Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Witam;) Ja 5 ćwiczenie robie tak że nogi cały czas pracują a głowe i cz.piersową unosze do góry .. i tak jade z tym;) jak najszybciej:) Hmmm a co do efektów to też się zastnawiam co do nich- niby mam mięsnie twarde, brzuch nawet płąski ale nie mam zarysów mięsni:( jedynie pośrodku mam taki \"rowek\" ale nie mam zarysu \"kaloryfelka\",a czytałam że inni go mają... Nio i nie straciłam nic w tali... mam 65 i jak dobrze pamietam to tak zawsze miałam... Wiec dochodze do wniosku że teraz robię to aby miec tą taką ogromną satyswakcje:D:D nio i żeby nie przegrać zakładu:P mamy koleją która idzie z nami łeb w łeb;) Umbrella trzymie również za ciebie kciuki;) Dawno nie pisałam i dziś już będzie 30 dzień... 12 dni pozostało - och ale radoche mam:D a co do czasu w jakim wykonuje te 18 powtózeń wynosi-19min...Więc tak źle nie ma:) Pozdrawiam bardzo gorąco;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Dzieki za odpowiedzi :-) Może nie schudła Ci talia w centymetrach,bo 65 cm to bardzo mało,wręcz idealnie! :D I nie było już co gubić?:-) Ja mam jakieś 74 i chciałabym uzyskać jakieś 7-10 cm mniej :/ powiedzcie, czy aerobiczna 6 weidera to dobry ku temu sposób??? Bardzo mi zależy,gdyż za dwa miechy mam studniówkę! :) Poza tym od dawna nosiłam się z zamiarem zrobienia czegoś ze sobą...Normalnie juz nie mogę na siebie patrzeć,jakkolwiek żenująco a zarazem żałośnie to zabrzmiało...Ach,i jeszcze pytanko co do ostatniego ćwiczenia-czy za każdym razem opuszczamy proste nogi na podłogę? Bardzo ciężkie to ćwiczenie :) Nie mogę utrzymać odpowiedniej pozycji wtedy! Pozdrawiam! ......To już drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Fragile88 -> ja w szostym cwiczeniu uginam nogi przy opuszczaniu. mam problemy z kregoslupem wiec przy wyprostowanych za nic w swiecie bym tego cwiczenia nie zrobila :D a co do wymiarow ;) dzien 9-ty i jeden centymetr mniej :D :D. oby tak dalej!! w zasadzie to 'ubywanie' cialka w talii nie jest mi tak bardzo potrzebne bo jest 66cm przy wzroscie 170 to chyba niezle, ale jakby tak jeszcze 1cm w dol ... :) Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Besteto! Ja tez mam problemy z kregoslupem, mam nadzieje,że przez to,że uginam nogi w 6tym efekty nie beda mniejsze ;) Szczerze mowiac,1 cm mnie nie ratuje,ale jak mowisz to dopiero 9ty dzien a jest ich az 42,wiec jestem pelna optymizmu...Byle tylko sie udało wytrwac! Ja mam 176cm. Ach,stosujecie jakieś diety przy tym,szczegolne zalecenia? ;-) ja ostatni posilek zjadlam dzis o 19...;-) a nie jak zazwyczaj grubo po 21....Pozdrawiam i życzę wytrwałości,damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.cwks
Witam ! :) jestem na 10 dniu A6W widze już efekty ;] mój brzuch jest twardszy no i delikatnie zarysowywują się na nim mięśnie :) ale dręczy mnie jedno pytanie ;] Czy jak ja mam teraz 10 powtórzeń to 5 na jedną noge i 5 na drugą ?? czy 10 na jedną i 10 na drugą ?? mi się wydaje że po pięc bo jak są 24 powtórzenia to co w sumie 48 ?? bez sensu przecierz to sie można zamęczyć !! no niewiem proszę o szybką odpowiedź :) z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.cwks
możecie też odpowieć napisać mi mailem albo na gg mail : lena.cwks@wp.pl gg: 8313938 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
niestety wychodzi 10 na jedna noge i 10 na druga noge:) bardzo mi przykro :) ale nie jest az tak zle z tym zameczaniem, gwarantuje ci ze na poczatku jest duzo gorzej niz pod koniec, ja jestem juz na 29 dniu i idzie mi calkiem dobrze. najgorszy jesy dzien w ktorym trzeba dolozyc kolejne powtorzenia:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
meggus rowniez trzymam za ciebie kciuki! rowniez zauwazylam ostatnio,ze efekty widzialam wlasciwie na poczatku moich zmagan z A6W,ale wierze ze to przez to ze mamy napuchniete miesnie a poza tym zblizaja mi sie kobiece dni i wiadomo ze organizm nabiera wody i puchnie ( moze troszke sie oszukuje:) ). ale wlasciwie tez robie to dla satysfakcji bo napewno bedzie ogromna:) od dzis zaczelam robic tez 8 minuts ABS, legs itp. jade w gory z chlopakiem na sylwestra wiec chce mu zaimponowac pieknym jedrnym cialkiem:) trzymam kciuki za wszystkich tych co sa juz na finiszu i za tych co zaczynaja:) NIE JEST TAK STRASZNIE:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Fragile88 -> przy szostym cwiczeniu, dlatego ze uginam nogi przy opuszczaniu, robie kilka powtorzen wiecej ( 2-4 a jak mam dobry dzien to nawet do 10). a tak na marginesie, to wole widziec mniejsze efekty niz potem cierpiec na potworne bole :D tym bardziej ty powinnas oszczedzac kregoslup jezeli masz zamiar przetanczyc cala noc na studniowce oraz sylwestra :D jezeli chodzi o diety ;) to jak juz wczesniej pisalam nie stosuje zadnej, jedyny dobry zwyczaj jaki mam to ostatni posilek o 18-tej (ale to nie jest zupelnie zwiazane z odchudzaniem, z pelnym brzusiem kiepsko mi sie spi :( ) a pozniej jak jestem glodna to zjem kawalek marchewki, papryki czy tez ogorka. dzis bedzie 10 dzien, a od jutra po 10 powtorzen :D :D. bedzie ciezko :( wielkimi krokami zbiza sie 'kobieca przypadlosc' :) i nic nie bedzie mi sie chcialo robic, moze tylko spac :D. mam nadzieje, ze wytrzymam bo jak odpuszcze jeden dzien to znajac siebie ... :( bedzie trzecie podejscie :D . powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!a ja dzis mialam wyjatkowa energie na cwiczenia, az milo:)szkoda ze nie mam tak codziennie!podstawa do dobrych cwiczen jest odpowiednia muzyczka, ktora motywuje, ja dzis wlaczylam sobie energiczny secik z love parade 2006:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
Hejka! Ja mam już dzisiaj 37 dzień. Odzwiedzam te forum regularnie i to dzieki nim udało mi sie zajsc tak daleko. Na samą myśl o tych cwiczeniach bierze mnie leń ale jak to sie mówi "najgorzej jest zacząć" . Mam takie pytanko dla tych którzy skończyli. Co robicie po tych 42 dniach???pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam gdzies ze po calej sesji powinno sie zrobic odpoczynek kilku dniowy no a potem to chyba mozna zaczac jakies inne cwiczonak zeby utzrymac sie w formie,a weidera powtorzyc za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już robiłam a6w,wytrwałam 13 dni.Efekty były,coś już się spod tego tłuszczu wyłaniało,ale przerwałam,bom leń.Teraz będzie inaczej :>.Wczoraj mój pierwszy dzień.Dziś czuję brzusia,oj czuję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziś 39 dzień
a po 42 dniach będę ćwiczyć brzuszki i kręcić hula hopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
jeśli chodzi o odpoczynek między kolejnym Weiderem to ja czytałem że żeby zacząć go od nowa to należy odczekać aż 6 tygodni żeby mięśnie się zregenerowały a żeby robić zwykłe brzuszki to powinno się odczekać ok 10 dni dziś był mój 30 dzień pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Czytam wasze odpowiedzi od 3 h i zostałam zmotywowana :) Pierwsza część już za mną :) Wiem, że to mało, ale początek musi być :) Mimo że nie ma sensu robić na zime bo zasłania się brzuszek za sweterkami, pomyślmy o Sylwestrze...hmm :) Duzo osób mi mówi że mam płaski brzuch ale dla własnej satysfakcji chce wyrzeźbić trochę mięśnie. Będe zdawać relacje i dzięki za te podbudowujące opinie o tej metodzie. Aż chcę się ćwiczyć ;) Mam tylko pytanie co do ostatnieg ćwiczenia-na jaką wysokość trzeba podnieść nogi? Dziękuje i pozdrawiam ;) Nie poddawajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Roxxanne -> ja podnosze do momentu kiedy kregoslup (tj odcinek ledzwiowo-krzyzowy) nie zaczyna 'odklejac' sie od podlogi :D. Jak sie odkleja tzn. ze za wysoko ;). Na poczatku ledwo moglam oderwac nogi od podlogi w tym szostym ale z czasem :)... teraz wyznacznikiem wysokosci jest 'odklejanie' ;) Dzisiaj mialam takiego lenia, ze juz bylam gotowa zrezygnowac :( i to znowu przy 10 dniu ;) Juz nawet polozylam sie do lozka ... ale wyrzuty sumienia z powodu niespelnionego obowiazku zupelnie nie daly mi ani czytac ani zasnac :) Wiec zwloklam sie z lozka, powalilam na karimate i... to bylo genialne rozwiazanie :D Teraz moge isc spac :) Powodzenia i nie dajcie sie zlapac leniowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
z tego co sie orietuje i co mi kiedys mowil trener na silowni najlepiej podnosic nogi na wysokosc 20-30 cm poniewaz wtedy jest najwieksze napiecie miesni i im wyzej tym latwiej. no ale ekspertem nie jestem wiec sama musisz wybadac kiedy twoj brzuch jest najbardziej napiety. ja mam dzis juz za soba 30 dzien i przyznam ze bylo mi cholernie ciezko:( ale przeciez zostalo mi juz tylko 12 wiec napewno wytrwam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero 13 dzien, i juz sie nie moge doczekac konca!!jak ja bym chciala juz miec 6 za soba:)zeby zobaczyc efekty oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
hej,ludki! Ci co skończyli szóstkę,albo zbliżają sie wielkimi krokami do końca... ile wam ubyło w talii? Bardzo Was prosze o pochwalenie sie efektami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. chce zaczac meczyc sie z tym weiderem:) moze mi ktos podac link gdzie jest to dokladnie opisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zgadzam się z umbrellą co do wysokości, ćwiczyłam kiedyś ze nog miałam dosć wysoko, a teraz mam nisko i jest to o wiele trudniejsze- naprawde wszystkie mięśnie są napięte-i to jak! Dlatego nie zbyt lubie to bo trzeba siętroszkę po męczyc przy tym;) Roxxanne życze powodzenia;) też sobie jak zaczynałam wmawiałam że sweterek i te sprawy, ale po mimo że nigdy nie miałam jakiegoświelkiego tłuszczyku zmusiłam się do ćwiczeń;)) można powiedzieć że mamlekkiego bzika na punkcie brzuszka i musze coś robić,a wierz mi satysfakcja ogromna po każdym dniu;)) Widze że mamy sprankę na prowadzeniu 37 dni och Bestety podobnie miałam wczoraj takieog lenia, a w dodatku trochę chora jestem i o mały włos a dał bym sobie spokój... Ale szkoda było mi tych 30dni...Heh dałam radę- przezycięzyłam woczrajszego lenia i wykonałam 20 powtózeń w czasie coś ponizej 22min- 31 dzień za mn... Dziś czeka mnie 32...ja mi się nie chce:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wasze odpowiedzi motywują-i robię to dla siebie nie dla innych :) Tylko że te początki są ciężkie :| A ja myślałam że mam dobrą kondycję skoro wf i robienie 50 brzuszków dziennie to normalne :P. A tu 6w mnie zaskoczyło...i mam nadzieje że zaskoczy pozytywnie :) Dziewczyny dbajmy o nasze ciało bo jest tego warte, tak jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedno pytanie: jakie sa efekty tych cwiczen po tych 6 tygodniach???? naprawde miesnie sa ladnie wyrzezbione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze probowalam juz trzy razy ale wytrzymalam gora 2 tygodnie:( brak motywacji...ale moze znow sprobuje....chcialabym tylko wiedziec czy warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Przyłączam się do goszkiej! Powiedzcie czy warto! Pochwalcie się osiągnięciami!!! Już czwarty dzień dzisiaj! Widzę poprawę lekką kondychy :) ILE MOŻNA STARCIĆ W OBWODZIE BRZUSZKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziś 41 dzień
jeszcze tylko jutro i koniec :D Potem będę robić brzuszki i kręcić hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez chyba kupie ten hula hop, w dziecinstwie mialam i niezle tym krecilam, a teraz sprzet zaniknal i trzeba by kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziś 41 dzień
O ile nie dostaję wzdęć z powodu niewłaściwego jedzonka, to mam śliczny, zgrabny brzuch. CHoć wydaje mi się, że mogłoby byc jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×