Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

romantyczna sentencja wiersz itp z wyznaniem love

Polecane posty

Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

szukam jakiejs ladnej sentencji fragmentu wiersza lub czegos w tym stylu z romantycznym wyznaniem w srodku do podpisania na wielkim zdjeciu ktore chce dac mojej drugiej polowce na urodzinki.szukalam sporo w necie ale znalazlam same oklepane teksty albo glupie rymowanki jak dla dzieci a potrzebuje czegos naprawde oryginalnego i glebokiego...jesli potraficie mi pomoc bylabym wdzieczna gdybyscie umiescili cos tutaj:)z gory dziekuje slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widzisz
nie szukaj kogos zkim mozesz zyc, lecz kogos bez kogo zyc nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islandzki maszynista parowozu
gdy Cię życie pięścią machnie gdy Ci z ryja brzydko pachnie kiedy każdy dzień jak kolec kiedy Ci ucieka stolec spójrz kochany na mnie czule a przeminą wszystkie bóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprecyzuj o co konkretnie Ci chodzi... Wiersz. Rymowany, nierymowany, slugi, krotki, a moze jakis cytat. O milosci? o przyjazni? z wyznaniem, dajacy do myslenia... No nie wiem. Jak sie okreslisz co sprobuje Ci cos wyslac bo mam tego sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynisto
od ciebie bije zabojczy romantyzm...tylko sie zakochac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////////////
Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, nie tracę zmysłów kiedy cie zobaczę ... Jednakże, gdy cię długo nie ogladam czegoś mi brak jest, kogoś widzieć żądam ... I tęskniąc sobie zadaję pytanie Czy to jest miłość ...? Czy to jest kochanie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 grosze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chodzi mi o cos o milosci najlepiej wiersz albo jakas niebanalna sentencje jestesmy juz ze soba dlugo bardzo sie kochamy i chcialabym cos takiego co chwyta za serce oryginalne i glebokie takie z uczuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo cos... PRAGNE ZAPASC SIE W CIEBIE BEZ POWROTU POZNAC MYSLI I SKRYTE MARZENIA PRZYSIASC NA SKRAJU TESKNOTY I WDYCHAC ZAPACH PRAGNIENIA TANCZYC W RYTMIE BICIA TWEGO SERCA WSLUCHAC SIE W SZMER ROZKOSZY CICHSZEJ OD LOTU TRZMIELA I NIECHAJ STANIE SIE NIEBO A RESZTE NIECH TRAFI CHOLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa --> okulary sobie załóż i zacznij czytać to ci piszą na topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzeki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhasaaa
rurka z kremem- niektóre z tych wierszy, zdań są cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfucg
miej serce i patrz w serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabel
tak miej serce i patrz w serce i piosenka maanamu Kocham cie kochanie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to
wymyslilam dla mojego Kochanego Chlopaka :) …I żadnej chwili wspólnej nie żałuje. Żadnej sekundy, bo przy Tobie czuje, czuje Twą miłość, ciepło i spokój. I nawet gdy idziesz, gdy łzę mam w oku, jestem wciąż pewna, że jutro i zawsze, będę przy Tobie – i w nocy gdy zaśniesz; bezpiecznie się czuję, w Twoich ramionach, nie chcę być sama, ani stęskniona. Więc dzisiaj dziękuję za troskę, za słowa, i chcę je słyszeć ciągle od nowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziiii23
Kiedy wspominam tamte czasy i marzenia o których zapomnieliśmy Będę szczęśliwa ponieważ Miałam okazję mieć Cię w moim życiu Kiedy wspominam tamte dni Widzę Twoją twarz Byłeś tam tylko dla mnie W moich marzeniach zawsze będę widzieć Twoją duszę Na tle nieba W moim sercu zawsze będzie miejsce dla Ciebie przez całe moje życie Zatrzymam cząstkę Ciebie I gdziekolwiek będę Będziesz tam ze mną Ty pokazałeś mi Jak poczuć niebo bez bogactwa I zawsze będę Ci wdzięczna za tą siłę którą mi dałeś Twoja miłość pomogła mi przejść przez to wszystko Och, zawdzięczam Ci tak wiele Byłeś tam tylko dla mnie Zobaczyłam w Tobie światło, siłę I chcę Ci podziękować za to wszystko co dla mnie zrobiłeś Byłeś tam tylko dla mnie Byłeś tam tylko dla mnie Na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie zrzygala gdybym cos takiego dostala. serio. totalny kicz i brak smaku. chlopakowi daje sie cos z jajem, dobra ksiazke, lancuch do spodni, jakis fajny gadzet, a nie ckliwy wierszyk na swojej facjacie. Dżizys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to ostatnie to z pearl harbor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ty daj swojemu cos z jajem najlepiej sadzonym bo wyglaasz na taka.o ile wogole kogos masz bo kobiecosci romantyzmu i delikatnosci to w tobie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam na \"taka\"? tzn na jaka? i jak wygladam? a tak w ogole to \'w ogole\' piszemy oddzielnie :P heh, ja to mam misje na tm forum, uczyc blachary zasad ortografii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mia
do mia wallace - proponuje żebyś swojemu mezczynie - (o ile takowy się w ogóle urodził ) sprawiła pejczyk,żeby Ci uprzyjemniał czas i do tego skórzane stringi a brak smaku i totalny kicz prezentuje Twoja osoba że też w niektórych kobietach nie ma odrobiny kobiecości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla ciebie wierszyk \"dochodzę,dochodzę,dochodzę ja tak mam i ty tak masz swą miłością jak złym słowem rzucasz mi w twarz ale jestes ze mną Radziu LOVE\" wiersz Dody z tomiku poezi \" z pełnymi ustami \" co prawda love jest na koncu, ale chyba moze byc, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mia
jak sie człowiek nie ma do czego przyczepić to się przyczepia do błędów :) nie przejmuj sie autorko topicu tego typu uwagami, Twój ukochany napewno doceni ten gest bo w dzisiejszych czasach niestety coraz więcej ludzi stać tylko i wyłącznie na prezenty materialne, często nieprzemyślane i wręczone od niechcenia liczy się orginalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy woman
Doda :D:D to zapewne Twoja idolka o jeju ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, jak milo, ze piszesz sama do siebie. ale ortografia cie zdradza :D \"na pewno\"- oddzielnie \"orYginalne\" nie: orginalne kiczowate zdjecie z jakims flakowatym pseudowierszem z forum kafeteria.pl to jest to, o czym marzy kazdy mezczyzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie, powinno byc tak: \"dochodzę, dochodzę, dochodzę ja tak mam i ty tak masz swą miłością rzucasz mi w twarz jak złym słowem ale jestes ze mną Radziu LOVE\" wiersz Dody z tomiku poezji \" z pełnymi ustami \" na pewno tfuj hlopak lóbi dode i doceni jej tfurczoźdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasy woman
mia wallace- pisze się - Cię a nie "cie" a słowa "flakowaty" w słowniku nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×