Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

też jestem zdania, że warto przetrzymać ten ból, żeby cieszyć się efektami później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ilu dnia minął wam ten największy ból przy ruszaniu się/wstawaniu/kładzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bol mina ok po tygodniu. Dziewczyny które są już po, powiedzcie mi po jakim czasie nosiłyscie biustonosz z fiszbinami i kiedy wrocilyscie do normalnej aktywności fizycznej. Ja jestem 7 tyg po:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes551
Mam termin na 2.06,wybrałam z lekarzem implant 400ml i 450.Będę opierała się przy większym,bo chcę mieć trochę większe piersi niż tylko dopasowane do figury.Zawsze miałam za małe ,więc teraz chcę mieć większe.Mam 70cm pod biustem, 81 w biuście, 160cm wzrostu.Mam nadzieję!,że nie będą za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wymiane implantu z 255ml na 350 po 8 latach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat,od dawna marzę o nowych piersiach,to mój największy kompleks,robiła któraś z was w tym wieku?boję się powikłań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Czesc dziewczyny ;) jestem 10 dzien po operacji i czuje sie dosyc dobrze. Tabletki przeciwbolowe biore tylko na noc zeby lepiej spać. Piersi są nabrzmiałe ale piękne. Moja sylwetka i pewnosc siebie zmieniły się o 180°. Coś pięknego. Teraz tylko żałuję że tyle czasu zwlekałam. Piersi robił mi dr Tomasz Dydymski którego serdecznie polecam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarins
Tw10290 boleć nie boli raczej swędzi:) czasem odczuwam ból kiedy rękę jakoś inaczej wyciągne albo przy masażu ale tak to wszystko jest ok. Z dnia na dzień piersi się zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Cześć :) Jestem 9 miesięcy po operacji. Piersi wyglądają super chociaż znowu uważam ze mogłyby być większe :D Przed operacją miałam małe, wiszące po dwóch ciażach "B" a jest jędrne i naturalnie wyglądające duze "C". Piersi były asymetryczne baardzo, teraz są równiutkie :) Wreszcie w sklepie nie musze myśleć czy mogę kupić bluzke z dekoltem bo zawsze układa sie super :)Gdyby któraś nadal miała wątpliwości robić czy nie robic to ROBIĆ :) Pewność siebie wzrasta 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 290
Do gość z 21:00. Ile cm masz pod biustem i jakiego jesteś wzrostu? Jakie duże implanty? Okrągłe, czy anatomiczne? Ja mam też małe zdechłe B, jedna pierś, to nawet mniej... I lekarz powiedział, że nie mogę mieć okrągłych i max 350 :( i to się mam modlić żeby się zmieściły :(. Termin mam na 14 lipca. Dr Kubasik - Poznań. Załamana jestem że za taką kasę nie jestem w stanie zrobić sobie wymarzonych :( chciałam 400 najmniej :( a lekarz w razie w zamówi też 290 :(jakby 350 nie weszło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
290 Pod biustem mam 73cm, wybrałam wkładki anatomiczne a lekarz dobrał rozmiar 300 do jednej i 290 do drugiej bo była duza asymetria.. Wzrostu mam 168cm i 55kg wagi ;) Generalnie jestem drobniejszej budowy, dawniej jak stałam bokiem to miałam wrażenie że bardziej odstaje mi brzuch i łopatki niz piersi :D A teraz super :) Robiłam w Krakowie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
I też jak mi powiedział jaki rozmiar bedzie dla mnie odpowiedni to biłam sie długo z myslami ze przecież to tak mało. Nawet różnicy nie bedzie widać :D A teraz są takie faaaajne ;) oczywiscie niedosyt sie juz zrobił ze "a moze mogły by być większe", ale jak pomyśle co miałam to te są naprawde z******te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monticola
Dziewczynki, jak długo czeka się na termin operacji od konsultacji. Muszę ustalić sobie urlop. Jakie kliniki polecacie na podkarpaciu i małopolsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy do jakiego lekarza idziesz...czy bardziej obleganego czy nie:) na konsultację dostaniesz się szybciej. na operację się czeka..czasem miesiac czasem dwa i dłużej. cięzko jednoznacznie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja czekałam pół roku, ale dlatego ze sama wybrałam późniejszy bardziej odpowiedni dla mnie termin. W Krakowie polecam Chirurga Ciesińskiego. Chociaż w ostatniej chwili mi zmienił termin bo miał remont w klinice to mimo wszystko cycki zrobił super :) Ja robiłam ostatecznie nie w jego klinice tylko w Alma-Medica gdzie on pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
Drogie Panie, czy możecie polecić klinikę na dolnym śląsku? Może Wrocław? Jakiś dobry, godny polecenia lekarz? Siedzę i szukam i potrzebuję Waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 665, Wyczytałam w Twoich postach, że masz implanty firmy Motiva. Słyszałam o nich mnóstwo pochlebnych opinii. Najbardziej jednak interesuje mnie czy faktycznie ten rodzaj implantu jest miękki w dotyku? Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia, a mianowicie, jak długi okres gwarancji posiadają implanty tej firmy? Z tego co przeczytałam w Twoich postach jesteś zadowolona z wyboru, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi! pozdrawiam, kokosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Takie duze "C" małe "D" zależy od stanika. Są naprawde fajne i wyglądają całkiem naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monjas
MaWy jeśli masz nie daleko to polecam Panią Dr. Anna Olender z Częstochowy a dokładnie Żarki Letnisko. Ja miałam robione ponad 2 miesiące temu implanty mentor anatomy 495ml przy wadze 65kg i 177cm wzrostu. Mnóstwo pozytywów na necie. Klinika i opieka na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 1234 też mi się wydaję, że takie C/D są najlepsze :) biust jest większy, ale jednocześnie wygląda jeszczew miarę naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak uwazam ze c, d to max! Zawsze mi sie podobaly wielkie bo sama nie mialam, a teraz mam stanik 80d, triumpfa 80e i sa piekne i nie chcialabym wiekszych bo wygladam teraz naturalnie, idealnie do figury, proporcjonalnie i sexy:) . Stanik mam taki rozmiar jak napisalam a tak wizualnie to one sa moim zdaniem takie porzadne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny czasami przesadzają z rozmiarem biustu. Wiadomo, że większy jest lepszy ale warto pomyśleć to na spokojnie. Ja miałam swoj biust w rozmiarze b, teraz mam c lub d (zależy od stanika) i widzę mega dużą rożnicę w porównaniu ze swoimi naturalnymi i teraz mam bardzo duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 665
kokosowa1991 Tak jestem bardzo zadowolona z implantów Motiva Ergonomix. Są mięciutkie zachowują się jak piesi naturalne tzn pracują z całym ciałem:) Znajoma posiadająca 3 lata implanty Mentor anatomy właśnie była na konsultacji odnośnie wymiany na Motiva. Jeśli chodzi o gwarancję to mają dożywotnią dodatkowo przez 10 lat posiadają ubezpieczenie w razie wystąpienia przykurczu torebki. W takiej sytuacji są wymieniane implanty i cały koszt operacji jak i implantów ponosi producent. Dziś mija 8 tydz od operacji. Jeśli zależy Ci na na prawdę naturalnie wyglądających piersiach to szczerze polecam, znajomi jak i rodzina nie zauważyła że wielkość piersi to zasługa implantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaWy
A co mozecie powiedziec o implantach firmy Arion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ma racje piersi z implantami motiva wygladaja bardzo naturalnie. Wczoraj minal mi miesiac po i to prawglda ze pracuja z cialem. Ruszaja sie podskakuja ;), sa miekkie, a co do gwarancji to nie wiedzialam az tyle co pisze Ania. Dzieki za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja mam Mentory anatomiczne i powiem wam że one też pracują ;) Wyglądają naprawde naturalnie. Widze ze ludzie z mojego otoczenia przyglądają mi sie czasami bo zapewne dziwi ich ze w tym roku mam większe piersi :D Mówią ze chyba przytyłam troche i ze lepiej tak wyglądam. Ani razu nie padło pytanie czy powiększyłam albo czy cos z nimi zrobiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 665 długo dochodziłaś do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę ból piersi był dwie doby po zabiegu i wtedy brałam leki przeciwbólowe. Przez dwa tygodnie oszczędzałam się ale tylko z powodu lęku, że coś może się stać bo jak każda raczej wie to przez ok 8 tyg trzeba uważać, nie ćwiczyć itd. Ja tak naprawdę po czterech dniach prowadziłam auto i odkurzałam mieszkanie( choć wiem, że było to nieodpowiedzialne) ale nie mogłam znieść bałaganu wokół (dwójka dzieci) Mąż był w domu przez dwa tyg i własnie wtedy czułam czasem dyskomfort i jakieś różne rzeczy czyli ciągnięcie, spięcie mięśni itp. Po dwóch tyg mąż wyjechał więc musiałam wrócić chcąc czy nie do codziennych czynności i opieki nad dwójka dzieci. Jeśli chodzi o piersi to nie bolały mnie prawie w ogóle ale za to bolało mnie wszystko w koło, zaczęło się od żeber (schodziła opuchlizna) później brzuch i pachwina trwało to ok tyg. Po ok 4 tyg od zabiegu zaczęła boleć mnie ręka ( jak mięsień piersiowy zaczął się regenerować) nie był to jakiś mocny ból raczej powodował dyskomfort. Teraz jestem 9 tydz po zabiegu i czuję się rewelacyjnie, piersi wyglądają boooooooosko! Mam pierwszy siłowy trening za sobą. Mogę wysłać zdjęcie na e-maila jeśli wahacie się przed implantem Motiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 665, jakbyś mogła bo będę bardzo wdzięczna za zdjęcie to m mail tonx66@o2.pl, jestem pod wielkim wrażeniem tych implantów ale dosyć mało dziewczyn je posiada dlatego ciekawi mnie Twoja opinia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×