Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gakko

DORAMAFI??? czy ktos o tym slyszal

Polecane posty

Gość MANIANO23
WITAM WSZYSTKICH!!!!! ZAPRASZAM DO NOWEGO SALONU DORAMAFI PIOTRKOW TRYB. RYCERSKA 8 ZAJEFAJNE CIUCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philip
Siema kupilem wlasnie sobie zimowa kurteczke jest zajebista polecam wszystkim :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Witam, moj brat ubiera sie tam i rzeczywiscie ciuchy maja bardzo orginalne. Ostatnio kupil piekna skorzana kurtke i w sumie nawet niedroga jak na tego rodzaju ciuchy. W Poznaniu jest drugi sklep Doramafii w Plazie na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
Siemka. Jakby ktoś miał namiary na jeansy z indiańcem wychaftowanym na prawym udzie z przodu rozmiar 32/34 to niech daje namiary bo chcęje kupić. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujak, popieram trafny wybor na 100%, sama mam takie spodnie, tam jeszcze z tylu sa takie skorzane dekoracje i haft DORAMAFI na czarnym tle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJFUNKY1
Cześć Wczoraj zauważyłem, że pojawiły się ciuchy DORAMAFI w Olsztynie w Americanosie C.H. Alfa. Mają zajebiste koszule i skóry. W końcu będę się mógł ubrać jak człowiek na imprę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
Siemka. Jakby ktoś miał namiary na jeansy z indiańcem wychaftowanym na prawym udzie z przodu rozmiar 32/34 to niech daje namiary bo chcęje kupić. Pozdro. MissUkraina - kupiłem je w marcu we wrocławiu za 199zł i chcę jeszcze jedne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakihno
A czy mozna je dostac w Jeleniej Górze? jak tak to gdzie a jak nie to kiedy bedzie mozna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy naprawde są rewelacyjne ceny są konkurencyjne, tylko jedno mnie denerwują są w większości małe rozmiary XXL odpowiada rozmiarowi L z innych firm i tak się składa że z wszystkich ciuchów które mi się podobają ciężko jest coś dostać muszę kupić to w czym się zmieszcze. Ale to broblem większości zagranicznych marek szyja dla chuderlaków. PS wcale nie jestem jakiś duży czy gruby ale normalnie zbudowany z innymi markami jakoś nie mam problemu. Może trzeba by powiadomić producenta że na Polskę to więsze rozmiary bowiem z informacji sprzedawczyni często jest ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest nowy sklep - w Plazie... bardzo go reklamują na Roxy Fm. Pozdrawiam boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb/w-ch
Czy można kupić gdzieś w Wałbrzychu lub okolicach ubrania tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly
Jasne, ze slyszalem! Marka ciuchow niebywala! Ubieram sie m.in. tam i jestem w 100 % zadowolony! Jutrow wlasnie wybieram sie na Swidnicka :D pewnie cos upoluje! Kazdemu Polecam ten sklep...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly
co do okolic to najblizej jest Wroclaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia215
Witam :) Tak sie składa że pracuje w Doramafi.Ciuszki są super a panowie wygladaja w nich ekstra.Zgadzam się jednak z większościa że są to ciuchy nieco extrawaganckie i nieco drogie, ale czego sie nie robi by wygladac super.I tu dodam jeszcze że mi sie bardzo podobają meszczyzni w rózowych t -shirtach :).Pozdrawiam i zachęcam do zakupów napewno znajdziesz cos dla siebie . IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIEK
DORAMAFI W KOłOBRZEGU PASAż KLIF POD ROSSMANNEM DZISIAJ PIERWSZY DZIEń MAJą CIUCHY ALE Są śWIETNE KUPIłEM TAM KOSZULę REWELKA. OD DZISIAJ MóJ ULUBIONY SKLEP A JAKA OBSłUGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynka86
Pracuje w tym sklepie od niedawna i ciuszki sa swietne! sama przyjemnosc ubierac facetoe! zeczy sa dosc orginalne jak dla mezczyzn! ale warto! zapraszam do auchana w rumi i do gdyni na swientojanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelec15
Siemka. Musze powiedziec że Doramafi ma fajne ciuszki...mam już troche żeczy tej że firmy i jestem zadowolony...Polecam tą firme!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAFI
www.sklep.doramafi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecha77
witam wszyskich pamieta ktos moze taki czarny t-shirt z korona z zekinek na plecach ???moze ktos wie czy ja jeszcze dostane a moze ktos ma na sprzedarz >>???bardzo mi zalezy prosze was o pomoc dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peele
siemka! ja mam 18 lat i kupilem sobie spodnie doramafi z takimi skrzydlami na tylnich kieszeniach i powiem wam jaki jest efekt tego: wszystkie laski sie teraz patrza na moja dupe... jesli ktos chce wygladac fajnie i nie nosic takich samych spodni jak pol chlopakow w szkole to polecam doramafi :) ja za swoje dalem 120(przecena z 280) a cena spodni w big starze czy diverse jest wcale nie nizsza a jak juz powiedzialem pol miasta juz to ma!! chcecie sie wyrozniac to luknijce do doramafi =D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
W Poznaniu jakie promocje!!! kupiłem 2 pary jeans'ów - jedne - 90zł a drugie - 60zł. cena z przed promocji - 250zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
!!! NARESZCIE DORAMAFI W ŻARACH !!! narazie ciuszków mało, głównie t-shirt'y i koszule ale pani zapowiedziała że niebawem asortyment się zdecydowanie zwiększy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseczka
Witam, zapraszam wszystkich do sklepu firmowego Doramafi Sicilia's w Rzeszowie w Galerii Graffice na II piętrze, nad sphinxem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan8765
A ja w nich chodze, bo mi sie podobają i mam to gdzieś czy dla hindusów i czy to jest reklama czy nie.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorieww
No wlaśnie, co to za firma, która sprzedaje swoje ciuchy na allegro??? To jest parodia a nie firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpione
DORAMAFI ZAPRASZAM NOWY SKLEP JEST W GORZOWIE WLKP.PANORAMA.ul.Górczyńska23. 1piętro.boks:128a ZAPRASZAMY PONÓW KTÓRZY LUBIĄ SIĘ WYRÓŻNIAĆ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×