Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zia

Moj partner ma za duzy czlonek

Polecane posty

Gość gość
Nie pogadasz sobie? A to nie temat na pogaduchy, tylko jak doradzić komuś z problemem. O czym niejaka Beata ma tu rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Boże trzy uchwyty :/ masakra. Ja jestem szczuplutka, mój nadgarstek ma 12,5 cm i obejmę go palcami swojej dłoni i jeszcze dużo zostaje zapasu. A tego dużego pena u byłego nie mogłam nawet objąć. Ja się bałam z nim seksu. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Kobieto, czytaj ze zrozumieniem!!!! 3 uchwyty długości a nie grubości!!! 3 uchwyty długości =ok. 30cm; i takie ch**e som ale u debili 3 uchwyty grubości, to nawet słoń nie ma, gdyż jest to 11.4cm średnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisałam niżej :) spokojnie, umiem czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was chyba pogięło ! Uchwyt to gość myślał na pewno o długości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, myślał o długości. Przeczytaj raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 29
Rozmowa ma sens,gdy interlokutor wie o czym mówi i ma pewien poziom. Ze zbokami i śliniącymi się gimbusami niech rozmawiają pedagodzy i psycholodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie Beata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, tu się schowała ta, co się prosektorium boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego puntu widzenia wygląda to tak: nie ma szansy na udany seksualnie związek. Niektóre dziewczyny, jak Beata, lubią takie członki i odpowiadają one ich budowie anatomicznej. Dla innych dziewczyn są one za duże i seks będzie sprawiał ból. Żadne żele nie pomogą, kiedy facet "napitala" w szyjkę macicy. A ograniczanie się do pozycji: leżę jak kłoda a ty posuwaj, bo inaczej mnie boli, nie jest najlepszą receptą na pokonanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 29
10/10 dla gościa z 12.39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma długiego do ciaży nie wkładał do końca.Zaczynał od minetki miałam pierwsszy orgazm potem drugi przy seksie kończyłam lodzikiem i wyssałam dużo spermy za każdym razem.Miałam zawsze pełną rozkosz.Po ciążach wchodzi do końca.Zaczyna minetka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałem, że mam też większego, ale znalazłem sposoby by nie zadawać bólu i wszystko jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do c**y wszystko sie zmieści tylko musi być mocno podniecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co mówisz! tutaj piszą ewenementy na skalę światową, takie po 30 cm, co mogą 12 razy pod rząd i nawet za bardzo się nie spocą. i to mimo tego, że już im 6 krzyżyk powoli wchodzi na kark! oni się nie mieszą nigdzie. no, chyba, żeby ryćkali słonicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna pozalatwiac jak wie jak no i bez problemu wtedy :) www.youtube.com/watch?v=hvS7LBZNLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duży to znaczy jaki....Ja preferuję grube czlonki...ale żaden nie miał.wiecej Niz 20 cm więc kochana nie.eiem.o co Ci.kamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzy czyli jej chodziło za długi, oczywiscie... ja tez miałam kłopot, ale tylko jednego partnera, i seks mnie zawsze bolał od tyłu oraz na jezdzca, nie znosiłam tych pozycji. i nie chodziło tu o zadne spinanie czy potrzebe żelu, bo to tyczy osób które robia to pierwszy raz albo moze kilka pierwszych... po prostu jestem b niska - 152 cm, i podobno tak bywa u osób takich jak ja. Zreszta mój facet sam mówil, ze czuje ze siega tam gdzies do końca... raz poczułam naprawde masakryczny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że dużo tu idiotów z komentarzami doświadczeniami wyssanymi z palca. Mimo to trochę się wypowiem. Wstanie gotowym do stosunku osiągam prawie 20 cm długości i 5 cm średnicy. Do tego mam dość dużą okazałą główkę. Żona jest bardzo zadowolona i często słyszę że jakoś nie wyobraża sobie żebym miał mniejszego więc wychodzi że jej taki rozmiar pasuje. Po prostu przyzwyczaiła się do tego że takiego mam i do związanej z tym głębokiej penetracji. Często przy bardzo głębokim dopychaniu takim na maksa czuje że główką dotykam dna jej pochwy ale zawsze kiedy to czuje staram się miękko na tym dnie "lądować" Jak się kochamy często ją zwyczajnie pytam czy tak jej pasuje czy mogę jeszcze głębiej czy może płycej. Efekty są takie że nie narzeka na żaden ból czy dyskomfort. Nie ukrywam że lubię takie dopychanie do końca ale zawsze robię to delikatnie. Czasami bywa że sama prosi głębiej i potem od tego dobijania coś tam poczuje, ale to dopiero po stosunku jak podniecenie opadnie ale w wtedy zazwyczaj zalotnym spojrzeniem patrzy na mnie i mówi " coś czuje w podbrzuszu ciekawe dlaczego, co to może być?" Ps. Żonkę kocham i nie wyobrażam sobie ją walić bez opamiętania dbając tylko o swoje uciechy nie zważając na jej doznania. Kiedy łapie ją orgazm i te jej pierwsze skurcze w pochwie to najprzyjemniejszy widok. Nigdy podczas rozpoczynania stosunku nie pcham na siłę. Dopiero jak się rozluźni i warunki ślizgowe są dobre wchodzę głębiej. Czasami jest tak bardzo podniecona że mógłbym ją ostro dopychać ale wiem że po wszystkim będzie się trzymała za brzuch dlatego robię to rzadko i zazwyczaj na jej specjalne zamówienie. Wydaje mi się że nad wymiar u faceta to nie problem. Problem jest kiedy facet tępakiem któremu brak empatii do kobiety. Takich jak się nie daje wychować trzeba chyba zwyczajnie pogonić. Jak któryś ma przez swój duży rozmiar wysokie mniemanie o sobie to też problem bo z czasem może okazać się że będzie zdradzał uważając się za samca alfa. Mi nie odbija, o tym co mam w kroku wie tyko żona. Facetów z mniejszymi traktuje na równi bo tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej nie wiadomo jaki to jest długi? A jaki w sam raz? 14 czy 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×