Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Dorota4563
Jezeli moge slowko. Po zdjeciu szwow jeszcze za szybko aby mierzyc rizmiar. Poczekaj do 3 miesiaca kiedy juz praktycznie beda na swoim miejscu. Bedziesz miala jasny obraz. Rozmiarowo pewnie bedziez pomiedzy d a e zycze radosci w czasie kupowania nowych biustonoszy. Pamietam ten moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBibi
Dziewczyny, a od kiedy mozna isc pod prysznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Do goscjp - pisałaś wcześniej ze myślisz nad zmianą rozmiaru jaki początkowo miałaś mieć. No i jak? Zmieniłaś coś? Ja startuje z poziomu "0" tzn A i mam mieć 265 profil wysoki i nie wiem czy to dobre....Chciałabym mieć pełne C a boje się ze wyjdzie duże B. Wiekszosc dziewczyn na forum widzę ze ma powyżej 300ml i teraz już sama nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Ja mogłam iść po prysznic po 5 dniach, ale lepiej sie zapytać swojego Doktorka ;) a u mnie rozmiar 295 ml i myśle, ze to starczy ;) na poczatku i tak wydawały mi sie wielkie ale teraz trochę opadły i juz takie ogromne mi sie nie wydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4563
Przed swoja operacja czytalam to forum (5 miesiecy temu ) i wlasnie czytalam jak dziewczyny pisaly o prysznicu itd. Dlatego bylam bardzo zdziwiina jak wychodzilam na drugi dzien z kliniki. Moj lekarz powiedzial aby zdjacbopatrunki wskoczyc pod prysznic . Odkazic ranki i znowu opatruneczki dac. Tak tez postepowalam. Opatrunki zmieniala mi sis az do zdjecia szwow. Wygojone cudnie ... Tak bylo u mnie z prysznicem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBibi
Super! Wjec ja zmykam pod prysznic ;) Dzieki Dziewczyny. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozmiaru implantu.. jednej kobiecie z około 250ml wyjdą 2 rozmiary więcej, innej znów potrzeba do tego 350ml innej 400ml.... Zależy to od wszystkiego (waga, obwód klatki, wyjściówka, jakość skóry, sposób umieszczenia implantu itd.) Ja mam mieć 340ml i cholernie boje się: jednego dnia że będą za małe, drugiego dnia że za duże i będę źle wyglądać... Bo na przymiarce 300ml u mnie wygladało jak bym była w push upie (czyli mało co), natomiast 340ml już były duże. Wybierając między 300ml, a 340ml wzięłam te większe w myśl tego że PODOBNO wychodzą one mniejsze niż na przymiarce. Myślę że w kwestii implantu warto dokładnie podyskutować z lekarzem, on najlepiej doradzi :) A poza tym im bliżej zabiegu tym bardziej ogarnia mnie paraliżujący strach. Ostatnio ciągle myślę "co się stanie jak zajdę w pierwszą ciąże za 3-4 lata, co się stanie z moimi cycuchami? Czy ciąza je zniszczy? Jak tak to jak bardzo?" Macie jakieś doświadczenie lub wiedzę z tym związaną? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćbibi ja dostałam zalecenia jak wyszłam z klinki To letni krótki prysznic 6 godzin po wyciągnięciu drenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
witam Was __ za 2 tyg. mam pierwszą konsultację _ jeśli jest wśród Was kobieta po 45 roku życia z okolic Legnicy-Wrocławia , która ma już operację za sobą to bardzo proszę , aby się do mnie odezwała _ mam miliony pytań , mnóstwo wątpliwości ... nie wiem o co pytać lekarza , nie wiem , jakie implanty wybrać , jaki rozmiar ??? wiem jedno , chcę tą operację zrobić :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Ja z rozmiarem zaufałam doktorkowi, oni wiedza najlepiej bo cycki to ich życie ;) myśle, ze jak powiesz mu jakiego efektu oczekujesz to on pomoże zdecydować o rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 ja mam aktualnie rozmiar B chce miec pelne C lub srednie D. Lekarz wybral mi implanty Arion 295cc protil wysoki(o ile pamietam :p ). Co do rozmiaru sam powiedzial , ze moge miec wieksze nawet o 3 razy ale jest to niebezpieczne. Powiedzial ze w tym momecie co chodzi o moj aktualny rozmiar i rociagliwosc skory wybral wlasnie Arion 295cc miekki (malo co wyczuwalny pod skora ) wysoki profil i implant na miesien. Mialam je w reku tzn.ten sam rozmiar... Powiedzial, ze moge przylozyc do piersi i zobaczsyc jak mniej wiecej bedzie to wygladalo...ale zaznaczyl ze moga wyjsc wieksze bo trzeba dodac tluszcz ktory juz znajduje sie w piersi... I brac pod uwage jak sie uloza. Z tego co wiem ten lekarz stara sie dobrac implany po pomiarze i tak by nie byly widoczne i sztuczne. Z opini innych wiem, ze mozna mu zaufac.. Jest dobry w tym co robi. A jaki rodzaj implantow Tobie wybral? Jaka firma? I czy powiedzialas mu o swoich oczekiwaniach co do rozmiaru? I na kiefy masz operację? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 ja tez tu wyczytuje , ze dziewczyny maja ponad 300cc implanty, ale to tez zalezy ile maja tkanki tluszczowej w piersiach , czy sa szerokie w klatce piersiowej i jak rozciagliwa maja skórę... No i oczywiscie jakiego rozmiaru oczekuja po. Z tego co mi wiadomo to kazdy lekarz dobiera implant tak by byly jak najbardziej naturalne i by nie rozciagac za bardzo skory , bo to tez wiaze sie z bólem... Lekarz przewaznie daje do wyboru 3 rozmiary z ktorych ten najwiekszy to jest max co mozna wsadzic by nie uszkodzic piersi... Wiem tez ze niektore z nas pragna miec wieksze niz lekarz zaproponowal i moze tez dlatego czasem jest wiekszy bol, bo skora jest w tedfy max rozciagnieta? Ale expertem nie jestm to moje spostrzezenie ;) w moim przypadku tez rozmyslam na rozmiarem wiekszym tylko obawiam sie , ze i ból bedzie wiekszy :p Ponod az tyle te rozmiary nie roznia sie od siebie... Na dzien dzisiejszy akceptuje rozmiar wybrany przez specjalistę... Ale moze w dniu ostatecznym poprosze o rozmiar wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Oj... Polykam cos literki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam male B. Jestem 6 dzien po zabiegu. W mojej ocenie sa wieksze 2 rozmiary. Implant 255 . Jak dla mnie sa idealne, normalne odpowiednie do mojej budowy. Nie chialam miec duzych piersi, tylko proporcjonalne do reszty. Mam 160 cm wzrostu i waga 50 kg. Wiec zalezy jaka masz budowe, i jakiego efektu oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4563
Do Beti48 pytaj na email dorota12563@gmail.com Jeszcze starsza niz ty jestem :) operacje mialam we Wrocku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Mi też wybrał Arion, 265, profil wysoki o ile dobrze pamiętam i czegoś nie przekrecilam ;) dodam ze mam 172 wzristu i 57 kg wagi dlatego sugerowalam sie ze beda za male. Zabieg mam w czwartek za tydzień i juz sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscjp masz racje :) Każda z nas jest inna. I jeśli przy drobniutkiej dziewczynie 300 to będzie ogromny biust, tak u bardzo wysokiej z szeroką klatką będzie on po prostu naturalny. Na to też trzeba wziąć poprawkę. Dlatego warto troche lakarzowi zaufać w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 mysle ze jak na szczupłą osobę z 172cm wzrostu to implant masz w sam raz :) ja mam 175cm i 68kg i mam 295cc mysle że trzeba mu zaufać bądź ewentualnie zapytać czy można rozmiar większy :p powodzenia i daj znać jak będziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 tu masz mojego maila. Jak co to pisz :) justys.pal@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Dziewczyny a ja mam 170 cm i 52kg implant anatomiczny 295. To jest właśnie jesCze ważne jaki rodzaj implantu...okrągłe powinny być mniejsze, anatomiczne troszkę większe bo inaczej sie masa rozkłada :) I jak patrzę teraz w lustro to myśle, ze jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Piterka...a jaki miałaś rozmiar przed operacją? Ile masz pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Piterka a jaki rozmiar ci wyszedł? Tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaufałam lekarce i jestem bardzo zadowolona.Nie chciałam ogromnych balonów tylko naturalne do budowy.Aktualnie mam D/E (wzrost 175 waga 67 kg) przy implantach 345 anatomy i wyjściówce małe B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Lekarz powiedział ze wyjdzie c i wyszło :) ja jestem chuda i bałam sie ze bedą za wielkie ale są super. Pod biustem mam 70. Większych chyba nie mogłabym miec ... Kurde facet robi cycki od 17 lat to wie co gada hahahha Z tym ze jak Mierzylam przed operacja to wybrałam 225, ale na stole operacyjnym dają o 70 więcej, żeby uzyskać właśnie takie 225 jak sie przed op mierzyło .... Taki beret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laracroft27
Dziewczyny nie wiecie może jakie staniki można nosić na początku , oczywiście po tym modelujacym po ułożeniu się piersi. Pewnie bez fiszbin , ale może jakiś konkretny model:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, chcecie sobie dorobic na kosmetyki klikajac na reklamy? Serdecznie polecam ta http://csl.ink/1auM Ja z niej korzystam i mam dodatkowe pieniazki na swoje wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×