Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gerberka

Jakie perfumy najlepsze na wiosnę?

Polecane posty

Gość gerberka

Czy możecie podpowiedzieć mi jakie wg Was najodpowiedniejsze są zapachy na wiosnę? Bo ja za bardzo się niestety nie orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
mexx watherlove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatny i zwiewny jest LIGHT BLUE Dolce & Gabana moim wiosennym faworytem niezmiennie juz od dawna jest jednak LACOSTE pour femme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma jakiś określonych perfum na wiosnę. Kazdy używa tego co lubi bez względu na porę roku. Ale jest już taki zwyczaj, że na cieplejsze dni sięga się po zapachy lekkie i świeże. Jeśli masz swój ulubiony spróbuj się dowiedzieć, czy być może stworzono do niego wersje letnią. Takie wersje mają np. Givenchy Very irresistible, CK one. Zazwyczaj są to edycje limitowane. Jeśli lubisz świeże zapachy to polecam wspomniane dolce&gabana light blue, mochino love, guerlain pampeluna lub fresca limonka, aramani aqua di gio, givenchy so givenchy, DKNY. To są zapachy z dominującą nutą cytrusową bądź morską, takie lekko orzeźwiające. Ale praktycznie każdy się w nich dobrze czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście podobają się perfumy lekkie i delikatne :) gdy czuję od kogoś ciężki, słodki zapach to aż mnie mdli... :( duży wybór perfum znajdziesz na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, wiele ofert różnych sklepów internetowych, skieruje do sklepu gdzie kupisz najtaniej, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×