Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielbiciel ladnych dziewczyn

Otyłe - samotne, zaniedbane - Dlaczego ?

Polecane posty

Gość wielbiciel ladnych dziewczyn

Witam Was wszystkie :-) Praiwdłowe wymiary dziewczyny w młodym wieku to: 170 cm 55 kg z piersiami jedrnymi 75 C. Dlaczego tak wiele u nas spaslakow ? Dlaczego dziewczyny o siebie nie dbaja ? NIE PRAWDA JEST ZE WYGLAD NIE WAZNY. Moze i nie jest najwazniejszy, ale nie bede sie spotykal z kims kto nie miesci sie w rozmiary mlodziezowe. Osoba otyla swiadczy o sobie !!! Jeśli nie ma samozaparcia aby schudnąć, nie będzie stać jej na wydajną pracę. Dlatego też dobrej pracy też nie znajdzie. W przyszłości dzieci będą się wstydzić iść z TAAAKA mamą. Czy Wy tego chcecie ? Same skazujecie się na wegetacje. Zamiast siedzieć na necie i narzekać jakie to Wy jesteście nieszczęśliwe to można się przecież poruszać, iśćna fitness, aerobik, siłownię, pobiegać. Jest tyle możliwości aż dziwie się, że tak wiele zadniedbanych dziewczyn nie korzysta z dóbr jakie dała nam cywilizacja. Domyślam się, że niektórym dziewczynom opona gastronomiczna robi się z powodów zdrowotnych ( leki i po nich tycie ) ale to są tylko wyjątki. A reszta ? Wmawianie sobie, że to geny o tym decydują jest zacieraniem prawdy. Częściowo tak jest ale nie w każdym przypadku. Dlatego dziewczyny - piszę to nie po to aby Was obrazić - skądże - bierzcie się do roboty. Dieta i ćwiczenia aerobowe - przyniesie to skutek. A i same poczujecie się lepiej i wejdziecie w normalne rozmiary dziewczęce typu 34 - 40. Nadchodzi lato. Każda normalna dziewczyna chce jakoś wyglądać w tym czasie. Ale pamiętajcie, tak jak człowek dbający o siebie dba o swój intelekt tak i musi dbać o swoje ciało. Wtedy latem dziewczyny możecie włożyć spódniczki, króciutkie szorty i t-shirty podkreślające figurę !! Tego Wam życzę z całego serca - ZACZNIJCIE WYGLĄDAĆ PO LUDZKU !!! Dziewczyna to jest dziewczyna a nie słonica !!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam 160 cm, 50 kg i 70B to mam się iść powiesić, bo nie mam prawidłowych wymiarów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to
co, spaślaki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 170 cm
60 kilo !!! i co mam sie za to zabic??? abo odchudzac zeby było o te 5 kilo mniej????? zabijac sie zeby jakas męska szowinistyczna świnia mnie nie krytykowała??????!!!!!!!!!hahahahhahahahahaha dobre sobie:) pewnie sam wyglądasz jak spaślak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to
popieram wpis wyżej. Ja np. mam 175 wzrostu, waże 60 kg. I co, nie nadaję się do życia w społeczenstwiie, bo wg widzimisie jakiegos buca, powinnam sie skurczyc i schudnac? Żałosny topic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 170 cm
kiedys sie odchudzałam zeby podobać sie swojemu chłopakowi ( bo tez taki baran jak załozyciel topiku) i o mało nie wylądowałam w szpitalu przez to wiec wole mieć swoje 60 kilo a nawet troszke więcej ale urodzić zdrowe dzieci i samej być zdrową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka ladnych mezczyzn
Witam Was wszystkich :) Praiwdłowe wymiary mezczyzny w młodym wieku to: 185 cm z wymiarami 100 - 80-90. Dlaczego tak wiele u nas spaslakow ? Dlaczego mezczyzni o siebie nie dbaja ? NIE PRAWDA JEST ZE WYGLAD NIE WAZNY. Moze i nie jest najwazniejszy, ale nie bede sie spotykala z kims kto nie miesci sie w rozmiary mlodziezowe. Osoba otyla swiadczy o sobie !!! Jeśli nie ma samozaparcia aby schudnąć, nie będzie stać jej na wydajną pracę. Dlatego też dobrej pracy też nie znajdzie. W przyszłości dzieci będą się wstydzić iść z TAAAKIM tata. Czy Wy tego chcecie ? Sami skazujecie się na wegetacje. Zamiast siedzieć na necie i narzekać jacy to Wy jesteście nieszczęśliwi to można się przecież poruszać, iśćna siłownię, pobiegać, pojsc na basen, pograc w pilke. Jest tyle możliwości aż dziwie się, że tak wielu zadniedbanych mezczyzn nie korzysta z dóbr jakie dała nam cywilizacja. Domyślam się, że niektórym mezczyznom miesien piwny robi się z powodów zdrowotnych ( leki i po nich tycie ) ale to są tylko wyjątki. A reszta ? Wmawianie sobie, że to geny o tym decydują jest zacieraniem prawdy. Częściowo tak jest ale nie w każdym przypadku. Dlatego faceci - piszę to nie po to aby Was obrazić - skądże - bierzcie się do roboty. Dieta i ćwiczenia aerobowe(??) - przyniesie to skutek. A i sami poczujecie się lepiej i wejdziecie w normalne rozmiary meskie. Nadchodzi lato. Każdy normalny facet chce jakoś wyglądać w tym czasie. Ale pamiętajcie, tak jak człowek dbający o siebie dba o swój intelekt tak i musi dbać o swoje ciało. Wtedy latem chlopcy możecie odslonic swoja umiesniona i opalona klate z plaskim brzuszkiem !! Tego Wam życzę z całego serca - ZACZNIJCIE WYGLĄDAĆ PO LUDZKU !!! Facet to jest facet a nie swinia !!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palantttt
ty jestes walniety. Pewnie to debilna prowokacja a jesli nie to najwyraxniej w sposób przedmiotowy oceniasz kobiety... a zreszta szkoda czasu tracioc na wp[is w takim głupim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z sufitu
A ja sobie ważę ile chcę, mam 174 cm wzrostu i jestem super. I takiego co patrzy wyłącznie na moje jędrne piersi i twarde pośladki (to fitness - dlatego też waga nie jest mała, bo mięśnie ważą sporo, jakby ktoś nie wiedział) to mam ochotę kopnąć tak mocno, żeby lecąc zapłacił mandat za przekroczenie prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palant jestes
Hej wielbiciel..Chciałabym Cię zobaczyć za 10 lat.Mam nadzieję, że w tym czasie nie wychodujesz sobie mięśnia piwnego, obwisłego drugiego podbródka i łysiny.A Twojej żonie życzę żeby za te 10 lat nie kopnęła Cię solidnie w dupsko za zmianę Twojego wyglądu zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały żuczek
A dlaczego z góry zakładasz, że otyłe muszą być samotne? Znam wiele dziewczyn przy kości,które mają super przystojnych mężów zakochanych do szaleństwa w swoich żonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbiciela
mam 169 wzrostu 75 D i nadwage i z powodzeniem u facetow nie mam problemu ..nadwaga ma nie jes wynikiem obzarstwa czy niezdrowego trybu zycia chodze na basen biegam jem owoce warzywa dziennie nie jadam wiecej niz 2000 kalorii i co mam nadwage ?...a prawda jest taka ze mam ja od kuracji hormonalej chcemiec w przyszlosc dzieci ale nstety mam problemy natury kobiecej i musze przyjmowac hormony i nie mam szans na pozbycie sie nadwagi ....:)...i jakos nie placze z tego powodu...wielu mezczyzn mimo mej nadwagu sie za mna na ulicy oglada jstem zadbana i kobieca nie ubieram sie wielkie bluzy i spodnie..i mam u boku swego mezczyzne ...:)...i oczywiscie przy pierwszym spotkaniu wyglad jest czms pierwszorzednym an co zwracamy uwage ale przy bliozszym poznaniu mankamnty naszej urod znikaja a nadrabiamy to charakterem ty niestety nie masz szans w tej dziedzinie stad zrozumiale twe zgorzknienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam gdzieś
mam zajebistego faceta, bez stulejki, bez krzywego, super rozmiar, nosi mnie na rękach pomimo, iż waży mniej ode mnie, jest inteligentny i 3 lata z sobą jesteśmy. kocha mój biust 80F i całą resztę. w dupie mam opinie jakiś dupków "wielbicieli", mój facet jest the best i zdanie innych mam daleko w poważaniu. kocham i jestem kochana, pomimo dużej wagi ciała. jedno jest pewne, kobieta z nadwagą lub otyła potrzebuje prawdziwego faceta, wtedy jest szczęśliwa tak jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka przwdziwych mężcz
Witam Was wszystkich Praiwdłowe wymiary faceta w młodym wieku to: 18cm w wzwodzie, sztywny i gruby. Dlaczego tak wiele u nas krótkochujcó? Dlaczego faceci nie dbaja o powiększenie penisa? NIE PRAWDA JEST ZE DLUGOŚĆ NIE WAZNA. Moze i nie jest najwazniejsza, ale nie bede sie spotykala z kims kto nie miesci sie w powyższej normi. Osoba z krótkim kutasem swiadczy o sobie !!! Jeśli nie ma samozaparcia aby go zwiększyć, nie będzie stać jej na wydajną pracę. Dlatego też dobrej pracy też nie znajdzie. W przyszłości dzieci będą się wstydzić takiego tatusia, gdy obejrzą go pod prysznicem. Czy Wy tego chcecie ? Sami skazujecie się na wegetacje. Zamiast siedzieć na necie i narzekać jakie to Wy jesteście nieszczęśliwe to można się przecież poruchać, iść na siłownię, pobiegać. Jest tyle możliwości aż dziwie się, że tak wiele zadniedbanych facetów nie korzysta z dóbr jakie dała nam cywilizacja. Wtedy latem faceci możecie włożyć obcisłe spodenki, króciutkie szorty i t-shirty podkreślające figurę !! Tego Wam życzę z całego serca - ZACZNIJCIE WYGLĄDAĆ PO LUDZKU !!! facet a to nie jest dziewczyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ide zjeść pączka. Jeszcze przed chwilą zastanawiałam się czy oby nie za póżno.Teraz już nie mam wątpilowosci. Zjem i beknę z zadowoleniem że nie mam idealnych rozmiarów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kanalia wkleja to na wszystkich forach :-O No dramat, jak można mnie tak denerwować przy śniadaniu :D Pozdro dla nieidealnych, bo ideałów nie ma. Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kanalia wkleja to na wszystkich forach :-O No dramat, jak można mnie tak denerwować przy śniadaniu :D Pozdro dla nieidealnych, bo ideałów nie ma. Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
nie obużać się tylko pokornie przyznać racje...zamiast godzin w solarium, tony tapety, i pełnej szafy ciuchów, lepiej byście zrobiły jakbyście schudły, idzie lato, za czym będziemy się oglądać ???dlaczego średnio na 10 kobiet do 25 roku życia przypada średnio 4 z nadwagą??? BRAK RUCHU i złe nawyki żywieniowe, u facetów to może bedzie 1 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelwin klajn
nie obużać się tylko pokornie przyznać racje...zamiast godzin w solarium, tony tapety, i pełnej szafy ciuchów, lepiej byście zrobiły jakbyście schudły, idzie lato, za czym będziemy się oglądać ???dlaczego średnio na 10 kobiet do 25 roku życia przypada średnio 4 z nadwagą??? BRAK RUCHU i złe nawyki żywieniowe, u facetów to może bedzie 1 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×