Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cartman

Tylko kobiety...

Polecane posty

o szczupłych taliach, dużych jędrnych piersiach i slicznych okrągłych tyłeczkach są najlepsze i najbardziej podniecające.Te tłuste, obwisłe, takie normalne są beznadziejne i wogóle nie podniecające, powinno sie eksterminowac takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens
A ciekawe co ty możesz paniom zaoferować? Może jest z ciebie arogancki, zapyziały niechluj z IQ niższym od szympansa i to w dodatku z lustrzycą. (dla niewtajemniczonych - lustrzyca - trzeba użyć lusterka aby zobaczyć "ptaszka" z za brzucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trafiłes ;] mam powodzenie u kobiet i jestem zadowolony, tak samo jak moja kobieta z naszego pozycia ;]. Z natury jestem romantykiem itd. itp. A czemu sie pytasz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłupiały
ja to ty cartman ze świdnicy oskarek to masz niezła lipe tego linka jebne na forum cziterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko nie to proszę :( obiągne CI z poluykiem ale nikomu nie mow,bŁAGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to biedna ta twoja
bo nie dozyje wieku dojrzalego, eksterminujesz ja, chyba ze ona ciebie wczesniej, jesli ma podobne poglady. Plakac po was nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 5 lat zmieniam kobiete na nowa, a stare wyrzucam z domu w jednej sukience, nie bedzie mi takie stare brzydactwo łaziło po mojej marmurowej podlodze~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek w.
Metoda słuszna, powszechnie praktykowana, szkoda tylko że one się póżniej pałętają po parkach albo jakiś skwerach, podobno w Indonezji zakazano tych praktyk w 1876, zaraz po rozruchach organizacji walczących o ochronę środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×