Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rach ciach ciach

!!!!!dla dziewczyn ktore jeszcze nie byly u gina!!!!!

Polecane posty

Gość rach ciach ciach

Czesc dziewczyny. Zakladam dla was Topic, moze on pomoze niektorym w koncu odwazyc się i zrobic wreszce ten krok. Mam 22 lata strasznie boje się iść do gina (wiem wiem, ze juz jestem stara i dawno powinnam byla to zrobić!) , na szczescie podjecie decyzji juz za mna, zapisalam sie na piatek do gina, prywatnie. Wpisujcie sie kochane, bedziemy sie nawzajem wspierac i dopingowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssS
ale dziewczyno, nie trzeba sie wspierac i dopingowac zeby isc do ginekologa!!! wierz mi:) powinnas zrobic to jakies 4 lata temu. i nie pisze tego złosliwie:)!!! do gina na luzikuuuuuuuu. to jest po prostu problem ZERO w skali od 1 do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssS
jezu:) czemu ja tego nie umiem pojac:).... jaki wstyd? dlaczego? ps. bylam i u babeczek i u facetów ps2 mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
no wlasnie, opinie na temat czy pierwszy raz isc do kobiety czy do faceta jest podzielona...niby facet delikatniejszy, ale ja jednak wybrałam kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja prawie xxx
mam i jeszcze się nie zmotywowałam odpowiednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffaaaellooo
" było za późno - zaawansowana nadżerka " i dziewczyny macie tutaj najlepszy argument czemu do ginekologa nie chodzi sie 1x w wieku 25 lat w ciazy:O ( byl tu taki topik rano gdzie zmieszano mnie z błotem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rach ciach
Co sie stało,ze nagle postanowilas sie wybrac:) Nawet jezeli jestes dziewica,to nic sie nie boj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
wiecie co, moze niektorym sie wydaje to dosc naturalne rozbierac sie przy obcym i jeszcze pozwolic sobie tam wkladac lapska, ale sa tez i takie kobietki ktore sie tego panicznie boja, postaraj się to zrozumieć poza tym ten topic nie jest dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
i tez nie bylam u gina strasznie sie boje nei wiem ktorego wybarc. jestem z bydgoszczy a kolezanek nei mam co pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
:-) nie chce miec dzidzi i ide po recepte na pigułki, a poza tym chce sie zbadac, bo coraz czesciej boje sie ze moze się cos dziec z moim cialem zlego a ja nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
a ja dzis wlasnie bylam pierwszy raz i wiecie co dziewczyny? nie ma sie czego bac, ani wstydzic ani stresowac. ja akurat trafilam na b. mila babke i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
i jeszcze jedno, moja mama do tej pory mowi mi ze do gina trzeba isc jak sie zajdzie w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo niemądre tak długo zwlekać. Na prawdę jest wiele dolegliwości, które nie dają objawów, a które mogą się pojawić praktycznie z nikąd (np. nadżerki, upławy, torbiele, mięśniaki). Znam wiele młodych dziewcząt, które to już przerabiały. Lepiej pójść zapobiegawczo, a nie czekać, jak będzie za późno. Nie chcę Cię straszyć, ale taka jest prawda. Jeśli zaś chodzi o to, czy facet czy kobieta. Byłam już o wielu. Pierwszy raz tez u kobiety, ale potem u facetów. Z moich doświadczeń wynika (a mam ich sporo), że faceci są jednak delikatniejsi. Ale może to kwestia indywidualna. Jeśli się wstydzisz, to idź najpierw do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
zazdroszczę dziewczyną ktore do gina zabrala pierwszy raz mama, ja nie mogę na to liczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloryjom mowimy niet
rafaello i sssssssssss- po co tu wchodzicie i uswiadamiecie ciemnogrod jak eweidentnie wam jada? niech sobie rzeczywiscie hoduja raczyska, zarazy, grzyby i inne gowna do 40tki. najwyrazniej wydaje im sie, ze ginekologami zostaja napaleni narwancy podniecajacy sie roznymi nierzadko nieciekawymi zapewne:O stworami, a pacjentki to niewyzyte, zboczone nimfomanki. nie wiem czy smiac sie czy płakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
do: mam 22 lata. ja tez jestem z bydgoszczy, jak chcesz to moge ci podac namiary na ta lekarke, naprawde jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
pytanie do dziewczyn ktore 1szą wizytę maja za soba: z kim byłyście pierwszy raz u gina? chyba pojde z kolezanką , bo boje się za zwieje z przychodni przed wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
DO : a u mnie chetnie dowiem sie kto to taki. bo naprawde nei wiem kogo wybrac, a chcialabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chłopakiem (sama też w zyciu bym się nie odważyła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej hej hej hej
Mam 23 lata. Bylam juz nieraz u gina. Pierwszy raz bylam u kobiety. Nie ma nic bardziej mylnego niz wiara w to, ze plec ginekologa warunkuje, to czy jest dobry czy nie. Zaraz po tamtej mocno nietrafionej wizycie zmienilam lekarza na ginekologa mezczyzne. Poprostu przestalam sie kierowac plcia (ze niby mniej wstydliwie) i postawilam na fachowosc. Zrobilam male rozeznanie i chodze do faceta ginekologa. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssS
dziekuje moderii... co nie zmienia faktu ze fuuuuuu jest kim jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
a u mnei odezwiesz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie tez nie wstydze
ani troche ale do faceta nie pojde - babka to babka :) Wchodze rozbieram sie - chwile jestem na foteliku - nic nie boli i jest okey:) szybko sie ubieram i mam z glowy na rok:) A dobrze ze chodze bo juz kilka zapalen miala i wogole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
do: mam 22 lata---> ja bylam w fordonie, w sanitasie. ta lekarka nazywa sie Gżyl-tzn, to jest jej drugie nazwisko, pierwszego niestety nie pamietam, ale jak zadzwonisz sie zarejestrowac to wystarczy podac tylko to. Ona przujmuje w srody od 16:30-17:30. Aaa, wizyta kosztuje 45 zł. ale warto, przynajmniej nie czekasz a jak chcialam isc do medica to mysialbym czekac ponad miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
raz na rok wystarczy? a jak się bierze pigulki anty, to tez tylko raz na rok badanie, czy wtedy częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę od początku do kobiety i też nie poszłabym do faceta - umarłabym ze wstydu... Ale to indywidualna sprawa. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety raz na rok wystarczy. Ja chodziłam co 3-6 m-cy. Żaden lekarz nie da Ci recept na rok (na początku pewnie na 3 m-ce dostaniesz). Poza tym musisz kontrolować jajniki, stan macicy, piersi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
do : a u mnie , no tak fordon olbrzymi mozesz podac jakas ulice gdzie tam znajduje sie sanitas? myslisz ze ona moz eprzyjmowac w innych sanitasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
tak wiem, ze trzeba chodzic co 3-6 miesiecy po recepty, ale czy trzeba wykonywac częsciej cytologie przy braniu tabsow niz raz na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milejdy
nie trzeba - ja biorę tabletki juz ponad rok i ani razu nie byłam na badaniu bo niuby po co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×