Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja*1983

System slim figura z herbapolu - ja już stosuję.

Polecane posty

Gość tosia112
Zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią DIETETYKA o ćwiczeniach, osobiście dwa razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia aerobiku, bardzo solidnie wykonuję ćwiczenia i praktycznie zawsze mam zakwasy. świadczy to o tym, że się przykładam. Acha chcę powiedzieć, że jestem bardzo szczupła przy wzroście 162 cm ważę 45 kg -bez herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia112
W odpowiedzi dla GRUBAxD chcę Ci polecić zestaw ćwiczeń fitnes metodą Calletics, znajdziesz te ćwiczenia w internecie, 1 godz. tych ćwiczeń daje efekty takie jak 2 godz aerobiku. Ważne jest, aby ćwiczenia wykonywać dokładnie i nie przerywać w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia112
sorki metoda nosi nazwę CALLANETICS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promis
hej! zastanawiam się czy sobie takiego zestawu nie zafundować. mam problem z udami i tyłkiem. Ważę odpowiednio (tak po środku, nie przy górnej granicy), ale ten kaczy tyłek i baryłki zamiast nóg powoduje, że wyglądam jak gruszka nie mogę założyć spódnicy ani krótkich spodenek (nawet do kolan) bo wyglądam śmiesznie. a i tak krótkie spodenki do kolan, które mieszczą się na ten tyłek to sięgają za kolana ;/. tak wiec zastanawiam się czy sobie nie kupić takiego zestawu. wspomnę, że nigdy dużo nie jadłam a teraz zaczęłam jeździć ja rowerku tak po pare godzin, ale tak spokojnie. proszę pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martena
pije tą herbate od tygodnia i mnie brzuch boli lecz regulanie sie upruzniam bo wczesniej to rużnie było mam nadzieje że mi pomoże ale nie widze specjialnej poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyk
Witam wszystkie panie ja stosuje tabletki od 4 dni i czekam na efekt zobaczymy czy będzie . Tabletki wcale nie są drogie bo kosztują 10 zł. za 42 tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojra21
Waże 60 kg przy wzroście 165 cm:( w ciągu ostatniego półrocza przytyłam 6 kg a wszystko przez to że siedziałam za granicą gdzie posiłki jadłam o stałych porach i ze względu na klimat miałam nie pohamowany apetyt!! kupiłam ostatnio SlimFigure zobacze jakie będą rezultaty...wcześniej piłam herbatke z apteki przeczyszczająco. Niestety ciężko bedzie mi to zrzucic ale przy doborze diety, ćwiczeń, i kremów mam nadzieję że wróce do swojej wagi 56 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojra21
Waże 60 kg przy wzroście 165 cm:( w ciągu ostatniego półrocza przytyłam 6 kg a wszystko przez to że siedziałam za granicą gdzie posiłki jadłam o stałych porach i ze względu na klimat miałam nie pohamowany apetyt!! kupiłam ostatnio SlimFigure zobacze jakie będą rezultaty...wcześniej piłam herbatke z apteki przeczyszczająco. Niestety ciężko bedzie mi to zrzucic ale przy doborze diety, ćwiczeń, i kremów mam nadzieję że wróce do swojej wagi 56 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa:-)))
witam Ja herbatkę stosowałam 2 lata temu i dzięki niej oraz dzieki diecie i codziennym ćwiczeniom schudłam 26kg w 3mieś... Teraz znów dowaliłam do pieca 10kg hehe i piję herbatkę... Ona naprawdę pomaga i jest dobra ale bez diety i ćwiczeń nic cudów nie zdziała!!!ona działa tak: 1kg schudniesz sama z herbatą schudniesz 3kg. przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej... Naprawdę gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuletka
polecacie? trochę poczytałam o tych herbach figury i wydaje się że działają.. :) a powiedzcie czy codzienne dojeżdżanie do pracy rowerem (pół godziny w jedna strone) to już jest wystarczający ruch, czy mam się zapisać jeszcze na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam co tu piszecie to aż mnie oczy bolą. Po pierwsze: TA HERBATA NIE ODCHUDZA! Są tam składniki wspomagające, ale bez diety i ćwiczeń przede wszystkim jest to całkowicie bez sensu. Po drugie: To tylko herbata - co do tego ma alkohol? Czytała która skład? To nie są żadne cud składniki, tylko zioła... Po trzecie: odchudzanie się (a raczej nie zdrowe odchudzanie a poleganie na cud specyfikach) z 60 na 59 kg to przesada. Zrób kupę i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Gosc
Jestem facetem, pije ta "spalanie" nawet nie wiedzialem ze jest jakis system. Po herbacie w ogole nie mam dolegliwosci zoladkowych typu: bole, skrecanie, burczenie i co dla mnie najwazniejsze nie puszczam bąkow, bo bez herbaty to masakra ;D Zauwazylem tez ze herbata wypita na spokojnie, malymi łyczkami dziala lepiej, niz caly kubek na raz. Po calym kubku na szybkiego czuje delikatny dyskomfort w okolicach zoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta herbata jest ekstra. Pije ja po każdym posilku 3 razy dziennie. Np.po sytym obiedzie odrazu herbatka, po kolacji herbatka, po ciasteczku herbatka. Fakt powoduje taka ulgę jak sie objem. I to działa, nie dość ze mam ulgę to nie tyje wcale, jestem chuda jak patyk a jem wszystko na co mam ochote. Nawet hotdogi z majonezem czy ciasta. Waze 53 kg przy 168 cm. No i jest dobra w smaku koniecznie bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy :) jak co na kogo działa, nie na każdego podziałają herbatki, ale wiem jedno, bez systematyczności nie ma zdrowych i długotrwałych efektów. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,161830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi19
Ja nie stosuję żadnych herbatek odchudzających bo herbata nie odchudza ja przyjmuję suplementacje African Mango http:/szczupla-kobieta.pl ona również nie odchudza jak się leży ale wspomaga odchudzanie ja się o tym przekonałam gdy zaczęłam ją przyjmować i mój apetyt się zmniejszyła a to dla mnie było bardzo ważne bo wiecie podjadamy i tyjemy a ja chcę schudnąć i chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×