Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez satysfakcji...

problem z orgazmem...

Polecane posty

Gość to chamstwo
cholerny podszywacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chamstwo
cholerny podszywacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
bardzo smieszne, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
No niestety nie umiem...Moze to dziwne, ale mi nie wychodzi...A moze ja mam cos z budowa nie tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
że jak bym Ci wylizał cipkę to zaraz byś doszła....:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
Taa....yhy, jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zpróbuj uwolnić blokadę przez; - seks bedąc dobrze wstawioną po wypiciu alkoholu - ewentualnie niech Twój partner weżmie Ciebie śpiącą w środku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga sex
to dlatego ze faceci mysla o sobie a nie o dziewczynie zbyt bardzo chca swego spelnienia. kazda kobiete mozna doprowadzic do orgazmu ale wplywa tu wiele faktow gdy uda sie wam je polaczyc to przezyjesz milosne uniesienie. - miejsce (przytulnie) -atmosfera (brak pospiechu, spokoj) -uczucie -duzo pieszczot dotyku myslenie o tym jak jest milo a nie czy dostane orgazmu znowu bede musial go oklamywac a on strach ze jest do niczego, psychika o zlym nastawienu mize duzo zniszczyc prosze o wypowiedz na moj temat bo sadze ze moja dziewczyna mnie nie kocha a jest ze mna wlasnie przez cudowny sex ktory dostaje (wrecz czuje sie wykorzystany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
Poproszę o więcej rad...zbliza się weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
Hmm...."Aga sex"-masz rację...Kobiety są inne niż faceci...Facet może w kiblu na dyskotece nawet...chociaż nie zaprzeczam, że niektórym kobietom się to podoba....Dla mnie osobiście to bleeeeeee.....Tak-miejsce, atmosfera, nastawienie psychiczne, uczucie...Niby to wszystko teraz mam...Ale co z tego? I własnie mój facet nie mysli o sobie, stara się, naprawdę poświęca mi bardzo duzo uwagi...I co z tego :(? Ale i tak go kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga sex
jest jeszcze kwestia tego by potrafil zrobic tak bys go nakierowala troszke mam tu na mysli szybkosc glebokosc pozycje penetracji i dlugosc wlasnie czas trwania dawania rozkoszy jest wazny chlopak zamiast szczytowac powinien sie wstrzymac i znow zaczac to tez wazna sprawa jak i podaczas aktu dotykac cie calowac piescic wypowiedz sie na moj problem wejdz na spis tematow i znajdz moj nick AGA SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
no niestety z tym jest tez problem, bo mój facet ma problemy z długościa stosunku...Wszystko trwa parę minut...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga sex
a wiec stad twoj problem ty sie dopiero rozgrzewasz a on juz konczy musi sie nauczyc panowac nad tym dobre rozwiazanie to kolejny stosunek jak juz doszedl niech za chwile proboje 2 raz bedzie to trwalo dluzej. jestem pewien ze w tym tkwi twoj problem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez satysfakcji...
heh...ale tak, jak wcześniej napisałam-miałam wielu partnerów seksualnych...I byli też tacy, którzy mogli dłużej...Ehhh...chore to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ale
moj za drugim razem nie ma juz zbyt twardego czlonka, a miekkawy nie sprawia mi przyjemnosci. Czy to normalne i inni faceci tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja tez sprobuje pomoc
1. jeden kieliszek-ok, ale nie wiecej!!! jesli wypijesz za duzo, to z orgazmu na pewno nic nie bedzie 2. przede wszytkim dluuuuuga gra wstepna, duzo pieszczot, tak, zebys go blagala, zeby juz w ciebie wszedl 3. piszczoty lechtaczki!!! bez tego wiekszosc kobiet nie potrafi osiagnac orgazmu 4. dobrze byloby, zebys sama potrafila sie piescic, wtedy molabys wiedziec, czego tak naprawde potrzebujesz, co lubisz. szczerze mowiac nie spotkalam sie jeszczez nikim, kto by sam nie potrafil dac sobie rozkosz wierze, ze jednak uda ci sie w koncu. jest chyba tylko ok. 1% kobiet, dla ktorych osiagniecie orgazmu jest fizycznie niemozliwe, wiec raczej watpliwe, zebys ty takze nalezlala do tej nieszczesliwej grupy. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy orgazm
mialam w wieku 21 lat i doprowadzil mnie do niego moj pierwszy facet. Wczesniej probowalam sama , ale nie umialam sie sama dotykac podobnie jak Ty. On mnie nauczyl jak mam to robic. Jest mnostwo kobiet, ktore nie potrafia sie same zaspokoic i niewielu facetow ktorzy potrafia takim kobieta pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innocente_
Nie wiem co tu poradzić bo sama nie miałam kłopotów z dojściem, ale na twoim miejscu wybrałabym się do seksuologa, bo oni leczą masę takich przypadków, znają się na tym i wiedzą jak zlikwidowac tą barierę! Spróbuj, a może w końcu osiągniesz swój cel :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×