Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Gminika
Witajcie! Czy staral sie ktos o stwierdzenie niewaznosci malzenstwa w Anglii? Ja 2 tygodnie temu wyslalam wypelniony wniosek i czekam bardzo niecierpliwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz zawierali w tak młodym wieku i sperma dlatego im nie odbijała, a wisz chopie ile wtedy żyli? jak już było im źle, to umierali, do 30 i koniec chopie, więc nie zdążyli z rozwodem, weź się hajtnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezdolny do małżeństwa, mam załatwiony papierek biskupi, szukam kobiety do małżeństwa, oferty kierujcie na: przystojniak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co takie bezsensowne słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że nie jesteś impotent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niedawno dostałam pismo z sądu metropolitalnego z odpowiedzia ze moja skarga została przyjęta. Sa tez w tym pismie 3 pytania dotyczace pogodzenia sie ze strona pozwana, czy wnosze jakies zastrzeżenia do obroncy węzła a takze czy wnoszę jakis inny tytuł nieważnosci. Nie wiem jak mam się do tego zabrać. Czy odpowiedziec tylko tak albo nie czy mam sie jakos rozpisywac. Proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadasz krótko, zwięzle w 1, 2 zdaniach na każde pytanie. Ze nie ma możliwości pogodzenia, nie masz zastrzeżeń do składu sędziowskiego, i nie wnosisz nowych tytułów (chyba ,że coś się zmieniło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz tylko trochę bardziej opisowo, jeśli nie widzisz możliwości pojednania ze strona pozwana - podaj powody i krótkie uzasadnienie max 1-2 zdania. Na resztę pytań odpowiedź jednym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest możliwość pojednania i pogodzenia. Ci którzy piszą, że nie można nie znają nauki Jezusa. Co z was za katolicy? Jesteście zwykłymi zwyrodnialcami, nie tego uczy Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację Franciszek uczy: jak druga strona be to jest możliwość procesu krótszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Franciszek też jest zwyrodnialcem przeciwnym jedności małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg tego gościa który tak na nas naskakuje to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam prośbę i pytanie.... mój chłopak ma unieważnienie małżeństawa- z jego winy było to w 2007roku od tego czasu bardzo się zmienił. teraz chcielibyśmy założyć rodzine wziąść ślub co zrobić aby go otrzymać- jego była żona wzieła ślub kościelny 4 lat temu czy i my możemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewwa123 ślub oczywiscie możesz sobie wziąć, nawet koscielny, ale będziesz z nim cudzołożyć, bo małżeństwo ma się tylko jedno w życiu. Co Bóg złączył, tego człowiek nie może rozdzielić. To jest tak oczywiste, że chyba nie sposób tego nie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa123
To jak jest w takim przypadku z małżeństwem jego bylej zony? Ona normalnie wzięła ślub kościelny, chodzi do spowiedzi i komuni. Czyli ona nie ma grzechu a my będziemy miec/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odnoś się do komentarzy jakiś niespełnionych życiowo kretynów, którzy coś tu bredzą przez pomyłkę, nie staje im czy coś .... nie wiadomo. Jeśli Twój chłopak miał stwierdzenie nieważności poprzedniego małżeństwa to możecie wziąć ślub kościelny, chyba, że w wyroku ( który na pewno otrzymał Twój chłopak) jest nałożona na niego klauzula i musi wystąpić o zgodę na ślub do Sądu pod który podlega poprzez proboszcza (chyba tak to idzie). P.S Szczerze się zastanów 100 razy jeśli to było z jego winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi zgłosić się na badania do sądu który wydał wyrok - rozmowe i test aby sprawdzić czy nadaje się do małżeństwa. Również radze dobrze się zastanowić. Ludzie ot tak się nie zmieniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa123 Jeżeli Twój chłopak dostał pismo że nie nadaje się na męża od biskupa, to dlaczego chcesz za niego wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 246
Witam Was, mam do Was pytanie-moja sprawa niedawno się zaczęła ,dostałam pismo z Sądu o zawiązaniu sporu i tytule z jakiego sprawa się toczy no i listę świadków którzy będą przesłuchiwani.No i właśnie chciałam się Was zapytać czy miał ktoś z Was przesłuchiwanych świadków z poza ,,LISTY,,??Bo w moim przypadku wezwanie na przesłuchanie dostał mój obecny mąż .Czy miał z Was ktoś taką sytuację??? Proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia 246 Widać, że Ty z Bogiem nie masz nic wspólnego, chyba szatan Cię tu zasłał. Przecież nie możesz mieć dwóch mężów. Twój pierwszy mąż cały czas jest Twoim mężem, jak możesz mówić zatem o innym mężczyźnie że jest obecnym mężem? Sodoma i Gomora to mało powiedziane co wyprawia się teraz w tym Kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia KK
Do GOŚCIA,czemu się natrętnie TU wtrącasz?wypowiadasz się dokuczając tym samym innym,używasz głupich i niezdefiniowanych zdań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysłał mnie tu Bóg, żebyście przejrzeli na oczy i zaczęli odróżniać dobro od zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
Witam...mam pytanie: w styczniu została przyjęta moja skarga z dwóch tytułów:Pozorny konsens małżeński po stronie pozwanego oraz Poważny brak rozeznania oceniającego co do istotnych praw i obowiązków małżeńskich po stronie pozwanego...od tamtej pory zostały przesłuchane strony i świadkowie , w tamtym tygodniu otrzymałam pismo : "został zebrany materiał dowodowy przed przystąpieniem do publikacji akt proszą o uregulowanie wpłaty" pytanie moje : czy zawsze jest przesłuchanie biegłego??bo nic do tej pory nie otrzymaliśmy w związku z przesłuchaniem przez biegłego?co z OWM???zaczyna mnie to trochę martwic, nie wiem czy dobrze, ze go nie było czy tez źle...proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krysia1977 Kiedy Ty wychodziłaś za mąż? W Twoim wieku wybrałaś sobie faceta, który nie wie na czym polega małżeństwo? Przecież to brzmi jak głupota. Powinni Tobie zakazać posiadania męża a nie facetowi chcesz udowadniać że jest nieodpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciebie drogi gościu, powinni ubezwłasnowolnić, bo widać, że masz jakieś zaburzenia umysłowe. Ziejesz nienawiścią, masz poczucie wyższości w stosunku do ludzi, którzy korzystają z danych przez Kościół dróg uregulowania swoich spraw. Pewnie masz jakąś historie za sobą, być może bolesna i to ona sprawiła, że zachowujesz się właśnie tak. Pomódl się do Boga, którego tak usilnie nam tu się starasz zastąpić. Może ześle na Ciebie swoją łaskę. Bo Bóg jest miłością, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest miłością ale za cudzołóstwo karze wiecznym potępieniem, a wasze związki są już cudzołożne, bo można mieć tylko jednego mężczyznę i jedną kobietę w życiu. Poczytajcie sobie Pismo Święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, pycha przemawia przez Ciebie. Jakim jesteś autorytetem żeby podważyć prawomocne wyroki Sądu Metropolitalnego stwierdzającego nieważnośc małżeństwa? Bo tak? Chyba lepsi od Ciebie znawcy Pisma Świętego i prawa kanonicznego zasiadają w tej instytucji! Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie jakiś psychiczny, niespełniony ksiądz. Albo imbecyl co nic nie wie o małżeństwie. I jak zwykle winna ofiara nie kat. Szkoda ,że tych co zawinili i zich strony jest rozpad , nie osądza. Pewnie sam niezdatny do ńiczego. Albo niezdatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście już w szponach zła i to co piszecie tylko to potwierdza, te wyzwiska od psychicznych, imbecylów. Bóg się wami brzydzi, bo łamiecie Jego przykazania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×