Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greg24

jak zdobyc rozmiar piersionka?

Polecane posty

Gość greg24

Witam! Za kilka miesiecy chce sie oswiadczyc, co prawda to jeszcze duzo czasu, ale on szybko uplywa. Problem mam z rozmiare, pierscionka zaręczynowego. Niestety moja dziewczyna nie nosi żadnych pierscionków, żadnych też nie ma. Macie jakieś sposoby, najlepiej "podstępne" tak aby dziewczyna się nie zorientowała a ja poznał jaik pierscionek kupić i dobrze wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa nielekka
ale mozesz cos pokombinowac mozesz np gdzies w pokoju u siebie polozyc kawalek miedzianego drucika jak dziewczyna bedzie u Ciebie i np nie wiem, bedziecie mieli leniwy wieczor przed tv, to wez ten drucik, baw sie nim, plec go na rozne sposoby- udajac, ze niby bawisz sie czyms po prostu, zajmujesz rece, oplec sobie wokol palcow, pozniej oplec w zabawie palce dziewczynie- zdejmij delikatnie i odloz drucik na bok- bedziesz mial wzor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bedzie takie proste. Sama nie znałam rozmiaru mojego pierścionka, aż sprawdziłam w sklepie. Przecież Twoja dziewczyna na pewno się spodziewa, że się jej oświadczysz, więc najlepiej weź ja do jubilera i sprawdź rozmiar. Oświadczyny będą i tak niespodzianką, bo sam wybierzesz jej pierścionek i moment jego wręczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portooooo
dobre z tym drucikiem:D albo mozesz zaangazowac jakas jej kolezanke,zeby poszla do sklepu z nia i pod pretekstem kupienia,by ja poprosila o poprzymierzanie..albo przechodz z nia kolo jubilera i powiedz ze chcesz kupic mamie czy komus tam pierscionek i niech pomierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prościej kupić popularny rozmiar i w sklepie zastrzec, że gdy nie będzie pasował to zamienisz? Mój mąż tak zrobił gdy się oświadczał, ale miałam szczęście bo pasował :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg24
Dzieki za podpowiedzi, moj komentarz: - z drucikiem to jeden z pomyslow na ktory juz wpadlem, ale ciagle szukam kolejnych ;-) - nie pojde z Nia do jubilera, bo wtedy bedzie wiedziala na te 99% ze chce sie oswiadczyc, a mi chodzi o to ze ma sie spodziewac, ale do konca nie wie. Jak wczesniej pisalem - nie nosi i nie nosila zadnych pierscionkow, wiec nie mozna tez wykorzystac takiej wizyty jako "sposobu" - o kolezance myslalem ale to nie takie latwe, wolalbym nikomu nie mowic i nie mieszac do tej sprawy, - oswiadczyc sie piersionkiem ktory moze nie pasowac i gdy dziewczyna powie "tak" a tutaj nie sposob go nalozyc? daj spokoj, caly czar prysnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ma jakiś pierścionek, gdzieś schowany, zebys mógł sobie przymierzyc i juz bys wiedział co i jak :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam inny pomysł bardziej skompikowany i być może nierealny :P umów się z jakimś jubilerem, że przyprowadzisz tu swoja dziewczynę, której chcesz sie oświadczyć, ale nie masz pojęcia jaki nosi romiar a on niech spojrzy swym fachowym okiem na jej palce (na pewno codziennie nie jedna kobitka przymieża pierścionki i on się na tym zna). A na drugi dzień, czy kiedy tam idź do niego i niech Ci powie jaki to rozmiar :P Wiem głupie :D Albo dla ściemy zaprowadź ją do jubilera i zaproponuj jej że kupisz jej srebrny pierścionek, aby miała coś od Ciebie. Wtedy będziesz wiedział jaki nosi rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Greg24 Gratulacje! Super decyzja, a ja czekam az Moj Kochany tez mi \'sprawdzi\' paluszek, dalam mu kiedys jakis pierscionek na szczescie, wiec wie jaki mam rozmiar. no ale wracajac do pytania.... radze pojsc do jubilera, poradzic sie go jaki jest najbardziej klasyczny rozmiar pierscionka jesli chodzi o mase ciala dziewczyny. Np jesli Twoja dziewczyna jest ciut grubsza to wez numer wiekszy a jak ma wyjatkowo chude paluszki to wez mniejsze. Jest jeszcze taka opcja ze prawie zawsze mozna sie dogadac z jubilerem ze pierscionek zmniejszy lub zwiekszy jesli nie bedzie pasowal. Pamietaj ze jesli ciut nie bedzie pasowal rozmiarowo to nic sie naprawde nie stanie. Twoja Dziewczyna i tak bedzie sie bardzo cieszyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_agee
mój przyszły mąż kiedyś bawił się moim pierścionkiem i w tym czasie wymierzył sobie na jaki palec i do którego miejsca musi pasować na niego aby był dobry dla mnie. Trafil w 100% zarówno z rozmiarem jak i z gustem... Już niedługo ślub :) GRATULACJE I POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiska
No jak dla mnie to ten pomysł , zeby kupić najbardziej popularny rozmiar jest do kitu. To jak z butami , wyobrazacie to sobie, poszedłby i porosił najbardziej popularny, a jak na jego oko ciut mniejsze to rozmiar mniejsze lub większe.Oczywiście , pomysł zdrucikiem jest świetny, no i pomysł z kolezanka tez bym polecała. napewno macie jakąs wspólną, niech jej da do poprzymierzania, bo np. chce zobaczyc jak wygląda na jej palcu. Ewentualnie, jak będziecie w sklepie z upominkami (pod pretekstem prezentu dla kogoś), gdzie będą pierscionki, namów ją do przymierzenia jakiegoś, a póżniej od niechcenia dodaj , ze nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez sprobowac
w ciagu romantycznego wieczoru, kiedy bedziecie splatac dlonie nawzajem przyjrzec sie jej palcom (mowiac jakies mile komplementy, zeby nie podejrzewala nic) i porownac ze swoimi....dla zartow mozesz przylozyc jej palec do swojego najmniejszego i powiedziec ze ma bardzo delikatne dlonie itp itd....a nastepnego dnia isc do jubilera i kupic pierscionek, ktory bedzie wchodzil na Twoj najmniejszy palec jesli jej serdeczny jest mniej wiecej taki (moj chlopak tak robil)....w ten sposob uchronisz sie przed jednym - przez ZA MALYM pierscionkiem, co rzeczywiscie zburzyloby caly czar zareczyn.... a jesli wybrany pierscioneczek mimo wzrokowych namiarow Twoich bedzie ciut za duzy na palec serdeczny to pamietaj, ze dziewczyna moze go nosic rowniez na srodkowym....wiele dziewczyn tak robi!! lub ewentualnie pojsc zmniejszyc troszke.... moze ten pomysl nie jest idealny, ale przynajmniej mozesz uniknac kupienia za malego pierscionka....po prostu porownaj jej palce ze swoimi dosc wnikliwie, tak zeby zapamietac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjlkj
pomysl z popularnym rozmiarem sie nie sprawdza. mam 170 cm warostu i waze ok. 80 kilo a nosze pierscionek 13, moja siostra ma 160 cm wzrostu, wazy 50 kilo a nosi 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój zrobił tak jak ktoś tu
pisał. Byliśmy na zakupach i on nagle mówi, chodź wejdziemy do jubilera, popatrzymy na pierścionki. Ja oczywiście, że nie, bo niby rozmawialiśmy o wspólnej przyszłości, nawet o tym jak taki pierścionek dla mnie mógłby wyglądać, ale właśnie wolałm, żeby on sam kupił. Poza tym wydawało mi się, że za wcześnie. Ale weszliśmy, pomierzyłam kilka i zapomniałam o całej sprawie. Kilka miesięcy później, na wakacjach na drugim końcu świata, on nagle wyciąga pierścionek i się oświadcza! Pasował prawie idealnie, bo był kupiony w salonie innej firmy, więc nieco różniły się rozmiary, ale nie było problemów ze zmniejszeniem o pół rozmiaru. Najważniejsze, że sposób miał dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej tymbarka
Kupicie sobie po tymbarku takim w butelce małej i np. na jakim spacerze czy też np. na pikniku w parku pobawcie się zawleczkami i powkładajcie sobie na palce, ja się tak często bawię. Będziesz miał orientację jak pasuje. A zawsze możesz też spróbować jak śpi zdobyć rozmiar. Tylko delikatnie żeby nie obudzić. Ale z tymbarkiem możesz spróbować w końcu zawleczki takie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuu
up!!!! :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej****
moj facet wprost zapytal o rozmiar i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×