Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

Krem Lancome na allegro

Polecane posty

Czy ktos kupował kremy Lancome na allegro? Są tylko po 30 zł. I interesują mnie równiez odżywki Welli . W sklepie koło 50-60 zł a na allegro 30. Nigdy nic nie kupowałam na allegro . CZy ktoś może mi doradzić na co zwrócić uwagę żeby mnie nie oszukali? A może znacie jakies inne sklepy internetowe z tanimi kosmetykami tego typu? Moge Wam tylko polecić jedwab do włosów firmy Farouk z USA. Są po ok. 5 zł (15 ml) kiedyś miałam od koleżanki i widze że na allegro jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wierzysz, że krem \"Lancome\" na allegro za 30 zł jest oryginalny? :D już wolałabym kupić w drogerii Ziaję za 5 zł, przynajmniej wiedziałabym, czym się smaruję ;) szkoda skóry na podróby, nie wiadomo, co tam pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety te kremy lancome za 30 zl, to tureckie podróbki. Mają dość dobrze podrobione opakowania i wygląd zawartości (zapach i kolor) też przypomina oryginał. Gdybym nie miała kremu kupionego w Sephora dla porównania, to pewnie bym się nie zorientowała, bo na pierwszy rzut oka są trudne do rozróżnienia. Mimo to, na pewno nie mają tych właściwości, co kremy droższe o 10 razy od nich. Ja kupuję dużo rzeczy na allegro i wiele razy udało mi się kupić okazyjnie fajne rzeczy. Mam jednak taką zasadę, że jak nagle kilka osób ma ten sam produkt w ogromnych ilościach po cenie kilkakrotnie niższej niż się to powinno opłacać, to coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) A co sądzicie o tych odżywkach Welli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, w te odżywki bardziej już bym wierzyła, bo cena nie jest aż tak astronomicznie niska i pewnie tyle kosztują w jakiś hurtowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaDaaaaa
a jakiej pojemności są te kremiki?? te 30 złl to niekiedy cena za 3 lub 5 ml więc myślę że to mogą być oryginały ale nigdy nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 ml :) Tak teraz dopiero myślę, że rzeczywiście jeśli krem kosztuje koło 150-200 zł w sklepie a oni maja za 30 zl to cos nie tak. Kiedys w Turcji tak kupilam \"perfumy\" . Opakowanie takie same. Najpierw facet chcial za nie 30 dolców a ostatecznie po 2 km spaceru za nami sprzedal nam po 3 $ . \"Oryginał\" był jak cholera :) CAły wieczór się śmiałyśy z tych butelek i zapachów :) Ale na odżywkę i ten jedwab sie chyba skuszę. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×