Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rach ciach ciach

!!!!!dla dziewczyn ktore jeszcze nie byly u gina!!!!!

Polecane posty

Gość rach ciach ciach
Mexi, a jak to jest z doborem tabsów? czym kieruje sie gin przepisując mi takie czy inne tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam raz robioną cytologię (w ciągu roku), ale za każdym razem badanie. Lepiej się badać. Gin który daje tylko recepty, jest do d... Najlepiej dla swojego dobra od razu go zmienić. Przed przepisaniem tabsów mi też moja lekarka kazała zrobić badania krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judith*
milejdy idiotko jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj- nadzerka owszem moze- nieleczona- stac sie rakiem, nie wiem co ma do rzeczy ze prawie kazda kobieta w zyciu ja ma, wlasnie dlatego sie je leczy ze sa niebezpieczne. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
czyli na pewno nie przepisze mi tabsow na 1 wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milejdy
przepisze ci na pierwszej wizycie napewno. a wyobbraź sobie ze mojej kolezancie nadzerki nie leczono bo była mała i niegroźna - czytaj dalej moherowe piama i z nich czerp wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
nie wim czy w innych przyjmuje-musialabys zadzwonic do tego glownego sanitasu, ktory jest na dworcowej i sie popytac. ten w fordonie to jest na ul. kleeberga-najlepiej tam dojechac 70-ą. Moge podac Ci numer do niego: 3435252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, niestety jest duzo takich lekarzy, którzy dają recepty \"za piękne oczy\". Ja bym zarządała skierowania na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
tak wiem, ze jak poprosze to mi przepisze nawet bez badania, ale ja tak nie chce!!!!!!! po to ide prywatnie byu się mna porządnie , zajęto, zeby przepisano mi takie tabsy jakie sa dla mnie wskazane, zeby nikt nie zbagatelizowal np. niewielkiej nadzerki itd. wiem ze nie jestem dobrym przykladem, bo sama odwlekalam wizytę bardzo dlug, ale dziewczyny opamietajcie się i robcie te badania, tabsy to nie witaminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
do:a u mnie sluchaj czy to moze byla ta ginekolog Alina Jefimow – Gźyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
z ta trutką to bym taka pewna nie była....oczywiście nie wpadajmy w panikę...ale trzeba sobie zdawac sprawę z pewnych rzeczy ps: do tej co się nie bada, dziwie sie ze zupelnie nie przejmujesz się swoim zdrowiem, przeciez tabsy nie są dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
a np proby wątrobowe? nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale dawki hormonow zawarte w tabsach ogromnie szkodzą temu narządowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
do mam 22 lata---> tak, to byla wlasnie Ona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
alkohol w nadmiarze, bynajmniej nie pijam kieliszka przed snem, a tabsy lyka sie co dzien przez 3/4 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
do a u mnie dzieki wiec moze niedlugo sie do niej wybiore, znalazlam z eona ma rowneiz praktyke lekarskana ul. Kleina chodzis zdo niej dalej cyz bylas raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
gratuluje podejscia, podobno optymisci zyja duzej, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko w rytmie cza cza
Rach ciach: zignoruj milejdi, bo nic sie nie dowiesz, a dyskusja jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 21 lat i tez nie bylam nigdy u ginekologa :]ale chyba niedlugo sie wybiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
ankka: a ja się boje z e mnie za przeproszeniem opierdoli ze dopiero teraz przychodzę.... hmm chyba się nie przyznam ze jestem pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
do: mam22 lata---> ja w ogole bylam pierwszy raz, ale na prawde, nie ma sie co bac- ona jest naprawde super! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dobre pytanko bo ja wlasnie jutro ide po tablety i sie zastanawiam, a jak on mi da jakies diane?? ja nie chce bo potem bede gruba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneckkaaa
Ja bylam jak mialam 18 lat PO pigulki anty - mialam klopoty z cera ale rowniez chcialam kochac sie ze swoim facetem bez strachu Naprawde nie ma sie czego bac. Wstyd jest ale to sekunda, w ogole oni to tak robia ze sie tego WSTYDU nie czuje. Szybko, sprawnie, nawet ma sie wrazenie "ze tam nie patrza". CAle badanie cytologiczne trwalo moze 2 minuty - nie przesadzam. Raz w roku to chyba kazda ci.pk.a przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
kurcze, a mi kiedys kolezanka opowiadala ze gin zalozyl jej wziernik i wyszedl z gabinetu na 10 minut w jakiejs bardzo waznej sprawie, a ona tak bidulka lezala na tym samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_jak_to_jest
a jak przepisze mi na 1-2 miesiące tabletki, to czy pozniej idę tylko po recepte czy tez bada. Dziewczyny, bolało Was badanie. Idę w piątek(mam23 latka)raz ze krępuję się, a 2 boje się tego badania. Wiecie, tak się tym stresuje ze jestem na ziołowych tableteczkach na uspokojeniue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_jak_to_jest
ja sie stresuje bardziej niż egz na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
a_jak_to_jest: hej! ja też idę w piątek! daj znać jak było! na którą idziesz godzinę? prywatnie czy państwowo? odpowiedz na twoje pytanie: podobno trzeba badac się za każdym razem , czyli co 3 miesiące idąc po nowe recepty, ale cytologia chyba wystarczy raz na rok! pamiętaj też że wielu lekarzy jeśli poprosisz wypisze ci pigułki bez zadnego badania, ale odradzam ci to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem i sama też tak uważam, lekarz powinien zbadać za każdym razem, jak się przyjdzie po nowe pigułki. Mi kiedys tak moja powiedziała, że musi sprawdzić, czy nie robi się torbiel na janiku. SaME BADANIE MOŻE NIE JEST JAKIES przyjemne, ale nie demonizujmy, wszystko można przeżyć. Dla tych dziewczy, które idą po raz pierwszy - nastawcie się też na to, że lekarz/lekarka może wam również zbadać piersi, tzn czy nie ma żadnych podejrzanych zgrubień. Bo jesli nie daj Boże są, to na pewno nie powinno się brać tabsów, bo one się mogą powiększyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_zestresowana
idę panstwowo, siostra mojego narzeczonego jest lekarzem(nie gin:)ale zalatwqia mi wizyte. na którą godz będe wieczorem wiedziała. Boje się strasznie:(((jeszcze nigdy się tak nie stresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki no ale nie moge.Mamy 21 wiek, wspolzyjesz regularnie, masz 24 lata i NIGDY NIE BYLAS U GINEKOLOGA?????!!!!Dziewczyno! No dobrze ze chociaz teraz sie obudzilas i masz zamiar tam pojsc,ale nie naskakuj tak na dziewczyny ktore sie temu dziwia w taki czy inny sposob.Piszac o tym na forum ,decydujesz sie rowniez na krytyke.No a poza tym, to naprawde nienormalna sytuacja.Ni gniewaj sie ale tym tekstem ze zalujesz ze nie mozesz pojsc z mam to juz mnie doszczetnie rozwalilas.Rozumiem gdyby to napisala jakas nastolatka, to bylby to nawet swietny pomysl,ale w Twoim przypadku, no wybacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rach ciach ciach
do monika: nie przeczytalas uwaznie poprzednich postow po pierwsze to mam 22 lata po drugie to wiem ze zazwyczaj tak jest ze matki zabieraja na 1sza wizyte swoja corkę, moja tego nie zrobila do tej pory bo uwaza ze mam na to jeszcze czas, dlatego zazdroszczę dziewczyną ktore mamy zabraly na wizytę gdy byly nastolatkami!!!!!! po trzecie jestem jeszcze dziewicą, nic mi nie dolega i nigdy nie dolegalo po czwarte na tym forum jest pelno dziewczyn ktore nie sa juz nastolatkami, a nigdy nie byly u gina, wiec nie jestem jakims wyjatkowym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×