Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carnaby

Olejek do masazu

Polecane posty

wiecie moze jakie sa fajne olejki do masazu ? I gdzie mozna je dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys to
byl taki z Avona. Ja nienawidze tego calego Avona, ale byl fajny. Jedyna rzecz. Czerwona buteleczka. Love Brush czy costam. Fajny fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejeek
olej ze słodkich migdałów jako baza i olejek z drzewka różanego- kilka kropoelek- rewelacjia... kiedyś moj facet zrobił mi własnie mazaż tymi olejkam (połączonymi oczywiście)!!! mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ WARSZAWA MASSAGE WARSAW
dla mnie nie ma znaczenia jakiego olejku uzywac - jednak powinien byc to olej roslinny, dobrze jesli organiczny i tloczony na zimno. Powinny byc one przechowywane w zimnym miejscu i ciemnej butelce. Zdecydowanie unikaj olejkow parafinowych ( niestety w sklepach kosmetycznych to one stanowia wiekszosc) - blokuja one skore przed oddychaniem. Jesli olej jest jadalny i o dobrych wlasciwosciach - to jest dobry rowniez dobry dla skory. esencje olejow wonnych to zupelnie inna sprawa - stosuj taki jai ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest teraz nowa seria relaksująca z Ori, a w niej między innymi olejek do masażu. Ślicznie pachnie tak ciepło, cedrem i geranium. Seria to Body& Mind, 75 ml za 12,90 (w promocji). Super na wieczorki z facetem, mhm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosyc
tych namolnych konsultantek z atw i oriflame :o :o :o Gdzie indziej wciskajcie swoj kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dosc duzy wybor na rynku
np. Oceanic ma dobre olejki albo tak jak ktos napisal, uzyj oleju roslinnego z dowolnym olejkiem eterycznym, mozesz tez dodac np. witamine E np. 100 ml oleju roslinnego + 20 kropli olejku + kilka kropli witaminy E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jest taki zel do masazu Lirene- w opakowaniu takim jak krem, przy masowaniu ma wlasciwosci takie jak olejek ale jest bardziej wydajny, przyjamnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anusi...
ej nie przejmuj się, topiki sa po to, żeby wymieniać doświadczenia, każdy ma swoje podwórko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz od dawna kupuje tutaj www.sklep.profarm.com.pl naprawde bardzo duzy wybor i jakosc produktow, zdecydowanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×