Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość potrzebuje rady pliiiiiissssss
hey dziewczyny - no pytanie z mojej strony dotyczy abs na brzuch, ja 6W przerwalam po 23 dniu - bo jakos tak nie wiem czemu, probje teraz tych abs-ow , czy toras to cwiczy, jaqkie sa efekty ?? i wogole co i jak. pliss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
pppppppp-------> mierzyłam sie chyba z tydzień temu to ubyło chyba 3 cm ale teraz postanowiłam sie zmierzyć dopiero po zakończeniu, a co do diety to od 2 tyg. staram sie nie jeść słodyczy i nic tuczącego postawiłam na zdrową żywność warzywa, owoce produkty bogate w białko i nic po 20:00 Poczytaj stronke http://www.menshealth.pl/dietaabs/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
ppppppp----> wejdz w PRODUKTY i tam jest wszystko napisane, poprostu wybieram te produkty i nie dopuszczam do głodzenia sie, jem 5-6 posiłków co 3 godz.i mam nadzieje że efekty będą coprawda stronka poświęcona chyba facetom ale w sumie czym oni sie różnią !!!!!! Pozdrawiam i życze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy więcej szóstki... Teraz tylko aerobik, ćwiczonka w domu (które pokazała mi instruktorka fitness) ale jak mam ochotę, i czasem rowerek. Czuję się bosko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia33
ja robiłam ABS...tam gdzie potem na drążku się robi brzuszki....i efekt jest( ale ręce od drążka bolą).....ale jak się potem przestanie to troszke foma minimalnie spada.. więc wystarczy co jakiś czas podtrzymywac ..robiąc ćwiczonka.....zalezy od typu człowieka. Teraz przeszłam na A6W.....bo przerwałam absa..i tylko zwykłe brzuszki robiłam i juz mi sie znudziło i jakos przestała efekty widzieć Jestem po 3 dniach A6W i widze po moim ciele że efekty będą....ale musze jeszcze potrenować. Kurde trochę monotonne te świczenia...ale ja jestem uparta i wytrwam dokońca o ile dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiii
witam :) dolaczylam do was :) dzis moj 4 dzien, po 1 myslalam nastepnego ranka ze to juz koniec tak mnie brzuch bolal ale chwilowo przeszlo wiec ciagne dalej ile sie bedzie dalo :) dzis bedzie dopiero 4 dzien ale naprawde widze juz efekty!!! coprawda kiedys cwiczylam brzuszki i mialam fajne miesnie, jednak ostatnio obrosly one troszke tluszczykiem ;) najbardziej chcialabym pozbyc sie oponki wlasnie, podobmo lepsze do tego celu sa aeroby ale jak przeczytalam ze tracicie kilka cm w talii to sie zabralam za szostke :) i widze juz ladny zarys miesni i brzuszek jest bardziej plaski i podoba mi sie :) jeszcze tylko pozbyc sie tego tluszczyku ktory okrywa miesnie i bedzie git :) jak najlepiej spalic ten tluszczyk oponkowy? :) dietka czy jakis rowerek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
katiiii -------------------> Na oponke dobre jest takie ćwiczenie :usiadz całym tylkiem na krzesle, najlepiej jakims solidnym i z oparciem i nie łap sie od spodu tylko opeleć rece o to tylne oparcie podnies nogi tak zeby utworzyły kąt prosty z twoim tyłkiem:)sprawdz czy poczujesz jak sie miesnie napinaja a jak nie to podnoś nogi ale zgiete w kolanach:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
Witam :) U mnie dziś będzie 11 dzień zmagań z a6w nudne to trochę ale mam nadzieje ze wytrwam :) by zobaczyć efekty Bol juz minął i teraz w trakcie ćwiczeń odczuwam tylko przyjemne szczypanie i ciepło :) Pozdrawiam Ewa www.a6w.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie zjechać moje wymiary
Do wszystkich znawców aerobicznej szóstki! Czy jesli mam taki miekki, galaretowaty brzuch i lejące sadełko,to czy te cwiczenia mi go ujędrnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiwier
Witam wszytkich po krótkiej nieobecności. Z powodu sił wyzszych zakończyłem a6w na 24 dniu, ale teraz zaczałem od poczatku i jestem dzisiaj po 3 dniu. Polecam wszytkim gorąco te ćwiczenia.Sa efekty!!! Trzeba ćwiczenia robic dokładnie. Fragiell czy jeszcze żyjesz.Jeśli tak to sie odezwij. Pozdrówka dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
możecie zjechać moje wymiary -------------> jasne ze tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie zjechać moje wymiary
A nie stanie sie tak, że mięśnie bede miała tak czy siak a skóra sie wcale nie zbiegnie i nie ujędrni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worldmeg
możecie zjechać moje wymiary ------------> sluchaj, dodatkowo spalaj tluszczyk, skacz poprostu na skakance nie jest to trudne a raczej bardzo zabawne poczujesz sie jak mala dziewczynka:) takze 6weidera + skakanka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos powie
jak jest z tymi seriami?mozna je rozlozyc na caly dzien?jedna rano,druga po kilku godzinach i 3 wieczorkiem czy robic wszystko na raz?jedna po drugiej od razu???ja tak nie dam rady.jak to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Teoria i ja poprosze te ćwiczonka z rysunkami mój mail skania38@wp.pl. Też musze się wziąć za siebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o tećwiczonka z rysunkami na maila skania38@wp.pl z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan88
Ja dzisiaj wieczorkiem zaczynam 6 weidera. Mam nadzieje ze dotrwam do końca. Jak tam u was z zakwasami mam nadzieje ze po tych ćwiczeniach nie ma zakwasów.... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz koncze - robie po 24 razy - cw nie sprawiaja mi zadnej trudnosci, robie bez przerw 3 serie i raczej sie nie emcze, misnie tez nie bola, brzuch bardzo sie wzmocnil (przy 12 razach plakalma i robilam przerwe po kadym cwiczeniu) - rezultaty: w pasie tyle co na poczatku:( tyle ze mam lekka drabinke na brzuchu.... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
aniaa28 schemacik wysłałam Ci na maila :) Ja już jestem po 14 dniach ćwiczeń :) a dziś będzie 15 :):):) Zapraszam na mojego bloga dziś zamieściłam zdjęcia brzuszka po 14 dniach ćwiczeń w porównaniu z zdjęciami przed rozpoczęciem. Może efekty nie sa tak mocno widoczne ale są (no i jeszcze mam dziś okres i troszkę wody w organizmie zatrzymuje jak zwykle :P) http://a6w.blog.onet.pl/ Trzymam za wszystkich kciuki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan88
dziś 3 dzień musze wam powiedziec ze przed śniadaniem juz widziałam efekty ale po sniadanku znikły :( Ale to nic i tak dalej trwam w postanowieniu. Czy stosujecie jakaś dietke do tych świczeń? bo ja nie.Czytałam że przy tych ćwiczeniach nie spala się tłuszczyku. Czy to prawda ????????? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
Te ćwiczenia spalają troszkę tłuszczu ale są głownie do rzeźbienia mięśni więc nie należy oczekiwać zbyt dużych efektów jeśli oponaka na brzuszku jest znaczna :( Polecam wykluczenie słodyczy, częste posiłki ale w małych ilościach, z dużą ilością warzyw i owoców (minimum 5 posiłków - śniadanie obowiązkowe), picie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej, bądź czerwonej albo zielonej herbaty :) Pozdrawiam :) Za mną już 15 dni ćwiczeń dziś będzie 16 (bo ćwiczonka wykonuję wieczorem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
Witajcie, jestem tu nowa, mam nadzieję że dobrze trafiłam, bo moim marzeniem zawsze było mieć idealnie płaski i mocny brzuszek,, pomocy, nie mogę znaleźć strony, która dobrze wytłumaczy mi, jak należy wykonywać te ćwiczenia, a chciałabym za miesiąc pochwalić się swojemu chłopakowi ładnym brzuszkiem. Może "ewaiwiki" mogłyby mi opisać , bądź obrazkowo- zdjęciami wytłumaczyć?? jeśli tak podam swojego emaila, dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
ania31 zapraszam na mojego bloga a6w.blog.onet.pl a w pierwszej notce wszystko jest wyjaśnione :): http://a6w.blog.onet.pl/1,AR1_2007-01-25,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
dziękuję "ewaiwiki" :) właśnie dzisiaj byłam na Twoim blogu i zaczęłam ćwiczyć, jednak boję się, że źle wykonuję tę ćwiczenia. Mam pytanie, ile razy wykonywać w jednej serii ćwiczenie nr 5 tzw "nożyce" ? , tj. ile razy jak to nazwać, wymachy?? i jeszcze jedno, zauważyłam, że te ćwiczenia przede wszystkim kształtują górną partię brzuszka, a co z dolną?? tą pod pępkiem, co zrobić z tym troszkę wystającym brzuszkiem, ja jestem szczupła i zaawsze jak chudnę ,to szybko giną mi kg górnej części ciała, ale z tym dolnym brzuszkiem, zawsze miałam klopot, no może niezbyt wielki, ale mi to przeszkadza, chciałabym się go pozbyć, więc czy te ćwiczenia mi go, że tak powiem, "zabiorą"?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
Ćwiczenie 5 wykonuje sie analogicznie do ćwiczenia 3 tylko bez 3 sek. wstrzymania. I wykonuje się tyle samo powtórzeń co we wszystkich pozostałych ćwiczeniach. Fakt te ćwiczenia kształtują głównie górne partie brzucha a dolne są w nich zaangażowane minimalnie. Ale myślę że jeśli jesteś szczupła to ten trening i tak sprawi że brzuszek będzie wyglądać jak "deska" również jego dolna część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
Dla wszystkich co najpierw chcą pozbyć sie łuszczyku polacam te ćwiczonka, robie od tygodnia i efekty już małe są : http://bartekm0.za.pl/trening_brzuch.php oraz coś takiego zapodziałam gdzieś link to wklejam opisy Ćwiczenia na płaski brzuch: Podnoszenie nóg Kładziemy się na plecach na podłodze (najlepiej na kocu lub karimacie). Wyciągnięte ręce przenosimy za głowę. Wyprostowane nogi (nie zginamy w kolanach) podnosimy aż utworzą z podłogą kąt około 30 stopni. Wytrzymujemy w tej pozycji przez 10 głębokich oddechów. Potem podnosimy nogi nieco wyżej, aż utworzą z podłogą kąt 60 stopni. Znowu wytrzymujemy w tej pozycji przez 10 oddechów. Podnosimy nieugięte nogi prosto do góry, aż utworzą z podłogą kąt 90 stopni. Wytrzymujemy w tej pozycji przez 25-30 oddechów. Opuszczamy powoli wyprostowane nogi na podłogę. Po chwili powtarzamy cały cykl. Wykonujemy 3-4 pełne cykle. Zobaczycie same, jak brzuch się wzmacnia i pozbywa tkanki tłuszczowej. "Nożyce" Kładziemy się na plecach na podłodze (najlepiej na kocu lub karimacie). Wyciągnięte ręce przenosimy za głowę. Wyprostowanymi nogami (nie zginamy w kolanach) wykonujemy tzw. "nożyce", czyli podnosimy je do góry naprzemiennie. Jedna idzie w górę, a druga jest opuszczana. Nogi powinny mijać się w pozycji około 30-40 stopni do podłogi. Wykonując 40-50 takich nożyc odchudzimy brzuch i uda. "Kobra" Kładziemy się na brzuchu na podłodze (najlepiej na kocu lub karimacie). Ręce trzymamy wyciągnięte wzdłuż tułowia. Odchylamy głowę do tyłu i podnosimy górną część tułowia nad podłogę. Powinniśmy odchylić się mocno w pasie unosząc w górę klatkę piersiową. Wytrzymujemy w tej pozycji 2-3 minuty głęboko oddychając. To ćwiczenie pozwala wzmocnić plecy i pozbyć się tłuszczu z okolic pasa. Przyciąganie kolan Leżymy na plecach. Nogi ugięte w kolanach, stopy na podłodze ok. 20 cm od pośladków. Przyciągamy kolana do klatki piersiowej, odrywając oczywiście stopy od podłogi. Głowę podnosimy w kierunku kolan. Wytrzymujemy przez 5-10 sekund z głową przyciśniętą do kolan. Opuszczamy stopy i głowę powoli na podłogę. Wysmuklamy i wzmacniamy w ten sposób szyję i brzuch. Skłony do przodu Kładziemy się na plecach na podłodze (najlepiej na kocu lub karimacie). Ręce trzymamy wyciągnięte wzdłuż tułowia. Dobrze byłoby, jakby ktoś przytrzymał nam stopy przy podłodze (poza tym jak ktoś nas obserwuje, dajemy z siebie więcej), aby nie unosiły się do góry gdy będziemy próbować zrobić skłony w przód. Jeśli mamy słabe mięśnie możemy wyciągać ręce przed siebie - ułatwi to trochę skłony. Ruch do przodu początkujemy skłonem głowy do piersi, a potem wyciągając ręce do przodu robimy pełen skłon dotykając dłońmi kostek cały czas wyprostowanych nóg. Jeżeli to dla nas zbyt łatwe, bo mamy silne mięśnie brzucha lub krótki tułów, zakładamy ręce za głową i w ten sposób robimy skłon. Ćwiczenie jest dość trudne, ale nagrodą jest naprawdę płaski brzuch! Wychylanie nóg Leżymy na plecach. Nogi wyprostowane podnosimy do góry, aby tworzyły z podłogą kąt 90 stopni. Ręce rozciągnięte na boki przylegają do podłogi. Powoli przenosimy złączone, wyprostowane nogi na jedną stronę ciała kładąc je na podłodze na wysokości bioder. Po kilku sekundach podnosimy je do góry do pozycji początkowej. Po kilku sekundach opuszczamy podobnie po drugiej stronie ciała. Powtarzamy całość ok 20-30 razy. Oprócz tego, że jest to ćwiczenie na płaski brzuch, pozwala pozbyć się tłuszczu z okolic bioder. Łatwe skłony Siadamy na ławce lub na krześle z szerokim rozkrokiem. Dłonie splecione za głową, plecy wyprostowane. Powoli pochylamy się do przodu, trzymając cały czas dłonie splecione za głową. Staramy się zrobić jak najgłębszy skłon. Potem powoli podnosimy się do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie pomaga utrzymać płaski brzuch zmniejszając wałeczki tłuszczu w górnej części brzucha. O swej sprawności można się przekonać jeżeli uda nam się w najniższej pozycji opuścić łokcie (dłonie cały czas splecione za głową) 5-10 cm nad podłogą. Ćwiczenie wykonujemy 10-15 razy. Odmiana "rowerka" Leżymy na plecach. Nogi podnosimy aby tworzyły z podłogą kąt około 20 stopni. Ręce splecione za głową. Na przemian podciągamy jedną nogę do piersi uginając kolano, w tym czasie prostujemy drugą nogę na poziomie 20 stopni nad podłoga i tak naprzemian jedną nogę podciągamy do klatki piersiowej, drugą prostujemy z podciągnięcia. Głowę mamy cały czas lekko uniesioną do góry. Wykonujemy ok. 30 cykli obiema nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBU 124 stosowales te cwiczenia? Jakie sa efekty i szybko przyhcodza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 124
Przecież napisałam że wykonuje te ćwiczenia od tygodnia i pierwsze efekty już zauważyłam ...dziś skończyłam 6tke poczekam z 3 dni jak wszyscy ale raczej efektów wielkich nie ma bo to na mięśnie a ja chciałam pozbyć sie tłuszczyku ale on jest nadal jaki był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prada..
witam Niestety nie przebrnęłam pzrez cały topik, ale bardzo mnie zainteresował, czy ktoś może mi podać linka do tej 6, bo ten z pierwszej strony nie działa u mnie.Błagam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaiwiki
zapraszam na mojego bloga tam jest schemat ćwiczeń a w pierwszym poście opisane jest wszystko co i jak :) http://a6w.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×