Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nafazowana_artystka

Wazse ulubione, najfajniejsze piosenki z reklam?

Polecane posty

a mnie się od zawsze podobała ta z reklamy nutelli...śliczna... i jeszcze jakiegoś samochodu,tylko nie pamiętam jakiego(para jedzie samochodem, na końcu napis \"tutaj zaczyna się rodzina\" czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka86
A mi sie podoba piosenka z reklamy nowego suzuki swift.. Wiecie może co to za piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliibii
Bravia i Heartbeats, Saab i Release me. "boy wants the girl wants the: A z innych, to teksty w reklamach face okey" Woo dzięki nie widziałam tego wcześniej. Fajna reklamówka, ale tam tego więcej jest. Nie wiecie może co na muzyka leci w tle odcinka drugiego? Bardzo mi sie podoba i jakbym ją już gdzieś słyszała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego drugiego odcinka
Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmabelle_
czy wie ktos moze jak nazywa sie piosenka z reklamy kawy nescafe, ale tej "cold & hot"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie kto śpiewa tą piosenkę z reklamy volkswagena passata....taka fajna wolna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssssssssssssss
potrzebuje piosenke chyba z reklamy CCC ona leci tak mniej wiecej paaa papapaaa papapaaa papapaaa :D i z mondeo to jest ta co samochody lataja :D napiszecie na gg jak cos :) 1441522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzienka
moja najukochańsza piosenka cloud room hey now now :) z reklamy pepsi i sliczna tez jest young folks z reklamy cherokee no i wspaniala jeszce z citroena david guetta love don't let me go a teraz sa fajne w nowych reklamach reserved i h&m moze znaccie wykonawcow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najs
A mój numer jeden to Fantastic cat z reklamy piwka Miller. Stara ta reklama ale zawsze mi sie podobała nie tylko piosenka ale motyw też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortaaaa
reserved to "dance wich me" Nouvelle Vague

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza reklama
byla mastercard z tymi chlopcami jak tanczyli zajebista hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Temat: jaki jest tytuł piosenki z reklamy ALBO SWIFT ALBO NIC?? 06:05 SSSWWIIIFTTT 07:29 PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was wie kto jest kompozytorem utworu, który słychać w reklamie łazienek ROCCO, łazienki dla każdego czy jakoś tak... i jeszcze z reklamy volkswagena, ale tam grają na skrzypcach po kolei są przedstawiane marki samochodów ten kogoś tamten kogoś, jeden był Janusza Gajosa-Polska no bo jeszcze kraj był Pomóżcie mi proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kro_pka_
Najfajniejsza piosenka z reklamy, o ile dobrze pamiętam warki- uznanie na pomorzu- Brainstorm "Thunder without rain". Zna ktoś może piosenkę z reklamy wellaflex: dwie dziewczyny jadą samochodem przez miasto, jedna z nich robi zdjęcia wychylając się przez szybę w dachu (śpiewa kobieta) Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol9
dzieki ksieżniczko 64! szukam tej piosenki od miesięcy!!!!!!jest przepiękna !:******************8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubilam reklame szamponu dla dzieci jak taka zolta kaczuszka tanczyla i spiewala a teraz na swieta leciala chyba z orange jak facet uczyl sie tanczyc na kursie a potem z miotla na podworku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubilam reklame szamponu dla dzieci jak taka zolta kaczuszka spiewala i tanczyla ale niestety juz jej nie puszczaja a teraz na swieta leciala jak facet chodzil nakurs tanca i z miotla pozniej tanczyl na podworku chyba z orange to bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAkuuu .. p
Siemka . :) jak jest piosenka z reklamy szamponu do włosow :p wiem ze babka mowi tak ''chociaz to tylko zabawa czuje sie jak na sesji zdjeciowej '' czy cos w tym stylu...z gory dziex pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, doczytałam teraz - tytuł tej piosenki to "Unwritten", nie "Feel the rain on your skin".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×