Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja*1983

System slim figura z herbapolu - ja już stosuję.

Polecane posty

Gość patrycja*1983

Piję tą pierwszą herbatkę (SPALANIE) już ze cztery dni. Wydaje mi się że działa, ale może to być też efekt zmniejszenia ilości pokarmów. w każdym bądź razie, jak jem za dużo troszkę i zaraz ją wypiję to po chwili już cuję że się w żoładku poluzowało troszkę. Ja ją piję bez cukru, bo chyba tak trzeba. Wcześniej przez rok piłam czerwoną herbatę, ale jakiś miesiąc temu przestała na mnie działać. Czy to prawda że tego typu herbatki rozleniwiają jelita? Mój cel na początek to 49kg. W tej chwili ważę rano przed śniadaniem 52,00 kg ( jeszcze kilka dni temu 53,5). Jak się szybko uda to odejmę jeszcze ze dwa kilo. Jestem niska, mam około 160cm wzrostu. Dwa lata temu w lecie ważyłam 46,5 kg i miałam fantastyczną figurę. Ale nie chcę pzresadzać. Nie chcę wyglądać jak wieszak, ani doznać zaniku biustu. zobaczymy jak po drodze uznam, że już jest dobrze to przestanę zrzucać. A Wy stosujecie tą herbatkę? Jak na was działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja*1983
a ta herbatkę slim reklamują to pewnie każdy ją zna, ale na wszelki wypadek: system składa się z trzech różnych herbatek: 1. Spalanie 2. Oczyszczanie 3. Stabilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci tak powiem
Ja tez pije ta herbatke od dwoch tygodni. Ale nie trzy razy dziennie tylko dwa. Troche mniej jem, przedewszystkim odpuscilam sobie jedzenie po 17 i slodycze, a takze sazeliny i fast foody. Ale staram sie jesc racjonalnie 4 razy dziennie. Herbatka zdecydowanie pomaga mi, dziala na zmniejszenie apetytu, jestem zadoiwolona. Oczywiscie sama herbatka nie odchudza bo bylo by to zbyt proste:) Mam 165 cm wzrostu i waze 51, 5 kg rano. Dwa tygodnie temu bylo 52,5 czyli chydne bardzo wolno ale zawsze to w dol niz w gore :) Aha no i cwicze codziennie alke nie duzo. Zalezy mi glownie na zrzuceniu tylka i ud reszta w normie (poza piersiami ktorych nie ma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci tak powiem
sorki za bledy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci tak powiem
Patrycja chyba nikt nie chce gadac o herbatce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadget
Czy ktoś wie ile kosztuje herbatka Slim Figura i gdzie ją można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineczka
ja kupilam dzis pierwsza czesc herbatek mam nadzieje ze zadzialaja!bede na biezaca informowac o rezultatach!!buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
no u mnie w aldiku to zestaw tych herbatek kosztuje 26 zł i mam ich w nosie kupiłam innej firmy o wiele tańsze a działanie pewnie bedzie podobne bo to przeciez te same zioła wsadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to dziala
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffonka23
no ja własnie dziś zakupiłam I fazę i zapłaciłam 6,30zł. I chciałambym zacytować jedną osobę :"ćwiczę ale nie za dużo". W odchudzaniu właśnie to jest istotne aby wykonywać ćwiczenia z kilkakrotnymi powtórzeniami, ale tak abysmy się nie zamęczali. A poza tym krótkie ćwiczenia nie daja żadnego efektu gdyż tłuszcz jest spalany po 20-30 min od rozpoczęcia ćwiczeń. Ja zaczęłam odchudzanie 3 tyg temu. Ćwiczę po 45min do 1h dziennie, piję dużo wody. I widze efekty. No i jeszcze dziś kupiłam tą herbatkę mam nadzieje że mi pomoże w dalszym spalaniu tłuszczu. A ważę obecnie 60 kg przy wzroście 170cm. I mam do was pytanie czy uważacie że za duzo waże do mojego wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też stosuję ale kupiłam herbatki za 35 zł, zestaw na 1 m-c, nieważna. warto spróbować, piję od 1 czerwca, 1 faza smaczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
yyyyyyy... czemu na opakowaniu jest napisane "Pić przy odchudzaniu 1 raz dziennie. Nie przekraczać zalecanego dziennego dawkowania" a gdzie indziej mowia zeby pic 3 razy dziennie. To ile w koncu? (Mowie o slim figura herbapolu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
witam ja tez pije herbatke slim fast od 4 dni i troche cwicze zobaczymy co bedzie dalej mam gdzies okolo 170 wzrostu i waze 70 kg o wiele za duzo!!! wiec biore sie ostro do roboty !!! pozdrawaiam i zycze wszytkim powodzneia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askakaska
Hej! Ja mam pytanie.Jeżeli ja mam dużą nadwagę i bedę się odchudzałą pewnie z pół roku to mam pic cały czas spalanie dopóki nie zrzucę więkoszości balastu, a potem kolejne fazy , czy może wypić 2 opakowanie spalania potem ,oczyszczanie,stabilizacja i tak w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
biorąc pod uwagę wypowiedz 'iffonka23' absolutnie się z nią nie zgadzam!! To są brednie i ten co to napisał kompletnie się na odchudzaniu i ćwiczeniach nie zna !! to nie jest przykład godny pochwały a wręcz przeciwnie !! ćwiczenie powinno zacząć ok. 1-2 tygodni przed zaczęciem spożywania slim figury!! ćwiczenia powinno się wprowadzać powoli ! najpierw po 5 min., potem 10 , następnie znów 10, potem 15 potem znów 15, a nastepnie 20 !! itd.! jeżeli od razu pez wprowadzenia zaczniemy ćwiczyć po 45 min TO WCALE NIE PODZIAŁA A WRĘCZ PRZECIWNIE POGORSZY SPRAWĘ BO DOSTANIE SIĘ WIELKICH ZAKWASÓW I BOLEŚCI MIĘŚNI BRZUCHA I NIE BĘDZIEMY W STANIE PRACOWAĆ !! to są wielkie brednie i jeżeli się ktoś niezna to niech nie wyraża swoich opini !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezzzzzzz
Ja tez chce stosowac;) ale najlepsze jest to ze wazne doladnie tyle co Ty ;) i do tej samej wago co Ty zmierzam;) 3mam za nas kciuki!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangu
Hej.Ja stosuję herbatke od kilku dni więc efektów jeszcze konkretnych nie widze,ale rzeczywiście mam duzo mniejszy apetyt.Zestaw kupiłam w rossmannie za 21 zl Tam było najtaniej,nawet na allegro kosztuje 25zl+8 zł przesyłka. Na mnie herbatki odchudzające dobrze działają na samopoczucie czuję,ze coś robię w kierunku ,aby było lepiej,stosuję również do tego dietę-mż-czyli mniej żreć:).Kiedys udalo mi sie schudnąc 11 kilo w 2 miesiace.Przyznaje,ze mało jadłam i tez pilam-ale czerwoną herbatę.Przytylam dopiero po 3 latach.Ale to z powodu leków na astmę(niektore to sterydy). Najwazniejsze,zeby odstawic napoje gazowane,slodycze,a pic duzo wody.No i silna wola!Trzymam kciuki za was,mam nadzieje,ze slim figura dziala i kazda z nas bedzie miala figure o jakiej marzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
ja kupiłam sobie płytę na DVD z ćwiczonkami !! jest świetna !! odrazu czujesz że chudniesz !! oczywiście za pierwszym razem może coś pobolewać !! ale szybko się przyzwyczaiłam ! piję do tego herbatkę slim figurę ! i jeźdzę na rowerze treningowym ok. 1 km !! mam nadzieję że moje wysiłki zadziałają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta herbata
jest dobra w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtyty
ile sie stosuje herbate spalanie? az dopoki sie nie skonczy? czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupupupu
podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandzia-is-back
Patrycja-zalozycielka tego topiku WAZY ponad 50kg przy wzroscie 160cm i mowi ze chce do 49kg zjechac? co za idiotka! ty sie lecz kobieto ale na glowe!!! bo ty nie masz nadwagi!! ale jak chcesz jak anorektyczka wygladac to sobie pij te glupie przeczyszczajace herbaty ktore tylko cie odwodnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko_198777
Ja pje herbatkę 4 dzień :) Czuję się..hmm... lżej ale czydziała to zobaczymy jak skonczą się trzy fazy :): Muszę jeszcze zacząć się troszQ ruszać bo sama herbatka to chyba za mało!! :) :) I faza jest naprawdę smaczna- taka ziołowa :) Piję 3 razy dziennie, ale o różnych porach :) Tzn. 1 wypijam zawsze przed szkołą , drugą po powrocie ( do godz. 17:00) a trzecią to róznie bywa ;) Wczoraj wypiłam o 1:00 w nocy :P ale to był przypadek bo usnęłam zap[ominając o jej wypiciu wiec musiałam wstać i wypić ... heh czego nie robi się dla wygladu!! :) :) Ps. Dodam ze waze ok 67 kg porzy wzroscie 170! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIosenne_Słoneczko_1987
Ja pje herbatkę 4 dzień :) Czuję się..hmm... lżej ale czydziała to zobaczymy jak skonczą się trzy fazy :): Muszę jeszcze zacząć się troszQ ruszać bo sama herbatka to chyba za mało!! :) :) I faza jest naprawdę smaczna- taka ziołowa :) Piję 3 razy dziennie, ale o różnych porach :) Tzn. 1 wypijam zawsze przed szkołą , drugą po powrocie ( do godz. 17:00) a trzecią to róznie bywa ;) Wczoraj wypiłam o 1:00 w nocy :P ale to był przypadek bo usnęłam zap[ominając o jej wypiciu wiec musiałam wstać i wypić ... heh czego nie robi się dla wygladu!! :) :) Ps. Dodam ze waze ok 67 kg porzy wzroscie 170! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś89
Ta herbatka jest super:)ja schudłam 18kg w ciagu kuracji:)hahha jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna____
witam..dziewczynki tak poważnie...dają coś te herbatki??bez oszukaństwa klamstw...czy pijąc te herbatki coś stracić na kg mozna??i oczywiście ograniczajac jakieś tam jedzenie(co już robię)...i jaką herbatkę polecacie...i gdzie to najlepiej mozna kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killy
Czytając te wszystkie wypowiedzi, nie wiem czy się mam śmiać czy płakać... Powinnam wpaść w głęboką depresje przy Was... ale tak sie nie dzieje... wiem, że kobiety lubia ladnie wygladać ale czy nie uważacie, że przesadzacie?! Smiać mi się chce... bo to już jest obsesja... np ktoś kto ma 1,60 wzdostu chce ważyć 45-50kg.... Idzie się wy leczyć a nie odchudzać!!! Za pare lat będziecie mieć problemy z organizmem. Wydaje się Wam to pewnie śmieszne.. wasza sprawa... Ja powiem tylko tyle... Mam 1,60 wzrostu i obecnie waże 63kg. Chce schudnąć to wagi 58kg. Dlaczego nie wiecej? Bo nie chce wyglądać jak wieszak!! Wam się tylko wydaje, że macie piękną, zgrabną sylwetke. Nie bierzecie pod uwage ile ważą kości i diete dostosuwywuje się do grupy krwi a nie robi się samowolki. Moja jedna koleżanka ostatnio mówiła, że schudła 5kh w 1,5tygodnia. Wiecie jak? Nic nie je... Pewnie lada dzień padnie z wycieńczenia. Jestem kobietą i czasami wstyd mi za swoją płeć, że jest taka głupia i, że własne zdrowie jest w stanie stracić byle tylko być piekną/ podobać się mężczyzną... Czyli najważniejszy jest wygląd? A co będzie za 10,20 lat? Zapamiętajcie sobie, że pudełko ocenia się po zawartości nie opakowaniu. Jeśli facet widzi tylko w Was obiekt pożądania to już Wam współczuje.. bo ja nie lubie być traktowana jak 'mięso'. To tyle moich wywodów. Jeśli chodzi o herbatke to stosuje ją już 2 tydzień... Jeśli chodzi o jakieś szczególne zachowanie/pobudzenie to zbytnio po sobie nie czuje. Ale po 1 tygodniu na wadze było 3kg mniej... Mam nadzieje, że pod koniec kuracji osiągne wage, którą pragne. Więcej nie chce bo kobieta ma wyglądać jak kobieta nie jak wieszak czy facet. W dzisiejszych czasach ludziom się coś pokićkało i ubzdurało, że kobieta powinna być CHUDA.. O zgrozo... Cofnijcie się z 30 lat w stecz i zobacznie jak wyglądał ideał kobiety!! Kobieta z biustem i ładnymi okrągłymi udami. Wybaczcie jeśli, którąś z Was obraziłam... no ale jak bym miała do wyporu wolała bym wyglądać jak Jenifer Lopez a nie jak Paris Hilton. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_
Killy milo sie to czyta..:)) zgadzam się w stu procentach z Tobą..też sama ważę ponad 60 przy wzroście 165..i pragnę zejść tak do 58..więcej nie potrzebuje bo też nie chcę by mi kości wystawaly spod ciuchow..zero sexapilu,nie podobają mi się wychudzone anorektyczki,i żal mi mlodych lasek ,ktore chcą się na takich kserować..przykre..Jednak lubię pić ziolowe herbatki...chcialabym sobie to zakupić ale nie bardzo wiem gdzie można zakupić calośc zestawu czyli trzy herbatki..ech...o nic,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×