Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał z polnej łąki

Podniecaja mnie kobiety ale brzydzę sie wylizywac im małże

Polecane posty

Gość Michał z polnej łąki

Brzydzi mnie wydzielina z cipki,ten zapach i świadomośc ile bakterii jest w środku no i świadomośc,ze jest tam takze mocz....Obrzydliwe. Nie wiem co robic.Każde zblizenie napawa mnie wstretem.Moge jedynie posuwac babke ale lizać małży nie znosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalijka
wiesz...na pewno nie jestes wyjatkiem ale jestes mniejszoscia. W pewnym sensie Cie rozumiem. Moze jak spotkasz ta jedna jedyna ktorej ufasz ze jest czysta i pachnaca to sie przelamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się brzydze takimi frajerami jak ty...ok nie lubisz tego robić ale powodu dla którego o tym piszesz niestety nie mogę odgadnąć.... czego się spodziewasz poruszając taką sprawę na kobiecym forum?:o naprawdę żałosne... brzydzisz się kobiecej wydzieliny...stąd tylko krok do zniechęcenia do dotykania kobiet w ogóle...a stąd do stwierdzenia \"a tak właściwie to Mirka z pracy się nie brzydzę...\".... jesteś kryptogejem moim zdaniem:D a jeśli nie to kompletnym kretynem....w sumie nie wiem co lepsze....tak czy inaczej przegrałeś życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowcie
...o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał z polnej łąki
Onanizuję się łopatką prehistorycznego mamuta znalezioną na wykopach Swążycach Wielkich pod zdjęcie pani Halinki z urzędu paszportowego która śmierdzi szprotem poławianym w ramach kontyngentu połowewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż nie wszystkie kobity lubią robić loda z polykiem, czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerrrrrrrrrrrrrrr
spotkalam w swoim życiu 2 facetów którzy dość szybko mi powiedzieli że francuski odpada, oni tego żadnej kobiecie nie zrobią bo się brzydzą całować takie mokre i dziwne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może inaczej
Ej a może po prostu znajdź sobie laskę albo poproś obecną żeby się całkowicie wydepilowała to może ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, masz tez 16 lat i jestes prawiczkiem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genitolog
Michal z polnej laki---- brzydzic to ciebie powinno to co masz pod napletkiem jak sie nie umyjesz przez tydzien. Zapach czystej zadbanej pipki jest najcudowniejszym zapachem dla heteroseksualnego mezczyzny. Jakzes gejem to po chuj zabierasz sie za kobiete i pierdolisz jak potluczony!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Michal , Micha - aja nie moge \"oderwac \"mojego partnera od mojej zadbanej , wypielegnowanej i zdrowej cipeczki....! Czasami mam juz tego dosc...Ale gdybym tego nie miala bylabym bardzo nieszczesliwa, bo jak tu mozna zyć bez takich rozkosznych pieszczot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijta sie
a kto ci kaze lizać małze? wystarczy że jaja im wyliżesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi ze dla dziewczyn to tez jest krepujace kiedy zaczynacie glowa zjezdzac w dol i nas lizac....dlatego przed kazdym spotkaniem mykemy sie pozadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
O boże Michał jest aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
Ja nie wiem czy ty nie kłamiesz. No wyznaj szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ustach jest więcej bakterii niż na waginie. Chyba,że jest jakiś stan chorobowy. Seks oralny jest tylko dla tych,którzy mają na niego ochotę. I tyle w temacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj
w ustach moze i jest wiecej bakteri ,ale sa one inne niz w waginie.TO prawda ,ze lizanie tego miejsca nie nalezy do higienicznych nawet jak dziewczyna jest umyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj
ale podobno malzonkowie dziela sie ze soba bakteriami .Wiec calowanie sie rowniez powoduje ,ze sciagamy na siebie sporob bakteri ktorych nie mamy .Wymiana bakteri miedzy partenrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×