Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomyłeczka

płeć dziecka-pomyłka

Polecane posty

Gość Pomyłeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyłeczka
Cz Wam dziewczyny lekarz na usg dobrze określił płeć dziecka? Jak czesto zdażają się pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie istnieje....
... statystyka pomylek w okreslaniu plci, wiec nikt odpowiedzi na takie pytanie ci nie udzieli a ogolnie rzecz biorac... zalezy to od wielu roznych rzeczy - od sprzetu, od umiejetnosci lekarza, od tygodnia ciazy i wreszcie od samego dziecka, czyli od tego w jaki sposob sie ulozy i rzecz zalezy od wszystkich tych aspektow jednoczesnie jezeli lekarz bedzie mial watpliwosci, to ci o nich powie... raczej nie bedzie mowil, ze jest to chlopiec czy dziewczynka w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki
na porodówce leżałam z taka dziewczyną, której powiedziano , że urodzi na 100% dziewczynkę. na 3 kolejnych USG było to potwierdzane. Była szczęśliwa, mówiła, że zawsze wolała dziewczynkę, miała wybrane imię, itd. I co? Urodziła chłopca. Była w szoku, ale chyba w większym był jej mąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz na usg w 36 tygodniu powiedział że mam na 80% chłopca.Urodziła się dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallaala
ja pytalam dwoch lekarzy dla pewnosci. jeden zazartowal, ze da mi 1000 zl, jesli sie myli. obaj sie nie mylili. od poczatku chcialam corke, nastwilam sie na corke, przepowiadali lekarze corke i no i jest piekna, silna dziewucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze dziecko do ostatniej chwili mialo byc dziewczynka(dwoch lekarzy mi to potwierdzilo) ,a wyszlo tak ,ze mam chlopca!Byl szok,oj byl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie was
nie rozumiem byłam w szoku - co to w ogóle ma być????? ja nie chciałabym, żeby moi rodzice byli w szoku że się urodziłam kompletnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja bardzo chcialam dziewczynke od amego poczatku jak sie dowiedzialam o ciazy czulam ze to corcia potem lekarz stwierdzil ze na 100% dziewczynka pokazywal mi krocze itd ja nic nie widzialam wiec mu wierzylam w 38 tyg.wyszla znowu dziewczynka w domu czekala szafka pelan rozowych ubranek sukienenk nic dla chlopca i co urodzila sie dziewczynka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o synku dowiedzialam sie w 15 tygodniu gin dawal 99% i sie nie pomylil zreszta na usg bylo wszystko widac jak na dloni ;) teraz o plci dowiedzialam sie w 14 tyg, ze na 98% ma byc corka - jeszcze nie jest to sprawdzone, bo nie urodzilam moje kuzynki tez b szybko dowiedzialy sie jaka plec i tez gin sie nie pomylil - obie maja corki tak jak gin przewidzial moja szwagierka chodzila do ginki - innej niz ja , i jej od poczatku mowila ze bedzie syn a urodzila corke :-D szok, pierwsze dziecko, wszystko w niebieskim itp ale ta gina juz nie raz sie pomylila, mojej kolezance mowila do 7 mies ze bedzie syn, a w szpitalu na usg okazalo sie ze bedzie corka i byla corka wszystko zalezy od sprzetu i oka gina u nas jest taki co panstwowo mowi ze nie mozna szybciej poznac plci niz okolo 30-tego tygodnia a prywatnie bezblednie poznaje juz w 13 tygodniu plec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×