Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gakko

DORAMAFI??? czy ktos o tym slyszal

Polecane posty

Mam pytanie, czy ktos slyszal o firmie DORAMAFI... produkuje ona ciuchy dla facetow, ale jestem ciekawy czy jest ona popularna i czy ktos kupowal sobie cos w tym sklepie... i co...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloer
Tak sie sklada...ze dzisiaj kupiłem spodnie,koszule tej firmy....wiec ta...jezeli chcesz nosic cos popularnego kup sobie big stara lub cos w tym stylu ...tylko wiesz ze musisz sie liczyc z tym ze jestes bardziej narazony trafic nie raz na kogos noszacego ten sam ciuch:)....doramafi moze nie jest tak bardzo popularna ale napewno ma klase...ciuchy troszke ekstrawaganckie ale jezeli lubisz cos bardziej stonowanego ...tez znajdziesz...wiec jezeli chcesz kupic elegancki modny wyoskiej jakosc ciuch i masz około 200-300zeta nie zastanwiaj sie...powini mi za to placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celsus
Mam juz kilka rzeczy Doramafi i musz epowiedziec ze sa dosc dobrej jakosci. Fajnie sie je nosi ale sa "inne" od tych ktore spotykasz codzien na ulicy. MAsz troche odjechany gust to polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszno-doramfio2.pl
ciuszki super sam w nich chodze no i oczywiscie sklepik z nimmi otwarlem mam nadzieje ze limitowane serie przyciagna klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszno-doramfio2.pl
ciuszki super sam w nich chodze no i oczywiscie sklepik z nimmi otwarlem mam nadzieje ze limitowane serie przyciagna klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leszno-doramfio2 moze jakas znizka, chociaz 5% bo planuje zrobic jakies wieksze zakupy w Doramafi w maju.... co ty na to??? Przyznam ze ciuchy maja orginalne i troche ekstrawaganckie, ale to one wlasnie nadaja facetowi charakter... Pozdrawiam i licze na wspolprace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramafi wrocław
ZAPRASZAM DO SKLEPU FIRMOWEGO DORAMAFI SICILIA'S WE WROCłAWIU D.H.SOLPOL II UL.śWIDNICKA 18-20. żYCZE UDANYCH ZAKUPóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slater
Ubrania Doromafi są rewelacyjnej jakości, zgadzam się ze stwierdzeniem że są inne od ogólnie dostępnych na rynku, właśnie to sprawia że mój sklep cieszy się zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujak
Witam. Kupiłem sobie spodnie doramafi te z indianinem na prawym udzie. Zajebista sprawa. Jesztm z nich bardzo zadowolony. Tylko 199 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujak
P.S. Kupiłem je właśnie w D.H.SOLPOL II UL.śWIDNICKA 18-20. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujak
...Wrocław :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slater
Ten model spodni jest super, szkoda że nie przyjechałeś do mnie u mnie są po 189 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucs
Witam! Kupilem sobie w tamtym tygodniu dwie koszule. Przyznam, ze bardzo fajnie wygladaja no i leza, ale za szybko oderwalem i wyrzucilem metke wiec mam pytanie w jakiej temperaturze sie je pierze? Koszula krotki rekaw, nr artykulu 611063. Kupione w Rzeszowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.. sam mam już ich parę sztuk i napewno niedługo wzbogacę kolekcję:))) krótko można je okreslić, zajebiste:D polecam poznań ul. Glogowska.. jak się tam wejdzie, to z pewnością wyjdzie się z pustym portfelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujak
SLATER odpisz na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rxthomas
Mam pytanie czy ubrania z kolekcji(chodzi mi o lato 2006 oczywście) które są umieszczone na stronie można kupić bo w tym internetowym sklepie nie znalezłem chyba żadnego ciuchu z tych z kolekcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rxthomas
jeszcze tylko napisze na wszelki wypadek, że chodzi mi o ciuchy z galerii kolekcji w dziale kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slater
Można kupić ubranka z kolekcji lato 2006, sklep internetowy na stronie głównej Doramafi nie jest jeszcze dopracowany stąd duże braki w ofercie, wyślij mi na mail zdjęcie ubranek które Cię interesują to podam Ci dostępne kolory i ceny. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rxthomas
wysłałem już mail ze zdjęciami. Czekam na odpowiedź! Dzięki.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffiprezes
DORAMAFI jest juz w Lublinie na deptaku!! WRESZCIE!! vis-a-vis cottonfield'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desmodus
Witam...Przez przypadek widziałem koszule doromafi... Jest ZAJEBISTA!!! Chce kupić sobie kilka ciuchów ale jest taki problem że mieszkam w woj. podlaskim... Pomóżcie jakoś złapać kontakt do sklepu internetowego lub cokolwiek bo w necie nic nie ma...Z góry dzięuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania dla cyganów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramafi_kielce
zapraszam wszystkich mężczyzn z Kielc i województwa świętokrzyskiego do nowo otwartego Salonu Firmowego Doramafi Sicilia's w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 78A Ipietro_budynek Ery/obok dworca co do oryginalnośći jak i wysokiej jakości ciuchów Doramafi wiele by pisać, a nie mam na to tak wiele czasu marka znana na całym świecie ...nie wszyscy mogą chodzić w Doramafi S!!! ...nie każdego na to stać!!! jeśli chcesz należeć do elitarnego klubu Doramafi S odwiedź nasz Salon gwarancja niepowtarzalności kolekcji oraz wysoka jakość ubrań to główne cechy Doramafi Sicilia's .................ZAPRASZAMY................. .....WYPRZEDAŻ KOLEKCJI WIOSNA-LATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlon
Doramafi ma dość orginalną kolekcję dla ludzi lubiących wyróżniać się. Jednak ostatnio się trochę zawiodłem co do jakości, a mianowicie; kupiłem t-shirt i na ramionach materiał wyblakł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam sobie jeansy s haftem na prawym udzie i skorzanymi kieszeniami, pasuja mi znakomicie, i rzeczywiscie jestem oryginalna, jakosc super i fasony niczego sobie;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMO
kurde firma świetna ale oferta niekompletna widze coś na reklami i mi sie podoba a nie moge tego znaleść, problem jest tego typu że wchodzi w gre tylko internetowy sklep a oferta faktycznie nie jest pełna, może ktoś zna jakiś inny sklep niż ten na stronce gdzie możńa ich rzeczy dostać?? styl jest naprawde idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czestochowie tez jest
ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
missukraina ale doramafi to firma męska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujak81
missukraina : www.doramafi.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariano
Witam wszystkich, Jest w końcu pierwszy firmowy sklep Doramafi w Wawie. Centrum Handlowe Blue City poziom 0. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×