Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marwina

implanty - zęby

Polecane posty

Gość Sofia v
Sąsiadka mi coś mówiła, że robiła chyba u miejscu Stomatologia Cichoń i jak widzę efekty to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja implanty robiłam w www.klinikabochinska.pl, no i efekt świetny. Przyznam że trochę się bałam, bo ogólnie boję się dentysty, ale było w porządku, super opieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannakaiar
Jestem zdania, że na zęby nie ma co żałować kasy. Konsekwencje złego wyboru stomatologa są strasznie bolesne - sama sie o tym przekonałam, bo szkoda mi było dołożyć parę groszy. Teraz mam zaufane miejsce i nic nie jestm mi straszne. do Soldentu trafilam wlasnie przy takiej awarii - rozpadł mi sie poprzedni implant i musialam to ratowac. niestety zab byl przedni i nie bylo opcji czekania, bo mialam wazny wyjazd za kilka dni. uratowali cala sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty, to ja mogę polecić dra Jakubowskiego z gabinetu Dent SM. Pan dr zajmuje się właśnie implantami, ale też chirurgią stomatologiczną. Mój mąż usuwał u niego dwie ósemki, a ja wstawiałam implant w miejsce dolnej czwórki. Dokładny, doświadczony stomatolog, a przy tym naprawdę miły człowiek. Namiar na gabinet tutaj: http://www.dentsm.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym specjalistą w temacie implantów jest Dr Tomasz Rozwadowski. Naprawdę świetny w tym co robi, a do tego jest bardzo sympatyczny i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam implanty zębów od 1 do 4 w górnej szczęce. Niestety przez zaniedbania z przeszłości zęby były w okropnym stanie, musiałabym sporo w nie zainwestować, aby wyglądało ładnie. O ilości zabiegów i leczenia nie wspomnę... Po przekalkulowaniu tego i przedyskutowaniu z lekarzem stomatologiem podjęłam decyzję o implantach. Zabieg wykonywałam u dra Wilisowskiego w Luxdentica w Krakowie. Nie żałuję i nigdy nie żałowałam, mam w końcu naprawdę ładne zęby i uśmiech, o jakim zawsze marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony implant ok. 2 lat temu w gabinecie www.rojekdental.pl. Implant wygląda jak każdy inny ząb. Nie wyróznia się ani kształtem ani kolorem dlatego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam podobną sytuację z leczeniem. Niestety ząb musiał być wyrwany a w to miejsce miałam wstawiony implant. Bałam się że będzie się odznaczał ale ku mojej uciesze wygląda identycznie jak reszta zębów. Jeśli ktoś ma ubytki to polecam to rozwiązanie. Ja implant robiłam w http://www.hercka.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie specjalistką w dziedzinie implantów jest Agnieszka Kotwa- Grudzińska z Artdenty http://artdenta.pl/. Moje implanty wyglądają naturalnie i nic złego się z nimi nie dzieje. Cały zabieg odbył się bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na implanty, ponieważ doszedłem do wniosku, ze to najtrwalsze i najbardziej estetyczne rozwiązanie. Korzystałem z usług tego gabinetu dentalpark-krakow.pl i z czystym sumieniem polecam. Profesjonalna i miła obsługa, zabieg chyba bezbolesny no i udało im się mnie zarazić swoim spokojem, bo nie powiem stresik był. Zęby wyglądają fantastycznie! Ogólnie uważam, ze to dobre rozwiązanie jeśli ktoś ma ubytki tak jak ja z przodu. Warto trochę dołożyć i mieć spokój do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to bardzo droga zabawa. Lepiej dbać o zęby, które się ma i liczyć na to, że nie trzeba będzie ich wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała duże problemy z zębami. Jako dziecko miała je źle leczone i kilka z nich wymagało usunięcia. Przez kilka lat żyła bez tych zębów ale z biegiem czasu zaczęło jej to przeszkadzać, głównie ze względów estetycznych więc zdecydowała się na implanty. Po wizytach u kilku stomatologów w końcu zdecydowała się na gabinet dr Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia/ . Z tego, co pamiętam mieści się chyba na Podgórzu. Mam jest zadowolona z implantów. Wszystko poszło szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poszłam na rutynową kontrolę do dr Kowalskiej w Margo to wtedy na miejscu dopytałam szczegółowo jak to wygląda z tym wstawianiem implantów więc wydaję mi się że niedługo zbiorę się i w końcu załatwię ten temat na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noitca
ceny są różne. wszystko zależy od materiałów, jaki się używa. sprawdź sobie w Implant Masters Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że materiały mają ogromne znaczenie. Dlatego ja uważnie wybrałam gliwicką klinikę do której poszłam w sprawie implantów i jestem zadowolona, wszystko jest dobrze. http://www.hercka.pl/implanty-stomatologiczne/faq - tu odpowiadaja na różne pytania, może komuś się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam sugerować konkretnie, to na pewno ten kierunek - http://www.newdentclinic.pl/ Oni siedzą w tym temacie od bardzo dawna, a przede wszystkim są fachowcami z tego zakresu. Mają tam lekarza, który w tych okolicach jest uznawany za specjalistę - Dr Alaa Eljamal. Pamiętajcie, że implanty to bardzo poważny zabieg. Tego nie można powierzać komuś przypadkowemu, a różnice w kosztach również bywają ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam robiony implant zębowy. Moim zdaniem jest to bardzo pewne i bezpieczne rozwiązanie na długie lata. Jeśli jesteś z Wrocławia mogę polecić Ci gabinet stomatologiczny www.citodent.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena77
Cena zależy zapewne od stanu uzębienia.Implant miałam wszczepiany trzy lata temu w Unident Union Dental Spa we Wrocławiu przez doktora Kołosowskiego i nie zapłaciłam aż tak dużo jak myślałam! A ząbek prezentuje się super do dziś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście z okolic Bełchatowa to zalecam skorzystanie z usług www.platinumdental.pl . Wyrabiałem u nich już 2 plomby i wszystkie operacje zakończyły się sukcesem. Sztuczne zęby do dziś sprawują się jak nówki, a cena usługi była jak najbardziej tego warta. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie Studio SE na Batorego - świetni stomatolodzy a co więcej stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie - http://www.studiose.med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przymierzam do implantów, muszę wstawić 3. Z tego co się orientowałam, to w Krakowie warto iść do dra Wilisowskiego w klinice Luxdentica. Z tego co sprawdzałam go na forach i Znanym Lekarzu, to ma świetne opinie, a specjalizuje się w chirurgii i implantologii właśnie. Sama klinika zresztą podobnie. Myślę, że decydując się na implanty, które też nie są super tanim rozwiązaniem, a więc inwestując jakieś pieniądze, zależy nam na jak najlepszym efekcie. Dlatego wg mnie warto wybrać najlepszego specjalistę. Po urlopie się umówię na konsultację, to może się dowiem czegoś więcej i dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym si ktoś specjalizuje lepiej potwierdzić , sprawdzić czy ma daną specjalizację choćby ukończoną. Tu jest strona http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd na której to można zrobić podając tylko nazwisko lekarza albo jego numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaLiśko
Mam wszczepiony implant górnej dwójki!Zabieg przeprowadzony został we Wrocławiu przez dr W.Kołosowskiego!Bardzo fajny,symaptyczny lekarz z ogromnym doświadczeniem!Implant wygląda bardzo naturalnie i nie mam z nim żadnego problemu!!Za zabieg zapłaciłam mniej niż się spodziewałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny fachowiec z Poznania - http://www.newdentclinic.pl/alaa-eljamal Kawał porządnego specjalisty, godnego polecenia. Ogólnie radzę brać pod uwagę wyłącznie fachowców, którzy mają konkretne doświadczenie, siedzą w temacie od dawna. To poważny zabieg, absolutnie odradzam wybieranie kogoś przypadkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek32m
Idealne implanty wykonał mi doktor Jacek Sumara z kliniki Dental Park. Nigdy nie byłem tak zadowolony z wyglądu moich zębów, a mam za sobą wiele wizyt w krakowskich gabinetach. Teraz w końcu mogę się uśmiechać, ponieważ implanty wyglądają jak prawdziwe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jama ustna nie wróciłaby do normalnego funkcjonowania gdyby nie implanty stomatologiczne zamocowane u http://new-dent.pl/ . Zabieg został wykonany po bardzo atrakcyjnej cenie, a przede wszystkim szybko i skutecznie - o niczym bardziej nie marzyłam jak o powrocie do normalnego spożywania posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty w Krakowie, to ja polecam bardzo gorąco pana dra Wilisowskiego, który jest odpowiedzialny za mój piękny nowy uśmiech :) W końcu wiem, jak to jest się uśmiechać "pełną gębą" bez kompleksów. Jak ktoś z Krk lub okolicy szuka dobrego lekarza, to warto sprawdzić ofertę kliniki Luxdentica, mają szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam implanty w klinice doktora Franka na Bluszczańskiej w Warszawie i mimo wcześniejszych obaw, zabieg odbył się bez komplikacji i szybko doszłam do siebie. Żałuję, że tak późno się na to zdecydowałam, bo teraz uśmiecham się bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×