Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja*1983

System slim figura z herbapolu - ja już stosuję.

Polecane posty

Gość darunia198953
minął tydzień odkąd ją piję....schudłam 1.5 kg ale mam wrażenie że to jedynie zaleta nie jedzenia słodyczy i ograniczenia tłustych rzeczy...więc..i tak pewnie niedługo powróce do 62 kg ..mam słabą wolę;/;/;/ jestem zła na samą siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest suuuuper
darunia198953 waze 58kg z tym ze wazylam 62kg i mam 162cm wiec praktycznie tyle co Ty. Moj zamierzony efekt to 52kg. Pije ta herbaty od 2tyg. Jem praktycznie to co zwykle tyle ze O slodyczy. W niedziele moja mam kupila duuzo roznych rodzaji ciastek, miala taka cholerna ochote na nie, w pewnym momencie to byla taka walka sama ze soba. Postanowilam zaparzylam sobei ta herbate po wypiciu jej calkowicie mi przeszlo. Siedzialam przy stoli i jak taki maly down^^ usmiechalam sie do nich i w duchu powtarzalam sobie, ze wcale nie mam na nie ochoty. Teraz caly czas tak robie. Kiedy mam ochote na cos slodkiego odrazu robie sobie herbate i momentalnie chec mi przechodzi!.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia198953
jest suuuuper..wciaz pije te herbatki i wydaje mi sie ze one nawet pomagaja jak nie stosuje sie własnie rzadnej trudnej diety,trzeba własnie miec silna wolę i tego ci gratuluje:) po prostu trzeba sie ograniczyć..tzw dieta mż - mniej żreć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia666
Hej Miśki ja tez stosuje te herbatki i jak dziewczyny wyżej wspominały człowiek czuje się lżejszy :D a no i znalazłam sposób na nie zjadanie słodyczy po całym domu i w pracy porozstawiałam sobie cukierki i batoniki którymi się zapychałam hehehe i czym częściej na nie patrze tym bardziej mi odchodzi smak na nie :D ciężko ale się sprawdza...gardło mnie nie boli po tych herbatkach a czy schudłam nie wiem nie wchodziłam narazie na wagę aż strach sie bać :D:D:D ech zobaczymy co będzie pozdrawiam Was cieplutko a i nie przesadzajcie z tym odchudzaniem faktycznie wieszaki nie za fajnie wyglądają buźki :X :X :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brush
Mam zamiar zacząć pić slim figura ale mam tylko etap 2 i 3.Jak sądzicie powinnam kupić etap 1 czy odrazu zacząć od 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brush
ale najpierw pijemy 1 etap do końca a potem resztę czy mieszamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim slim
witam przecież jak łykasz tabletek to trzeba je popić więc na to samo wychodzi no chyba że są faktycznie droższe niż cherbatka ile kosztują te tabletki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo właśnie tak
co lepsze - slim figura czu herbata czerwona pu-erh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PINGU
Drogie Panie,uzytkowniczki slim figura i jakiego kolwiek innego oszykańczego "specyfiku".Zastanówcie sie sekundkę , a potem wydawajcie pieniażki na nic nie dające preparaty.Zwróćcie uwagę,ze WSZYSTKIE mówicie o zrzuceniu 2-3 kilogramów.Potem opowiadacie o diecie,o cwiczeniach fizycznych i na koniec mówicie ,że straciliście 2 kg:))))))))))))))) otórz oświadczam wam,ze bez herbatek straciłybyście dokładnie tyle samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W nie zrzucacie wagi wogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dokładnie to samo oferują wczasy , turnusy odchudzające które oferują"rewelacyjne "odchudzanie. A prawda jest taka ,że te 2-3 kilogramy to jest treść żołądka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i po pewnym/czasem krótszym,czasem dłuzszym zależy od tego OGRANICZENIA jedzenia/zoładek nie ma treści i ważycie 2-3 kilo mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Być może taka herbatka dobrze wpływa na psychikę.Łatwiej jest wam wtedy mniej jeść,ale nie odchudza .NAPEWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DLATEGO właśnie by potem nie płacić odszkodowań klientom WSZYSTKIE firmy produkujące te oszukańcze specyfiki opisują je jako : WSPOMAGAJĄCE odchudzanie, POPRAWIAJąCE metabolizm,suplement diety i inne takie bzdury.TE preparaty jedynie odchudzają wasze kieszenie.Benzyna nie jest to dodatek do jazdy samochodem tylko napęd./albo g........ które nie służy do niczego:)))/Jeśli wydatek energetyczny jest większy niż ilość energii dostarczonej do organizmu wtedy schudniemy ale wymaga to "zbrodni na własnym organiżmie" bo on sam musi się zrzerać od środka.Jedynym jak do tej pory środkiem na pozbycie sie tkanki tłuszczowej/a nie zasuszenie/ jest jej WYCIęCIE.TYLKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilunia
pilam cherbate system slim figura rok temu i zjechalam z 65 do 58 przy wzrosci 174cm wygladalam cudownie lecz po tym szybko zaczelam jesc duze ilosci jedzenia i powrucilam do swojej dawnej wagi!!! wiec radze wam dziewczyny po zakonczeniu kuracji stosunkowo wiecej mozecie jesc ale nie bez przesady powoli!!teraz tez zaczelam pic ta cherbatke wlasnie dzisiaj kupilam i pike piersza szklanke mam nadzieje ze efekty beda takie jak w zeszlym roku teraz wiem ze po calej kuracji trzymac caly czas norme w jedzeniu przez jakis czas zeby to wszystko sie uregulowala a wiec POLECAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska
Hejka ja to mam problem dopiero !! Mam 165cm wzrostu i 72kg postanowiłam zabrać sie za picie herbaty i ostre ćwiczenia ale niewiem czy cos z tego będzie bo mam słabą wole!! Pozdrawiam i bedę czekać na efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaaaaaaa
xksdc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudius
Hej... czy ta herbata ma jakies kalorie...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankarrr
U mnie jeszcze efektów zbytnio nie widac bo zaczełam pić tą herbatkę zaledwie kilka dni temu.Nawet jeszcze nie wiem czy wogole zadziała choc i cudów też nie oczekuję. Jedno muszę przyznac...po wypiciu tej herbatki (spalanie) nie chce mi się jesc i w brzuchu tak jest jakoś bardziej pełno... wiec moze rzeczywiscie hamują apetyt? :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunia
Mam pytanie- czy tą herbatkę trzeba pić gorącą czy można poczekać, aż ostygnie i wtedy pić albo zaparzyć sobie wcześniej 3 torebki np i tylko pić po kubku z dzbanka??? pls o szybka odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisanka
Szczerze mówiąc ów herbatka- spalanie nieźle mnie przeczyściła. Pije 3 tydzień schudłam 7 kg. Nie stosuje diety... poprostu co zjem to nieukrywając oddam na tronie=). Muszę dodać, że mój żołądek i jelita zaczynają narzekać. Chciałabym skończyć z herbatką, ale no trzeba przyznać, że efekty daje niesamowite i szkoda by było zmarnować 3 tygodnie cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjjja
cześć kobitki ;) jakis tydzień temu kupiłam tą herbatke na prośbę mamy ( miała się bardzo odchudzac :D) ostatecznie to ja to zaczęłam pić i musze przyznać że nie jest to takie złe :) wcześniej piłam czerwoną Pu Erh, zieloną kaktusowa ( mniamm ) i czarną Africane - takie mi pani poleciła w herbatach świata i tak jakoś się wciągnęłam w te herbaty :) odkąd pije slim figure wogóle nie chce mi się jeść, czasem aż się zmuszam do jedzenia chość nie mam apetytu, w sumie dobrze bo czuje się lekka i wogóle nie jestem zmęczona, nie ma skutków ubocznych więc kupie kolejne opakowanie ;) nie będę czarować z wagą bo przyznaje że ważyłam się jakieś 2 lata temu :D jak widać nie jestm maniaczką odchudzania, ale ostatnio zauważyłam że spodnie sie zrobiły bardzo luźne no i ogólnie lepiej sie czuje ;) nie stosuje żadnej diety zawsze jadłam to na co miałam ochote, nie stosuje też żadnych regularnych ćwiczeń bo i tak codziennie mam dużo ruchu a wieczorem uwielbiam właączyć muze na full i tańczyć koło 2 godzin - zreszta nie licze ;D dziewczyny nie ma co się katować, życie jest po to żeby się cieszyć a nie marnować na liczeniu kalorii i ciągłym myśleniu czy nie zjadlam za dużo :/ każda kobieta jest piękna, jeśli wy tak bedziecie o sobie myśleć i bedziecie pewne siebie to inni ludzie to zauważą i nikt nie bedzie patrzył na to, że gdzieśtam macie za dużo- bioderkach czy na brzuszku, będą widzieć tylko wesoła,cieszącą sie życiem dziewczyne z pięknym uśmiechem :) uśmiech od ucha do ucha, biust do przodu i głowa do góry a gwarantuje sukces :) trzymcie sie buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkajdja
dziewczyny ja po wlasnych dosiwadczenaich wiem ze tego typu herbatki pomagaja, ale jesli do tego dojdzie zestaw cwiczen oraz rozsadna dieta...tylko nie glodzenie sie, ale stosowanie sie do pewnych zasad, a takie znajdziecie wpisujac w wyszukiwarce np dieta smoczka. A jeszcze co do tych herbatek, to radze nie stosowac ich zbyt dlugo jesli nie chcecie do konca zaklocic przemiany materii oraz zleniwic jelita, bo pozniej moze byc gorzej niz przed ich stosowaniem wiec radze wszystko z glowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2905
hej;] mam pytanie kiedy najlepiej pic herbatę?? przed po czy w trakcie osiłku?? pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze etap \"spalanie\" i zaczne za dwa dni pic kolejna herbate. Fakt ,jesc sie nie chce ale mysle ze nie przez herbate (cudowne jej dzialanie ) a przez to ze pijac 3 razy dziennie przyjmujemy duzo plynu. Lubie herbaty wiec pije i ta . Przeczyscila mnie i to tak konkretnie. I co zauwazylam ,ze nie smakuje mi kawa, nawet najlepsza smakuje jak Inka. Czy komus tez czy tylko mnie tak zmienil sie smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobre wiesci dla wszystkich dziewczyn, pan – no kobietek, ktore pokladaja nadzieje w systemie picia herbaty slim figura. Ja zaczelam dzis. Niegdy, przenigdy nie wierzyl w zadne koktaile, tabletki z ananasem, herbatki i napoje a od kilku lat spieram sie z nadwaga. Rozne diety polaczone z cwiczeniami dawaly rownie rozne efekty... – jedno pozwolily mi ustalic, nigdy nie schudlam tyle ile bym chciala (10 kg) nie mam silnej woli by katotwac sie w nieskonczonosc... Wiec co mnie przekonalo do slim figura? Kolezanka, majaca za soba podobne doswiadczenia jak ja... sprobowala. 3 x dziennie herbatka spalanie 3 x maly posilek (w miare regularnie) Po pierwszych dwoch tygodniach juz zauwazyla fenomenalne efekty... stosowala nieprzerwalnie kuracje spalania przez kolejne 4 tygodnie. Podsumowujac. 6 pelnych tygodni picia pierwszej fazy herbatki wspomagajacej spalanie, zero cwiczen, jedzenie wszystkiego(poza slodyczami), lecz w malych ilosciach (bez obrzarstwa i zapychania sie na maxa, jak dotychczas) i regularnie 3 x dziennie Dalo efekt schudniecia 16KG!!!!!!! 16 kg mniej wrocila do wymarzonej wagi 64kg z 80 kg!! W 6 tygodni. Wiem, juz slysze jak mowicie w duchu.. zaraz wroci do poprzedniej wagi... O tuz kolezanka te diete zastosowala w kwietniu tego roku. Wczoraj, z nia rozmawialam – nie przytyla ani grama. Swietnie wyglada od 6 miesiecy– i daje mi nadzieje na to, ze juz pod koniec pazdziernika bede mogla podzielic jej sukces a tegorocznego sylwestra spedzic w super sekswonej kreacji – o czym marze od 4 lat. Mam nadzieje ze doda ten fakt sily i wiary i Wam tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mONIŚKA89
Hej tez pije te herbatke ale dopiero zaczelam i musze troche poczekac na efekty. Juz pare osób tu wspominało o bólu gardła po jej wypiciu,ja mam to samo!! poza ty chciałam spytac jak to jest z tym częstym odwiedzaniem kibelka?? i najwazniejsze-czy pod koniec stosowania można nabawić sie zaparć i efektu jojo?? pozdrawiam wszystkich na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 tyg.spalania schudlam 2 kg.biore oczyszcanie.myslicie ze po oczyszcaniu tez ze 2kg schudne i po stabilizacji??? Ile chudlyscie po kazdym etapie??Pliss odpiszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza23
Ja zaczęłam trzy dni temu, ale jeszcze żadnych efektów nie widzę. Mam 162 cm wzrostu i ważę 65kg. Mała wielka tłusta kulka...:(:(:(:(. Wg jakiegoś przelicznika powinnam ważyć 53,7 kg, ale strata 12 kg wydaje mi się strasznie nierealna:(. Ech... Mniej jem, przeszła mi zupełnie ochota na słodycze, tylko po tej herbacie drapie mnie w gardle. Mam nadzieję, że chociaż 5kg mniej będzie...Oby... Pozdrawiam wszystkie slim-figurowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
Te herbatkę spalanie, należy pic tylko 2 tygodnie czy więcej?? Nie wiem ile w praktyce powinna trwać taka kuracja. Tzn. ze Oszczyszczanie oraz Stabilizacja- wystarczy tydzień pic?? Właśnie dziś zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska
a więc stosuję ją 5 dni z cwiczeniami i mało co jem. ale juz schydłam 4 kg:) polecam! (1 faza spalanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
A ja nic nie chudnę, piję herbatkę od 3 tygodni i niedobrze mi po niej, brzuch mam wydęty i przytyłam 1,5 kg. I te dobre efekty niestety nie występują u mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubaxD
Mam pytanie. Stosując te herbatki ... mozna spozywać alkohol? I jszcze jedno. Jakie Cwiczenia polecacie.. ? Ktos tam napisał że ćwiczyl ale by się nie męczyć ... Mógłby ktos opisać swój cały przebieg ćwiczen.. tylko ten ktory skutki przynosi ;D :) Pozdrawaim :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×