Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zia

Moj partner ma za duzy czlonek

Polecane posty

Gość zia

Moj nowy partner ma tak duzy czlonek, ze sprawia mi to wiecej bolu niz przyjemnosci:( nigdy wczesniej nie mialam tego problemu, on tez nie:(.... co robic???!!! pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensjonarka
to ile on ma 30 cm??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny
jak sprawia Ci ból, znajdź sobie faceta z mniejszym... i po problemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Też spotkałam takiego, ale to była tylko przygoda... na drugi dzień mnie wszystko bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia
ale ja nie chce zmienaic, nie mamy zadnego innego problemu, wszystko jest super poza tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __kazia__
Zaden członek nie jest za duzy. Uwielbiam wielkie penisy.sa takie ekscytujace. jest takie powiedzenie"Jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia
ale we mnie sie nie miesci, chociaz wczesaniej probowalam z biala rzodkwia i wchodzila az po nać:O a tu zonk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia prawdziwa
ktos sie pode mnie podszywa, co wcale nie jest smieszne, bo mnie ten problem naprawde martwi i psuje nam zwiazek:( czekam na powazne odpowiedzi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia prawdziwa
wiec nikt z was nie ma tego problemu?????????? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie ma
a jak ty masz to zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie tematy
zacnych intelygentnych dziewczątek na tym forum na temat wielkości członków, to dojdziesz do wniosku, że jesteś bardzo szczęśliwą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zoltam
jak masz problem to spytaj specjalisty i nie zrywaj facetem z takiego blahego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba sie dopasowac
Ja tez tak kiedys mialam ... Tylko,ze u mnie to byl problem,ze nie dosc,ze mu sie tak "spieszylo",ze gra wstepna byla jak dla mnie za krotka .. to jeszcze mial takiego olbrzyma,ze nie dal rady we mnie wejsc nawet ! Pozniej jeszcze kilka razy probowalismy,ale sie nie udalo ...Czulam straszny bol,wkurzenie i przez to sie dodatkowo napinalam - nie bylo to nic przyjemnego - wczesniej tego nie bylo...z innym ... I on sie wkurzal,ja sie wkurzalam - i sie skonczyla znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia prawdziwa
tylko ja nie mam wlasnie zamiaru konczyc znajomosci dla tego tylko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz go poprosić, żeby Cię więcej i dłużej pieścił przed stosunkiem, żebyś się bardziej rozbudziła i rozluźniła, możecie też zastosować jakiś żel nawilżający (do kupienia w aptece bez recepty). A Ty postaraj się wyluzować i nie myśl o bólu podczas stosunku, bo mimowolnie zaciskasz być może mięśnie pochwy i to dodatkowo przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia prawdziwa
dzieki casanova, nareszcie jakas logiczna odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak urodzisz
bedziesz szersza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia prawdziwa
no wlasnie, to jest starsznie frustrujace, dla nas obojga i rozejsc sie z tak glupiego powodu byloby naprawde idiotyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiejm
tez tak mialam tzn nasz pierwszy stosunek skonczyl sie katastrofa(nie wszedl we mnie ten olbrzym:)). Drugi stosunek byl lepszy bo wszedl ale przyjemnosci nie bylo dla mnie zadnej:P a juz pozniej wszystko ok bylo. A jak nam sie udalo?? Nie powiem niczego nowego - zelik do miejsc intymnych i totalne rozluznienie(musisz sie pozbyc strachu i nie zaciskac miesni). Wszystko bedzie ok:) przezciez rodzic dziecko kiedys bedziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
i to prawda, że rozluźnienie ma największe znaczenie, na początku czułam że mnie "on" strasznie rozpycha w środku, było to bardzo męczące ale po jakims czasie (mieszkamy daleko od siebie i przyjezdza co drugi m-c na caly tydzien) jak przyjechal bylo zupelnie inaczej, bardziej swobodnie choć szczerze powiem, wkurza mnie taki duży penis bo nie każda pozycja jest dobra, na misjonarza strasznie boli jak się wpycha do końca. wiec tak naprawde jestem niezadowolona bo zawsze czuje sie spieta i trzeba czasu nim sie rozluźnie. A ja to wogóle ciasna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1011
Ja mam taki podobny problem moj maz tez ma za dużego czasami a raczej przeważnie nie wiem co robic po ciąży wogole mam za sucho i zrobiłam sie za ciasna za pierwszym razem cholernie bolalo nie możemy zmieniać pozycji bardzo bym chciała od tylu ale bol jest okropny często sie dołuje z tego powodu pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też dużego i uważam, że umiem się nim posługiwać nie sprawiając bólu. Trzeba tylko trochę uważać i nie sprawić partnerce bólu, a są na to różne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 29
Ubóstwiam duże penisy.Faceci z takimi ponad 20 cm mnie kręcą. Jestem szczupła,wysoka i wysportowana,swobodnie robię szpagat, ale przypuszczam,że najbardziej przyczynia się do tego naturalna budowa anatomiczna,że jedne z nas mają a inne nie, problemy z seksem z facetami obficie obdarzonymi. Stosujcie żele,częściej się......i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś takigo partnera. Jedyne co umiałam to leżeć bez ruchu, bo bolało. Ale podobno ja jedna się tylko skarżyłam (2 poprzednie nie). Po seksie nie mogłam chodzic i sikać bez bolu więc nie wiem czy duże penisy to sam miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata ja mam duZego daj @ to sie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z Tobą bym poszalał bez ograniczeń :) Mój nie jest aż taki wielki, ale te prawie trzy uchwyty dłoni ma, kobiecej dłoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże trzy uchwyty :/ masakra. Ja jestem szczuplutka, mój nadgarstek ma 12,5 cm i obejmę go palcami swojej dłoni i jeszcze duzo zostaje zapasu. A tego duzego pena u byłego nie mogłam nawet objąć. Ja się bałam z nim seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 29
O,widzę,że dyżurne zboki i koniotrzepy czuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jeszcze trzy uchwyty w górę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata widzisz nie pogadasz sobie. Znajdą się zawsze mądrzejsi :) Nie rusza mnie to :) co inni sądzą o uchwytach i jakiej szerokości dłoń ma kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×