Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na wasze wypowiedzi

czekam na wasze wypowiedzi...........

Polecane posty

Gość czekam na wasze wypowiedzi
widzisz dla mnie akurat jest to jakis problem i nie musisz sie nabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka z przecinkiem
ja się nie nabijam ja piszę, co myslę. Jesteś po prostu próżna. I tyle. Zamiast się tego wypierać, może przemyśl to i zwyczajnie postaraj się coś zmienić w sobie. A na teksty w stylu "jesteś śliczna" odpowiadaj normalnie, grzecznie "dzięki", albo "miło, że tak mówisz" albo ewentualnie "zdaje Ci się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
bez obrazy ale kiedys moj kolega mowil "gwiazdeczka"na laske,która sama sobą sie zachwycała a była mała,gruba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam koleżankę Barbi
tak ją przezywamy... bynajmniej nie dlatego, że WYGLĄDA jak barbi... tylko, że za taką się UWAŻA... a na prawdę jest gruba, spalona na solarium, na głowie ma blond szopę... za placami wszyscy sie ŚMIEJĄ... a ona - głupia jest DUMNA z tego przydomku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
to Twoim zdaniem faceci na ulicy np ogladają sie za mną i podrywają bo jestem brzydka bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, tak to jest, że niektóre dziewczyny maja to \"coś\". Mialam koleżankę, która wcale nie była ładna, figurę miała zupełnie przeciętną, do tego bardzo niska, a miała niebywale powodzenie. I odwrotnie - mój kolega z klasy wyjątkowy pasku, podobny do tego stwora z \"Obcego\", a miał olbrzymie powodzenie. podobanie to cos nie do końca racjonalne i zbadane. Nie zastanawiaj sie, tylko cisz sie, że tak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że czasem działa chemia, feromony i inne takie. Poza tym może po prostu nie jestes w swoim typie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
jak to nie jestem w swoim typie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Żartowałem. Chodziło mi o to, że może podobają Ci się dziewczyny o innym typie urody, niż Twoja własna. Podobają w sensie atrakcyjności a nie obiektu sexualnego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
haha nie podobają mi sie dziewczyny:) nie żarty wiem o co Ci chodziło. Może faktycznie masz racje. Ale czemu np. moja mama uważa mnie za zwyczajną dziewczynę??????? a nie za taką jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest kobietą, poza tym Twoją matką. Nie wiem, jaki model wychowawczy stosowała, ale moze mówi Ci tak, żebyś nie wpadła w samouwielbienie :-D Na kobiety, a zwłaszcza matki - feromony ich dzieci raczej nie działają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają Ci się dziewczyny ? Patrząc na jakąs ładną dziewczynę nie myślisz o tym, że jest atrakcyjna ? W tym sensie było o podobaniu :-) Nie sugeruję, że jesteś lessie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
hmm.. pewnie masz racje a ja robie z igły widły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
wiesz co mam coś takkiego że jak jestem w jakimś towarzystwie to patrze na to czy są jakieś ładniejsze laski odemnie. Chcę być zawsze ta wiesz naj. A jak zobacze w tym samym towarzystwie równie fajną laske to niezbyt mi sie to podoba. Czy to normalne zachowanie? Czy ktoś tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ja mam nadwage
nogi takie sobie, mala i cale zycie sie za mna faceci ogladaja i wciaz mi jakis mowi,ze jestem sliczna. Pewnie to kwestia poruszania sie, sposobu bycia, mowienia. Mam piekne znajome samotne . z kompleksami i brzydule nie mogace sie opedzic od chlopakow. Czyli wyglad to nie wszytko i lusterko calej prawdy nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... księżniczkowatość wrodzona ? :-) Albo selekcja naturalna i znaczenie terytorium ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci na ulicy
oglądają się zazwyczaj za najbardziej wyzywająco ubranymi lub zachowującymi się w ten sposób laskami....... nie za najładniejszymi... natomiast powodzenie to inna sprawa... tak na prawdę "ładność" schodzi trochę na drugi plan gdy po prostu liczy się również CHARAKTER, jak szukamy kogoś do pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
otóż to ignis księżniczkowatość to własnie o mnie. Każdy wie że ja to chciałabym być zawsze w centrum uwagi i wogóle być pępkiem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
do faceci na ulicy wyzywającą raczej nie ale każdy mówi że mam fajny styl. Ja ubieram się bardziej odważnie jak ide ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, wydawało mi się, że kazda pewna siebie dziewczyna bez kompleksów tak ma, ale mogę się mylić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci na ulicy
cytuję "Chcę być zawsze ta wiesz naj. A jak zobacze w tym samym towarzystwie równie fajną laske to niezbyt mi sie to podoba" to chyba jednak znaczy, że masz sporo kompleksików.. jakbyś znała swoją wartość... to nie musiałabyś się do nikogo porównywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
nie ignis nie mylisz się ale to kiedyś może mnie zgubić. Kompleksów chyba nie mam na pytanie co byś w sobie zmieniła odpowiem nic ale nie znaczy to że uważam sie za bóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
do faceci na ulicy to nie tak wiesz chodzilo mi o równej mnie lasce wiec to chyba nie kompleksy chyba że sie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci na ulicy
cytuję "każdy mówi" sorry ale nie ma ludzi ani rzaczy którzy podobają się WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU! jeżeli tak mówisz... to dla mnie... cachuje ciebie kompletny brak obiektywizmu wobec siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci na ulicy
a co to znaczy "równej mnie lasce" ja na. myślę o sobie jako o kimś kompletnie wyjątkowym... nie najpiękniejszym, czy najmądrzejszym... ale niepowtarzalnym... to za kombinacje moich cech cenią mnie ... znajomi... klienci przychodzący do mojej firmy... kocha mnie mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to faktycznie problem
współczuję..... co za nie fart, taki dysonans. Musisz strasznie cierpieć.... naprawdę gorąco ci współczuję!!!!! (przyznaję od razu że się nabijam). hahahahahahahahahahahyahahahahahahahahahahahaheya!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
równej czyli ładnej blondynki podobnej do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *rumianek*
Kochana,nie wiem jaka jesteś na prawde,ale na forum "jak piszesz tak cię widzą",a rozstrząsanie "takiego" problemu jest moim zdaniem objawem próżności i małostkowości.Twoje wypowiedzi nie świadczą dobrze o Twoim rozumie,no ale może jesteś bardzo młoda,albo chciałaś troche poprowokować na forum :) Jeśli Ten problem jednak nie daje Ci spać,to może sekret tkwi u uśmiechu?jakimś błysku w oku??nie wiem.Miałam koleżankę,która mimo całkiem przeciętnej urody (krzywe nogi,spory nosek,mały biust,szerokie biodra,barki),była uważana za najładniejszą dziewczynę w szkole.Po prostu fajnie się ubierała,miała ładny usmiech,miły głos,a najładniejszą miała cerę-śniadą,bez ani jednego pryszcza.Nie rysy twarzy czy figura sa najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wasze wypowiedzi
tak jest to mój problem i nie jestem bardzo mloda mam 24 lata a co do kwesti rozumu chcesz powiedzieć że jestem pusta????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to faktycznie problem
hahahaaaaaaahahahahahahahabheehehyahahheya:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×