Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja*1983

System slim figura z herbapolu - ja już stosuję.

Polecane posty

Gość sylwusss18
a czy bez stosowania dodatkowo diety, pijac wszystkie herbatki z zestawu mozna cos zrzucic? dodam, ze biegam. prosze o odpowiedz tych, ktorzy spalili zbedne kilogramy mimo dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocia33
hej..wczoraj trafiłam tu przypadkiem ale spodobało mi sie co tu było napisane:)dzis kupiłam herbatke a od jutra zaczynam ja stosowac....i zobaczymy jak pójdzie....napewno sie jeszcze odezwe..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diavolka
do Kasica21>czy jestes pewna ze od hebatki boli cie gardlo?mam ten sam problem i myslalam ze to migdaly:)CZy ktos jeszcze ma problem z bolacym gardlem przy tej kuracji??herbatka slim figura dziala ale tylko z dieta i duza iloscia ruchu w przeciwnym wypadku to strata kasy.dla mnie najlepsza w smaku jest ostatnia "stabilizacja"jakby cytrynowa:)pozdro dla odchudzajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie polecam tych herbatek:( Od nich rozleniwiają się jelita i jak się odstawi je chociaż na jakiś czas to normalna defekacja jest niemożliwa. Ja kiedys to piłam i potrafiłam przez tydzień omijać kibelek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka ***
Siemka :) Ja właśnie kupiłam te herbatki w takim dużżżżym opakowaniu za 15 zł :) pomimo tego że wszytkie kosztują 30 zł zaoszczędziłam gdyz była wyprzedaz ostatnich dwoch opakowań :) Nie wiem czy mi coś to da ale uważam że warto spróbować :) Fakt że ruszam sie tylko na w-f i podczas powritu ze szkoły do domu ale ostatnio bardzo czesto wychodze z kumpelą na spacerki z moim koffanym pieskiem :* Powiedzcie mi czy to mi naprawde coś pomoże ??? Pozdrawiam :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza beta
Wiecie co wam powiem? Takie harbatki to można pic z miesiąc, dwa nie więcej bo póżniej sie kompletnie rozwala metabolizm - jestem tego dowodem- po dłuzszym czasie picia tych herbatek nabawiłam się taakich zaparć... ale już od tygonia przestałąm,je pic i duużo łatwiej jest mi się wypróżnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja kupilam 2 opakowania herbatki Slim Figura jeszcze w styczniu , kiedy wazylam 75-76 kg , ale znalazlam super diete i nie pilam jej a teraz waze 61 kg przy wzroscie 174 ale tak do 58 chciala bym dobic Wlasnie skonczylam pierwszy kubeczek , posmakowala mi bardzo , nie moge sie doczekac jutra :) kiedy wypije nastepna :) dam znac za tydzien-dwa :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka***
Naughty jaką ditetkę stosowałaś )) Podziel sie z nami to może i my zaczniemy sie tak wspaniale odchudzać :))) Może to sietka kapuściana :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam Metode Montignac zadzailala pieknie , choc nie stosowalam sie do wszystkich zasad :D www.e-figura.pl polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łydka
Hej , ja dziś kupiłam swoją herbatkę - pierwszy etap. Wypiłam na razie jeden kubek i stwierdzam, że nie jest ona taka straszna :P Tylko jakby można ją było posłodzić :D Oczywiście jeśli chodzi o jedzenie to śniadanie jem w miarę normalnie, słodzę herbatę, na obiad ograniczam do minimum ziemniaki raczej rzucam się na sałatki ;d, a na kolację zamiast chleba z masłem wcinam Vasę z pomidorkiem, ogórkiem, sałatą : ) pyyycha :) Poza tym ćwiczę a6W co prawda dopiero od wczoraj, ale teraz na ten weekend majowy zapowiada się dużo rowerka i spacerów :) Pozdrawiam i wpadnę za jakiś tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 15lat waze ok.80kg. Mam 160cm wzrostu. Zyje aktywnie ale i tak jestem otyla. Moja mam kupila sobie tą herbatke moglabym tez ja stosowac czy jestem za mloda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne Ona1984
NIECH się nie wypowiadają dziewczyny które dopiero kupiły cherbate czy dziewczyny które stosują zaledwie trzy,cztery dni. Tylko zaśmiecacie forum!!!!!!!!!!!!!! Chce wiedzieć czy to coś da i powinny się wypowiadać dziewczyny które stosują to około miesiąca i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duśqa
aa ja kupiąłm te cherbatke za 9 coś ii cały czas musze latać do kibelka bo musze kupke powaga ona jest super bo przyspiesz przemiane materi:D:D ;);):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffonka23
Teraz będziesz biegać do kibelka, a jak skończysz pić herbatki to zapomnisz co to kibelek. Piłam wszystkie herbatki, schudłam ok 3,5 kg ale po skończeniu picia po jakimś czasie waga podniosła się znacznie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa770
Ja też piję I faze slim figura i narazie nie wiem nic o rezultatach. Na wagę spojrze dopiero po jakims tygodniu. Herbatka taka sobie.Kobitki trzymajcie się damy rade!!!!!!!!!!:) razem łatwiej !O rezultatach dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaassiieekk19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine120
Witajcie. Ja pije herbatke slim figura od 5 tygodni. 3 tygodnie spalanie, 2 tygodnie oczyszczanie i ostatni tydzień teraz pije stabilizacja. Uważam, ze naprawde jest dobra ta herbatka zmniejsza apetyt i powoduje lepsza przemiane materii, a przy tym lepsze samopoczucie, Nie wiem jak wy, ale Ja myśle, ze najbardziej działą spalanie.. oczywiście przy zmniejszeniu posiłków i ćwiczeniach.. Życze wszystkim powodzenia, abyście wytrwali w swoich postanowieniach... buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelaine120
Killy Bardzo podobała mi się Twoja wypowiedź zgadzam sie z Toba w 100% Chciałabym, aby ludzie przestali myśleć, ze jesli kobieta nie wyglada jak wieszak to nie jest atrakcyjna, szczerze mówiac przezraza mnie to co sie dzieje na świecie i ta obsesja na punkcie swojego wygladu. Nie bede zdradzała ile waże, ale powiem, że o wiele za dużo jak na swój wiek i swoj wzrost i czasami naparwde spotykam sie z wieloma przykrościami na swój temat, a to wszystko to wina mediów, tego co widzimy na wybiegach.. itp. Może jestem głupia, ale wierzę, że kiedyś to sie zmieni i wszystko wróci do normy... Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hummm
Pije herbare slim figura od 5dni i czuje ze ona dziala. Waze 64kg przy wzroscie 162 i schcialabym schudnac do 54kg. Z racji tego ze sa swieta w domu mam pelno smakolykow, slodyczy, ciast itp. zawsze bylam strasznym lakomczuchem... Nigdy nie czulam glodu, lecz jadlam duzo tylko dlatego ze lubie jesc i nigdy nie moglam sie powstrzymac, a teraz wcale nie mam ochoty na te wszystkie slodycze..:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik 123
mam pytanie czy dobrze zrozumialam ze przez 1) pierwsze 14 dni mam pic spalanie 1 2 ) 7 dni oczyszczanie 3) 7 dni stabilizacje kazda herbatka osobneo czy tez na przemian skoncze pierwsza faze to dopiero nastepna czy moga sie nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humm
Po kolei. Najpierw przez 2tyg pijesz spalanie, pozniej przez tydzien oczyszczanie, a nastepnie stabilizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłam ją 4 tygodnie
Piłam slim figurę spalanie przez 4 tygodnie, teraz już 2 tydz jestem na oczyszczaniu. W ciągu miesiąca zrzuciłam 5,5 kg nie mając nadwagi ale pomogła mi dieta i ćwiczenia. Smak ma fajny, skutków ubocznych nie stwierdziłam i ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaa85
Witam stosuje ja od 2 tygodni, wczesniej nie wiedząc czemu nie mogłam sie zmusic do odchudzania brak mi silnej woli, ale kiedy zaczelam pic herbate po tygoniu zauwazylam efekty, ograniczylam jedzenie wiecej sie ruszam. Efekty nie sa oszalamiajace pije ja 2 tyg czego wymagac. Ale piszecie tu o smaku ze niedobry ale trudno zeby herbata na odchudzanie samkowala jak gorąca czekolada czy kakao. Ogolnie brzucszek mam mniejszy i twarz szcuplejsza na wadze jeszce nie stalam odkad spozywam. Boje sie efektu jojo tam jedna osoba npisala miejmy nadzieje ze nie ma. Sami producenci pisza ze nie ma efektu odwrotnego po skonczeniu picia herbatki i innych skutków ubocznych. trzymam ich za slowo pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona2222
Ja dzis zaczynam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest suuuuper
Po tej herbacie zapomina sie o jedzeniu!:D i traci sie apetyt! jest super! :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia198953
ja zaczynam dzisiaj i zobaczymy jakie będą efekty..ćwicze codziennie po ok 30 - 60 minut..ograniczyłam jedzonko i zobaczymy:) dodam ze waze 62 kg na 163 cm..wiec wypadałoby troche zgubic..moim celem jest 7 kg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×