Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość karolina_gdynia
oki udało sie zrobiłam :D tylko nie wiem czy dobrze :P bo boała mnie szuja strasznie. i podnosiłam do skłodu tylko połowe pleców :P i czułam jak mi brzusio tak drży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zaliczylam 7 dzien, jesli chodzi o bserwacje tygodniowa to miesnie staly sie twardsze i ulotnil sie gdzies 1 cm w talii:) Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
ej a powiedźcie jak sie dokładnie robi ćw. nr 5 bo nie kumam :/ i jak długo się robi 1 powtórzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój trzeci dzień... Strasznie bolały mnie mięśnie brzucha podczas wykonywania ćwiczeń. Mam nadzieję że to rozćwiczę i będzie ok. Bo ledwo dziś dałam radę :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
ja mam 2 dzień i nie było tak źle :] tylko boli mnie ta część lędźwiowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Ło Matko! Właśnie zrobiłam 28 dzien..Za co ja sie tak mecze?? Było okropnie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
witam! skonczylam a6w zaledwie 2 tygodnie temu i sie zastanawiam czy moglabym zaczac ja od nowa juz teraz?czy moze trzeba odczekac dluzsy odcinek czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
------------->>>>>>>>>umbrella ja myśle ze mozesz juz zaczac cwiczyc...ja ne cwicze A6W od kilku dni a juz czuje ze sie za bardzo leniwie dlatego od dzis robie półbrzuszki bo A6W nie cchce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
eeej nie poddawajcie sie :P jak już sie zaczęło to trzeba skończyć :D potem bedziesz żałować że przestałaś. ja zrobiłam dopiero 3 dzień :( i strasznie mnie szyja booli :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Oliwier,jesteś?? Cwiczysz ciagle? Napisz jak Ci idzie:-) Bo mi okropnie,gdyby nie moja silna wola to juz bym to rzucila w cholere! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
Fragile88 > a co robisz żeby szyja nie bolała? :> ja mam dopiero 4 dzien i już nie moge wytrzymac przez ten kark i szyje. a reszta to ujdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Droga Karolinko, nigdy nie miałam problemów z bolącą szyją. Może to dlatego,że gdy ćwicze patrze sie raczej na sufit niz przed siebie,ale nie wiem jak Ty cwiczysz.Moze przed cwiczeniami zrob jakas rozgrzewke dla szyi,typu krazenia etc.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiiłam dziś 6 dzień... Na początku było ciężko ale teraz jest już ok. Cieszy mnie bardzo że powoli zaczynam widzieć efekty... :) Brzuszek jest twardszy, spadł tłuszczyk i uwidaczniają się mięśnie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
Fragile88 > dzięki pomogło :> w ogóle 5 dzień za mną :D łiii jak to szybko leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, prosze wytłumaczcie mi co to za ćwiczenia. Gamoń jestem i nie wiem o co chodzi :O:O Wlazłam na linka z pierwszego posta i nie znalazłam albo nie skumałam o co chodzi. Prosze doradźcie konkretnie co to za ćwiczenia. Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss... wklepałam w google i już 2szystko znalazłam :) Pozdrowionka dla ćwiczących!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
hej,hej :-) A ja dzisiaj mam wolne od weidera ,mam takie małe usprawiedliwionko,otóż dopadły mnie dzis nasze kobiece dolegliwosci,normalnie umieram z bólu i dlatego robie sobie przerwe :) Ale tylko na 1 day;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Ja dzis weszlam na 14 powotrzen na cwiczenie..nie widze jakichs wielkich efektow-raz, ze mam niezly bandzioch i pewnie miesnie nie moga sie przebic przez tluszcz, a dwa-moze cos zle robie? W terakcie niby tam jakis wysilek jest, ale potem miesnie mnie wcale nie bola:( Ale nic to..robie dzielnie-jesli mi nie pomoze, to chyba nie zaszkodzi?:) A w robieniu tych cwiczen dzielnie mnie dopinguje kolega:) Milo z jego strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Chętnie bym do was dołączył i spalił to straszne sadełko na brzuchu. Tracę jednak szybko zapał i potrzebuję kontroli. Czy przypilnujecie mnie od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Pomozemy! Erni, najlepiej daj gg, to bede ci co wieczor wysylac przypomnienie, tak jak moj olega mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka. jestem juz na 11 dniu weidera i jakos nie widze efektow, po ilu wy widzialyscie jakiekolwiek zmiany na swoich brzuszkach:)?? robicie jakies dodatkowe cwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dominiquita! Przesyłam nr gg: 9725514 i zabieram się do ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz Weidera robię jeszcze ćwiczenia na wcięcie w talii i oczywście zawsze najpierw się rogrzewam 10 minutowym tańcem :) Efekty zaczęłam widzieć po 4-5 dniach. Tyle że jestem szczupła i mam płaski brzuch, bo zawsze robiłam jakieś brzuszki itp. A ćwiczę Weidera bo chcę mieć widoczne mięśnie :) Lecę robić mój 8 dzień... Wcześniej nie miałam czasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkie
Dolaczam i ja do was! W kupie zawsze razniej :P jestem po 7 dniach i male efekty juz sa, brzuch stal sie bardziej plaski i miesnie troche twardsze. 1/6 juz za mna :D mam nadzieje ze po skonczeniu efekt bedzie dosc widoczny. Dodatkowo jeszcze biegam codziennie i cwicze z tasmami. A niech wszystkie laski w wakacje zazdroszcza mi na plazy takiego wysportowanego cialka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
buuuu...jak mi sie nie chceeee... ;-( ale ide do mojego33 dnia;) Witam wszytskich poczatkujacych.Co do efektow: są,ale bardzo niewielkie. Ale warto,bo rozwijaja miesnie a potem na pewno latwiej zabrac sie do czegos ostrzejszego;) za 9 dni(po skonczeniu 6 weidera) odpoczne ze 2 tyg ( akurat swieta i sylwester..) i opracuje lepszy program dla siebie na podstawie wszystkich cwiczen na brzuch /zwlaszcza pragramu TamiLee czy jak jej tam/ i sie ostro zabiore,bo musze przyznac,ze mnie to wciaga..gdybym tylko miala wiecej czasu np na jakis basen lub silownie...;) Pozdrawiam i ide cwiczyc,kisses :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
hmm jakie cwiczenia na wciecie w talli?przydaloby mi sie...a no i na boczki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz czuje te miesnie:D... powiedz mi justynka_1987 jak wyglądają te twoje ćwiczenia na wcięcie w talii, co? tez nie jestem taka znowu gruba tylko mi brzuszek się ostatnio powiększył Powodzenia i pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralaa
Witam Macie moze linki do fotek z cwiczeniami? Chce wydrukowac dla mojej zonki:) Przepraszam ze nie chce czytac tylu postow:P dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszia
słuchajcie babeczki dostałam ten link od mojej koleżanki weszłam na forum poczytałam i powiem ze to jest dosc ciekawe chciałabym spróbowac ale nie mam takiej mozliwości ponieważ mam zablokowany link i w żaden sposób nie mogę dowiedzieć się jakie ćwiczenia mam wykonywać jak by mi ktoś przesłał ćwiczenia na karzdy dzień to będę wdzięczna pozdrawiam i trzymam kciuki za ćwiczących nie poddawajcie się papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronifcb
http://www.sfd.pl/Aerobiczna_sz%C3%B3stka__Weidera_%3D%26gt%3Bwejdz%26lt%3B%3D-t144665.html Tu masz link. Ja mam takie pytanie .Dzis zrobilem drugi dzien:) I powiem ze brzuch strasznie boli,ale nie jestem pewny czy dobrze to wykonuje .Praktycznie przy kazdym cwiczeniu podnosze tylko lekko barki i glowe(nie wiem ale wyzej za nic w swiecie nie moge sie podniesc:( ) Czy to wystarcza ???Jak podniose sie wyzej to wychodzi kolyska bo sie bujam:( .Prosze o rade.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×