Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie!! Czy mogę zamiast 2 serii po 6 powtórzeń. zrobić 1 serie po 12 powtórzeń? czy jednak musi być tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarites---> wydaje mi sie,ze raczej powinno sie robic dokladnie tak jak jest napisane,a to dlatgeo,ze z kazdym cwiczeniem masz rozne napiecie miesni,np,zeby rochodzilo sie rownomiernie,zeby sie nie przetrenowac,nie wime,ktos kto to ukladal na pewnoe mial glowe i wiedzial co robi,tak smao jak np sie rozciagasz...to robisz cwiczenia na lewa i prawa strone,dlatego radze nie kombinowac,bo mozna miec pozniej problemy...tak mi sie wydaje,tym bardziej,ze to ciezki trening,a o kontuzje czy nadwyrezenie miesni nie jest trudno :( dlatego zaciskamy zeby i jedziemy :) ja dzis 22 dzien :O,pozdrowki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Hej Wioluś? ile ci minut zajmują te ćwiczenia teraz mi tak ok 13 min. A widzisz już jakieś efekty? bo widziałam że tu były wypowiedzi że po tyg widać coś. Ja jakos nic nie widze jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszkaaa---> to dziwne ,bo ja juz po 3 dzniu czulam roznice...a wlasnie moze efektow nie widzisz,ale je czujesz...bo u mnie ewidentnie najbardzije odczuwalne efekty byly w pierwszym tygodniu,a jak robisz te cwiczenia,bo to sila musi isc z brzucha,a nie z barkow ,ja dzis pierwszy raz bede cwiczyc po 16 powtorzen :o i czuje ,ze moje skolony sa znacznie mocniejsze i dalej siegam reka bo miesnie sie wyrabiaja,ale nie zmienia to faktu,ze je czuje,bo tak jak mowie,starm sie dalej siegac ech...3majmy kciuki za nas!!!!!!! piszcie cos dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. ja już 4 dzień mam za sobą :D powiedźcie mi, po ilu dniach widać, że tłuszczyk się spala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodatku mam obawy, czy dam rade. dziś miałam 3 serie po 6 powtórzeń. i nie to, że baaardzo się zmęczyłam. owszem dyszałam lekko ;) ale głównie chodzi, że to są bardzo monotonne ćwiczenia i oby nie przyszedł taki dzień, że sobie odpuszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarites---> musze cie zmartwic,ale te cwiczenia nie spalaja tluszczu :( tez z tym walcze,tylko wyrabiaja miesnie,ale nie oszukujmy sie cos tam ne pewno spada u mnie widac,ze brzuch jest mniejszy,ale wiadomo nie jest to szczyt marzen,ale miesnie pod spodem twarde jak skala :D...jest udowodnione,ze tluszcz zaczynamy spalac po 20 minutach jakichs cwiczen,dlatego aerobic np.zaczyna sie od rozgrzewki,pozniej cos tam,pozniej cwiczenia silowe,brzuchy i rozciaganie,dlatego moze wczesniej pobiegac troche,albo potanczyc,bo samymi brzuszkami tluszczu nie spalimy,tzreba by bylo chyab z godzine je robic,zeby zaczal sie ten niesformy tluszcz spalac :),dlatego oprocz brzuszkow polecam jakies inne zajecia,albo diete :),chociaz ja osobiscie nigdy na zadjnej nie bylam,za to tancze 5,6 dni w tygdoniu ,ja dzis po 23 dniu,16 powtorzen i chec mi spac w trakcie cwiczen,bo sa nudne,ale zaciskam zaeby i cwicze [pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Spadające jabuszko--------> hm to znaczypatrze obiektywnie, moze i mięsnie są bardziej twardsze w dotyku zwłaszcza po ćwiczeniach jak dotkne. Ale tkanka tłuszczowa jest nadal taka jaka była. wiec o efekty choć troszke zblizone do kaloryferka albo poprostu płaskiego brzuszka żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,bo to chodzi o to jaka ktos ma budowe,jesli jestes szczupla i masz mala tkanke tluszczowa to kaloryferek ci sie zarysuje,ale jesli wczesniej mialas duuuuzo saldelka to ciezko o taki efekt,ale mimo wszytsko cwiczyc tzreba:) znajde linka,bo mialma gdzies ze zdjeciami jakie ludzie wklejali po szostce :) i sobie zobaczycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka6084
Witam! Jestem zainteresowana takimi ćwiczeniami:) teraz czytam sobie o sposobach ich wykonywania:) Na pewno jeszcze tu zaglądne. Może do was dołącze?? :) Pozdrawiam:* Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko. ja wlasnie jestem szczuplutka. brzucha nie mam duzego. chcialam go wyrzezbic. i zeby tak z 2 cm spadlo. teraz to zadnej motywacji nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddaje się. tylko jak piszesz, że to nic tłuszczyku nie spala. to wielkie buu ;) ja wielkiego tłuszczyku nie mam. a nawet mam płaski brzuch a gdzieś tam jakas mala oponka i to dopiero wtedy jak siedzę ;) i dlatego szukalam cwiczenia, zeby rzucic z brzuszka 2 - 3 cm. myslalam, ze dzieki a6w mi sie uda. mam nadzieje. ogladam wlasnie te zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko, a co z puchnieciem? bo mi sie wydaje, ze mi brzuch spuchł. jest trwady, ale spuchniety. pozatym, gdzies wyczytalam, ze komus po tych cwiczeniahc brzuch urosl, a nie zmalal. mozliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolus02
Tak szczerze to ja tez wizualnych efektów nie dostrzegam-tylko przy dotyku jakby mięśnie twardsze. szczerze mówiąć to gdy byłam na diecie i ćwiczyłam brzuszki wziete np. z ćwiczen z Cindy Crowford to efekty były suuuper!!! zaczynam sie nudzić a poza tym od jutra znowu przechodze na diete i zaczynam ćwiczyc aerobic i zastanawiam sie czy nie przejde na tamte ćwiczenia. jabłuszko-ja tu żadnego linka nie widze :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
moje 100 pkt, może choć 99 myślę że nie spala, jedynie wyrabia mięśnie. A jakie jest wasze zdanie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno pytanie. w jaki sposob wam sie miesnie rzezbia? bo jak teraz patrze w lusterko. to nie mam kresek po boku. tylko przez srodek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,wiecie dziewczyny ja sie na tym nie znam az tak bardzo,wiadomo co organizm to inna przemiana materii i inaczej sie rzezbia miesnie,zauwazcie,ze w tym linku co wkleilam kazdy z tych facetow ma inny brzuch :) wiadomo,ze sa reguly jak to,ze tluszcz spala sie po 20 min cwiczen,juz taka nasza natura .Margarites ,ty piszesz,ze nie masz kresek z boku,u mnie z koleji jest kreska i pionowa i po bokach wiec to nie ma reguly :) pozostaje nam po prostu cwiczyc i zobaczyc efekty koncowe,brzuch moze i sie rozrasta,ale to dlatego,ze sie rozbudowuja miesnie,ale chyba lepiej jest miec wiekszy i umiesniony brzuch,bo bardzije plaski i ladnie wyrzezbiony,anizeli maly ,ale za to z mieciutka oponka i wylewajacymi sie boczkami hehe :P:P:P:P.Co do puchniecia...ja tez mam takie wrazenie,ale tylko po skonczeniu cwiczen,bo miesnie pracowaly,jest to ciezki trening,maja malo czasu na regeneracje,dlatego wazne jets to,zeby wykonywac te cwiczenia regularnie,az do konca czyli do 42 dnia,zauwazcie,ze naprawde ktos kto to ukladal wiedzial co robi i wiedzial,ze ma to trwac 42 dni po tyle i tyle powtorzen,a nie np 52 czy 18 wiec o czyms to swiadczy:) Moje obserwacje---> brzuch mam mniejszy,tluszczyk jest,ale jest go mniej naprawde,zauwazaja to nawet moji znajomi,nie jest to szczyt marzen,ale jestem dopiero w polowie treningu,zaszkodzic nam nie zaszkodzi,ale na pewno pomaga,w koncu sie pocimy i to sa cwiczenia,wiec automatycznie sie jakos rzezbimy,oprocz tego probuje okielznac hula-hop-podobno dziala cuda :):):) i jeszcze jedno...kobiety maja znacznie wieksza tkanke tluszczowa niz mezczyzni.dlatego faceta znacznie latwiej wyrzezbi sobie szesciopak niz kobieta...hmmm jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze,a MY DZIEWCZYNY ZABIERAMY SIE ZA CWICZENIA I ZOBACZYMY JAK BEDZIE NA SAMYM KONCU pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jabłuszko! wyobraz sobie, ze dzis patrze w lustro i rzeczywiscie, mam kreske przez srodek brzuszka i po bokach!!! :D ucieszylam sie jak 5letnie dziecko na widok nowej zabawki :D:D:D ja jestem szczupłą osobą, przy 175 cm wzrostu waże 55 kg :) więc też tłuszczyku za wiele nie mam, ale jednak coś jest! i strasznie chcialabym zrobic sobie zdjecie przed i po. moze dzis dorwe aparat :D jabluszko jestes bardzo pomocna dlatego mam jeszcze jedno pytanie. ćwiczenie 5. wie, ze mabyc \'rowerek\' ale przez jakis czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
Spadające jabuszko -----> wiesz co może faktycznie nie chciałam sie zachwycać przed zachodem słońca:) bo często tak mam że jak czegoś chcem to wydaje mi sie że to osiągam. Wiec dziś mój facet dotknoł mój brzuszek i stwierdził ze pod moim tłuszczykiem sa miesniei sa twardsze i ogólnie mówił gdzie sie podziała moja oponka??? Tak dużej jej nie mam, jestem ogólnie szczupła ale na brzuszku robi mi sie oponka jak siedze szczególnie ją widac. wiec może i to działa. no nic napewno nie przerwe tych cwiczen. A ja tez nie moge znalesc tego linka ze zdjęciami przed i po????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka6084
hej! Postanowiłam do was dołączyć. Podziwiam waszą motywację. Niektóre ćwiczą już ponad miesiąc! Ja niestety mam częstsze zaniki mojej motywacji... Dlatego mam nadzieję że jakoś sie tu do was wkręce i dzięki temu wytrwam te 42 dni. Zaczynam od dziś :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarites ---> rowerek wykonujesz bez przerwy,po prostu majdasz noagami w powietrzu :d robiac skolny w tym czasie ,jelsi maci ejeszcze jakies pytania to smialo,jka tylko bede wiedziala to odpowiem 🌼 karolka ---> zapraszamy :) i nie daj sie !!! ja jestem w polowie :O kokoszkaaa---> tu masz linka http://www.sfd.pl/temat186677/ Wiec same widzicie,zze efekty sa :) u kazdego inne,ale sa,ja np mam wystajace zebra dosc i nigdy nie bede miala po prostu idealnego brzuszka,ale co tam przynajmniej bedzie twardy jak skala :P,pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciala do was dołączyć ale link do ćwiczeń na pierwszej stronie otwiera jakieś forum i nie wiem gdzie są tam te ćwiczenia. Daj jeszcze raz linka bezpośrednio do tych ćwiczeń. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibinwing
Wróciłam znowu:) Zaczęłam po raz drugi, mam nadzieję , że tym razem przekroczę magiczną barierą jaką okazał się dla mnie 20 dzień w którym dopadła mnie choroba i zrezygnowałam. Pierwszy dzień za mną, a zęby zacząć to zabieram się jakoś od dwóch tygodni. Proszę również o doping, bo lenistwo to taka paskuda która ciągle dopada. A mnie najgorzej jest się zabrać za ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zabieram się drugi raz, poprzednim razem przestałam na 24 jak dobrze pamiętam, za mnie też trzymajcie kciuki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×