Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gakko

DORAMAFI??? czy ktos o tym slyszal

Polecane posty

Gość pppp234
Szukam osób, właścicieli butików, sklepów franczyznowych i partnerskich, którzy zostali oszukani przez fimę DORAMAFI. Proszę o kontakt na mój email tadzio_2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem kurtke zimowa po 2 tygodniach sie popruła, oczywiście zaczeli ja zszywac zaniast wymienic na nowa, po kolejnych dwóch tygodniach zaczeła sie pruć w innych miejscach, poszedłem wnerwiony do sklepy i zarzadałem zwrotu gotówki, gdyz ten ciuch do niczego sie nie nadaje tym bardziej że kurtka za 250zł, powinna conajmniej jedna zime służyc, oczywiście nie oddali mi pieniedzy ani nie wymienili na nowa kurtke, lecz znowu zszywali, oczywiscie po kolejnych tygodniach znowu zaczeła sie pruć, z tego wynika ze wszystkie szwy sa wykonane fatalnie dodatkowo materiał zaczął sie frędzlowac i pruc nie poszedłem po raz trzeci gdyż po ostatniej awanturze zrobionej przez sprzedajaca pania stwierdziłem,ze ta firma to dziadostwo, badziewie i syf a z wieśniarą ekspiedientką nie bede sie wykłucał, gdyż namiętnie mi wpierała,ze nie nalezy mi sie wymiana towaru, choć ja żądałem zwrotu gotówki aby pożegnac sie z ta smieszną firemką, sklep to Factory Wrocław ul. Graniczna GORĄCO NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitr
najlepsza meska firma COŚ INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×