Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxaaaxxx

Pomocy! Zdrada!

Polecane posty

Nie wiem, co dalej. Kocham kobietę, jej mąż dziś się o wszystkim dowiedział. Wyrzucił ją z domu, ja nie zostawię jej samej, bo jest dla mnie wszystkim. I wszystko byłoby proste, gdyby nie to, że ona ma dzieci a ja... też jestem kobietą. Wiem, że wielu z Was mnie potępi ale kocham ją, ona mnie też, chcemy być razem, ale zupełnie nie wiem, jak zacząć od nowa. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Proszę, powiedzcie, co dalej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek hirek swirek
Proste, zyjcie razem. Czego oczekujesz od nas ? Mamy ci napisac jak zyc ? Jak wynajac mieszkanie ? Nawet zboczency jak ty i ona, maja prawo do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Niestety nie wiem co Ci poradzic...moze tylko to zebys walczyla o swoja milosc...:) I jeszcze cos...moze zaloz ten topik na uczuciowym? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 78902
Jestes zboczona i tyle. Lezba. Idz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prwadę mówiąc na to liczyłam. Że ktoś powie mi: \"Walcz o swoją miłość\". BĘDĘ! Dzięki wielkie. A tak w ogóle, to nie umiem założyć tego topiku na uczuciowym, bo zrobiłam to pierwszy raz i nie za bardzo się w tym rozeznaję. :) Kurczę, jak mi ciężko na serduchu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Szymanska
Chuj ci w dupe pojebana zdziro. Lezba zboczona, idz do swirow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki SIEMSIEM. Współczuję Ci Jagoda i wszystkim Twoim znajomym. Gdyby wśród nich znalazł się ktoś w podobnej sytuacji, to pewnie byś go zabiła. A tak w ogóle powiem Ci, że całe życie byłam z facetem. Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Nie przejmuj sie mala. Mozesz kochac kogo tylko chcesz, a ci ludzie z malym rozumem zawsze ci beda dokuczac. Ja kocham mojego chlopaka i kota. Reszta ludzi dla mnie moze nie istniec. Nie lubie fajansu ludzkiego ze smierdzacych autobusow, ale co na to poradze ? Nie zmienie tych ludzi, nie myja sie, bo sa bezdennie tepi, ale nie bede z tym walczyc. Slabe jednostki daza do samozaglady, nie bede im w tym przeszkadzac. Plun na tych, co staja ci na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemsiem, jesteś wielka! Oby więcej takich ludzi na świecie. (obydwu płci). Całe życie myślałam, że ułożę sobie życie z facetem. Jestem jedynaczką, więc zwiedzenie moich rodziców boli tym bardziej. Nie wiem, jak im to wytłumaczyć. :( Ale spotkałam ją i nic już tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×