Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mexi

Jak szybko wróciła wam owulacja po odstawieniu pigułek?

Polecane posty

Gość amelkaisia
hejka:) brałam przez dwa miesiące cyprest i od razu po odstawieniu miałam krwawienie czyli po tych 21 dniach. Teraz czekam na kolejną miesiączkę ale niestety już 7 dni sie spóźnia. Kochając sie z moim chłopakiem zawsze uzywamy prezerwatywy i dodatkowo jeszcze globułek bo wole dmuchać na zimne. Ale teraz zaczynam panikowac bo nie wiem dlaczego sie spóźnia. Czekam na Wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoyesnochedesexo
ja odstawilam moje hormony jakies 3tyg temu,teraz si leje ze mnie sluz taki bialy,nieciagnacy sie i o smaku kwasnym,kochalam sie pare razy(stosunek przerywany)ale nie zauwazylam,zadnego sluzu przezroczystego,rozciagajacego sie,bylo cos,ale nie mysle,ze wlasnie ten przezroczysty,ale glupieje i boje sie ze ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam podobny problem, bo tez dostalam pierwszy okres w terminie ( cykl trwał 29 dni ) i teraz sie stresuje, bo osratnio mialam go 8 maja a 23 maja kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia do konca... Jedyny objaw mojej płodnosci jak sadze to ciągnący sie sluz, okres płanowo ma byc ok. 5/6 czerwca, mam nadzieję ze owulka tak szybko u mnie nie wrociła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Ja dopiero planuje odstawienie tabletek biore je już 6 lat z jddną przerwą . Mam tyle wątpliwości czy je odstawić chcę mieć dziecko ale nie chcę poronić ,ciąży mnogiej a co gorsze nie chce żeby dziecko był chore. Słyszałam że jeżeli zajdzie się w ciąże zaraz po odstawieniu to jest ryzyko że dziecku coś będzie Pomocy tabletek zostało ma jeszcze10 skończę imuszę wiedzieć kiedy uważać jak długo i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawilam tabletki ponad 3 tygodnie temu. Od tego czasu kochalam sie z chlopakiem regularnie. A od 3 dni czuje klucie w podbrzuszu po lewej stronie. Moze to byc owulacja ? Wczesniej nie przechodzilam tego tak bolesnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawilam tabletki ponad 3 tygodnie temu. Od tego czasu kochalam sie z chlopakiem regularnie. A od 3 dni czuje klucie w podbrzuszu po lewej stronie. Moze to byc owulacja ? Wczesniej nie przechodzilam tego tak bolesnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewaznekto1992
Hej mam pytanie do Was tutaj. Jest taka sytuacja, że 8.09 ostatni cykl brania tabletek pomyliłam tabletki w niedziele wzięłam poniedziałkowa a w poniedziałek niedzielna gdzie potem normalnie dostałam okresu i wzięłam tabletkę z kolejnego bliska tak jak zawsze po 7 dniach przerwy. 21.11 skończyłam brać tabletki 25.11 normalnie dostałam okresu i 29.11 po przerwie przestałam całkowicie brać tabletki. Gdzie tu nie pamiętam czy 28 czy 29.11 był sens bez zabezpieczenia i 04.12 tez bez żadnego zabezpieczenia. Jakie jest ryzyko ciąży? Nie mam żadnych objawów narazić. Chyba się tylko nakręcam od jakiegoś czasu. Ale ostatnio od kilku dni mam żółty śluz i posmak metaliczny w buzi. Często bóle głowy to od zawsze miałam i to mocne tak samo brzucha.. Zrobiłam dwa testy wyszły negatywnie... Ale nie wiem czemu mam uczucie jakbym miała wzięty brzuxh większy ostatnio miałam zgage.... Wiem to głupie mogą być tego tez inne przyczyny. Proszę wypowiedzcie się nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×