Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Problemy po operacji - rana się nie goi!!!

Polecane posty

Proszę o pomoc wszystkich cos wiedzących w tej kwestii! Mój tato zlamał we wrześniu noge - złamanie otwarte - przeszedl operację, wszystko ok zlozyli tylko do tej pory sa problemy z zagojeniem rany po cięciu! Zrobila sie paskudna dziura w nodze i z tygodnia na tydzien jest coraz większa! Już 4 mozliwy sposób wypróbowuja na nim z jakimis wypelniaczami i preparatami odbudowującym skóre, ale nic nie dziala, nie wspomne o tym, ze każdy lekarz radzi i zapisuje co innego, z czasem wykryli mu ziarnice - zaleczyli augumentinem, ale nadal sie nie goi. Takie leczenie \\\"państwowe\\\" juz nie ma dłuzej sensu i nie mana co czekać.Prosze o pomoc! Ta noga bardzo go boli! Czy ktos zna jakiegoś dobrego lekarza na Dolny Ślasku tylko nie wiem czy chirurga czy może dermatologa, chyba konieczny bedzie przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaAMwr
Wszystko wskazuje na to ze wdarła sie infekcja i doszlo do miejscowej martwicy.Twojemu tacie powinni lekarze przepisac jakąs uderzeniową kuracje antybiotykową najlepiej skojarzoną...Z tym paskudztwem trudno sie walczy ale wyleczenie jest mozliwe.Jesli to nie pomoze trzeba moze sprobowac czegos niekonwencjonalnego.Specjalny gatunek pijawek ma tę wlasciwosc ze wyzera ogniska martwicze nie naruszając zywej tkanki,dzieki czemu dochodzi do wygojenia rany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno będzie
ale zdobądź BALSAM SZOSTAKOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!! Mi tez nie goiła się rana po cesarce, miałam martwicę, wycieli mi ją została dziura, dosłownie, która poprzez ziarninowanie miała wypełnić się tkanką. Nic nie skutkowało - pomógł mi dobiero BALSAM !!! To jest rewelacja. Lałam to do środka rany i po nocy normalnie było widac różnicę jak ta tkanka narosła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentko Am wr, dzieki! a czy ty znasz moze jakiegos lekaza konkretnego we Wrocku do którego mozna by sie z tym udac? lekarze w legnickim szpitalu najnormalniej moim zdaniem bagatelizuja problem, przeciez to trwa juz pół roku i robi sie coraz gorsze! i naprawde dzieki za zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno będzie
a gdzie to można dostać? ile kosztuje? oni juz próbowali podobnych środków jakis ale to nie pomaga! i jemu ta rana sie ciągle siapi, leje sie non stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaAMwr
tiki tak,obiecuje ze popytam, ale poki co to iestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką ziarnicę
ziarnica to rak, chyba raczej nie wykryli ziarnicy. Może ma zakażenie gronkowcem, albo czymś podobnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wątek urynoterapia po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ziarninowanie to tworzenie sie tkanki proponuje odswiezyc sobie biologie zanim sie masz zamiar wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadbal
Jak jeszcze problem jest to tiki-tak odezwij sie do mnie, może coś pomogę. Jestem z okolic Legnicy 1jadbal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttinella89
Powracając do teatu, być moze komuś sie to przyda, polecam żel Curiosin,oni doskonale własnie sprawdza sie przy tego typu problemach ze skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wspomniany zel
Curiosin jest na recepte tylko? Dobrze jest miec go w domowej apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna dobra maść Argotiab i nic wiecej. Smarujemy 2 razy dziennie i jak ręką odjął. Naprawde niezwykle skuteczna maśc na takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadkach kiedy rana jest uporczywa i nie chce się goić w moim przypadku zawsze sprawdzał się Granulox (taki środek do trudno kojących się ran) jednak nie wiem, czy w tym przypadku trochę nie za późno bo mogło dojść do jakiegoś zakażenia. Jeśli jednak chcesz spróbować, dostaniesz go miedzy innymi na oficjalnej stronie produktu www.granulox.pl . Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilczyk
Polecam wybrać się do Centrum Stopy do p.Agnieszki Głuszczak, na stronie ranleczenie.pl przeczytałem o jej kompetencjach i zobaczyłem jakie sa rezultaty gojenia innych. Rana która własciwie sie nie goiła 5 lat, wyleczylismy w poł roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam www.granulox.pl niezastąpiony środek w domowej apteczce, spektakularne efekty po stosowaniu, jak dla mnie to jeden z przełomów medycyny, dobrze go mieć gdzieś pod ręką jak są głębsze skaleczenia, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu spróbowałam coś takiego jak opatrunek w sprayu z www.granulox.pl. Bardzo fajna opcja kiedy nie możemy zrobić tradycyjnego opatrunku a tu coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ten preparat to istna rewelacja... Ja miałam taka ranę po pogryzieniu przez pasa i co tu dużo mówić strasznie się paskudził do czasu jak kiedy zastosowałam ten preparat Granulox – aerozol na rany. Rana zaczeła sie goić i z czasem wszystko się zasklepiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż przy złamaniu palca od razu miał też pole magnetyczne, później dodano mu inne zabiegi po zdjęciu gipsu i ćwiczenia. Nie wyobrażam sobie leczenia bez rehabilitacji. Polecam słomczyńskiego, tam zajmują się moją całą rodziną i śmiało też znajomych tam kieruję, wszyscy są zadowoleni i z opieki i skuteczności i cen. Znają się na swojej pracy co jest najważniejsze. rehabilitacje.org tam sobie można wszystko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia

Mi pomógł help4skin. Smarowałam nim ranę i szybko się wygoiła. Najważniejsze, że nie została blizna i mogę spokojnie nosić kostium kąpielowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Liwia, dzięki za podpowiedz. Skorzystałam i kupiłam, faktycznie skóra pięknie się zaczyna goić. Mam nadzieję, że i u mnie nie zostanie ślad na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemoglobinna

HAJO, Raczej nie chciałabym wyciągać tego - tak czy siak tez zalecam zagojonych kup w aptece Octenisept jest super, masz w kazdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 4

Ja przez kilka dni stosowałam help4skin i moim zdaniem rana się ładnie goi. Nie ma zmian koloru skóry ani ropy. Wygląda na to, że wszystko pięknie zniknie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa

Marlena, mi też pomogło. Najpierw dezynfekowałam a potem nakładałam ten żel. Żadna przyjemność chodzić z raną na skórze. Trzeba o siebie dbać i kupować odpowiednie produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka

Własnie zaczęłam go używać, kupiłam za namową koleżanki i jak na razie bardzo go sobie chwalę. Widzę, że powierzchnia skóry się ładnie goi i nawet nic mi nie ropieje ani rana nie ciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×