszę to dośc kiepsko i ponoć tak jest przy sporych implantach i u kobiet,które przed operacją sporo trenowały.Mimo wszystko ból się wytrzyma ...a mam nadzieję,ze efekt wynagrodzi wszelkie cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesć dziewczyny.Mi juz leci trzeci tydzień po operacji.Jezeli chodzi o sam zabieg....oczywiscie znieczulona tylko miejscowo i bez drenów.Implanty dosc spore bo 420 ale tez i jestem wysoka 176 cm.W klinice spedziłam tylko noc a na drugi dzień juz do domu.Jezeli chodzi o czas w domu ,to dalej jestem na zwolnieniu i się kuruje,bo ból mi nie odpuszcza,więc podziwiam te kobietki ,które decydują się na operacje przy małych dzieciach.Oczywiscie ...proces gojenia przebiega tez u kazdej z nas indywidualnie...ja znoszę to dośc kiepsko i ponoć tak jest przy sporych implantach i u kobiet,które przed operacją sporo trenowały.Mimo wszystko ból się wytrzyma ...a mam nadzieję,ze efekt wynagrodzi wszelkie cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jestem 5 dni po operacji- implant okrągły pod mięsień. Mam pytanie o kształt. One teraz są jakby ułożone w stożek- do góry, wcale nie są okrągłe. Czy to się zmieni? Jestem załamana, bo są brzydkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mozecie napisac jakie macie wymiary i rozmiary implantow oraz jakie z tego wyszly wielkosci miseczek kiedy juz po paru mies. zeszla opuchlizna? Nie wiem czego się mogę u siebie spodziewać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwiii74 Bol to kwestia indywidulana. Ja juz jestem miesiac po op. przed operacją od kilku lat codziennie ostro trenuję siłowo, mam mocne mięśnie klaty, ale nic mnie nie bolało. Zaraz po operacji ból ok. 6/10, ale juz rano 2/10 i tak przez pierwszy tydzien. Pozniej juz tylko lepiej, dodam, ze oprocz przeciwbolowego w kroplowce zaraz po operacji, nie bralam juz niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wkladki tez nie sa najmniejsze- 400ml pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TingaTinga
Kiedy dziewczyny zaczelyscie ćwiczyć górne partie ciała? Ja jestem 2 i pół miesiąca po operacji, ale boję się cokolwiek zepsuć i odpuszczam jeszcze górne partie, ciężarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Eolka tak wszystko ok. Wiecej strachu sie najadlam przed niz to wszystko bylo warte. Nie powiem, ze nie boli, bo cos tam pobolewa ale jest znosnie. Najbardziej dokucza mi spanie na plecach a raczej przetrwanie nocy bo ciezko nazwac to spaniem. No ale nic mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
Liv spanie na plecach będzie cie męczyć na pewno kilka dobrych dni. U mnie po ok 10 dniach było lepiej i można powiedzieć że zaczęłam przesypiac całe noce z 2 pobudkami. Kup sobie jakąś maść przeciwbólowa i smaruj plecy przed spaniem bo ja odstawilam wszystkie proszki przeciwbólowe po wyjściu z kliniki ze względu na bóle żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
jesli chodzi o ksztalt po operacji, to tak zmieni sie, moje byly opuchniete i jakies takie dziwne, tez nie bylam zadowolona, ale to wszystko przez obrzek, ja mam 285ml pod miesien, tak po ok2-3 tyg zobaczysz ogromna roznice, zrobia sie okragle ladnei z dnia na dzien bardziej naturalne. ja juz 7tydz po operacji, zaczelam nosic koronkowe staniki:):):) w koncu bez poduszkowcow:) efekt super, rozmiar C. co do cwiczen to sie jeszcze nie zabieram, w sobote bylam na ostatniej kontroli i lekarz uprzedal ze jak ostro sie wezmiemy za cwieczenia lub np mycie okien i sprzatanie w domu to mozne dojsc do stanu zapalnego, zebrania sie wody pod implantem itp . wszystko stopniowo robimy spokojnie i bez duzego przemeczenia gornej partii. ja rozkladam sobie prace na kilka dni nie wszystko na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Czesc. Mam zaplanowany termin operacji na 16 maja i ustalone implanty okragle pod miesien rozmiar 375 lub 400 - jeszcze nie wiem co wybrac. Dziewczyny napiszcie prosze czy po operacji implantami okraglymi piersi wygladaja jak pilki? Boje sie tego ze mi sie nie spodoba efekt i moze lepiej wybrac anatomiczne? Prosze doradzcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
jesli masz implanty dobrane do swojej sylwetki to napewno nie bedziesz miala pilek, ja mam implanty okragle 285ml pod miesien i jestem juz 7tydz po operacji, sa owszem okragle ale w zadnym wypadku nie wygladaja jak pilki, sa jak naturalne jedrne piersi. a to wszystko bo sa dobrane indywidualnie przez lekarza do postury, mam 163wzrostu i 50kg, u mnie wyszlo piekne C. lekarz powiedzial mi ze jak dalby mi implant 400ml to bym wygladala jak Pamela:) z dwoma pilkami. dlatego trzeba zaufac lekarzowi bo on najbardziej sie na tym zna i wie co robi. kazda z nas jest inna. no chyba ze same chcemy miec pilki lekarskie przed soba to juz na ryzyko pacjentki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam problem mija mi 6 tydzień po op i lewa piers jest ciut wyżej . Ile czasu piersi się układają? Czy powinnam się martwić i skontaktować z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość - i co ? jak piersi ? Eolka pisała bys zadzwoniła , wg mnie to najlepsze wyjscie , bo jezeli cokolwiek Cie niepokoi powinnaś skonsultować to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do aduuular- byłam na wizycie i wszystko jest ok różnica jest minimalna . Prawa piers jest opuchnięte co powoduje asymetrie Muszę cierpliwie czekać aż się ułozą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Hej dziewczyny :) a co sadzicie o Dr Dydymskim? Mam umowiony termin powiekszenia piersi i powiedzcie czy warto Mu zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×