Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczona sytuacją

Dlaczego w Polsce jest tak niewielu atrakcyjnych mężczyzn?

Polecane posty

Gość Zniesmaczona sytuacją

Qrcze, teraz trzeba nam wyjeżdzać za granicę nie tylko za chlebem, ale także za przystojnymi facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaaaaaaaaa
o tak to prawda :(sa niscy maja waskie ramiona i z charakteru tez sa ochydni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaaaaaaaaa
o tak to prawda :(sa niscy maja waskie ramiona i z charakteru tez sa ochydni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za granicami sa tylko z szerokimi barami szczesliwej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśśśńeeeee
zgadzam się, nie dbają o siebie, u co drugiego 30-lat jest równoważne z posiadaniem brzuszka, ich sposób ubierania sugeruje znajomość mody sprzed 10 lat, nie wspominając o takich czynnościach jak dbanie o panokcie czy np. golenie jąderek.. przygnębiajace :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
POnieważ w POlsce są tylko głupie kobiety jak Ty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Poprostu nie ma się dla kogo starać :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaaaaaaaaa
niscy ,otyli i maja małe fiuty do tego zarabiaj grosze bleeeeeeee ochyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
hehe wcale nie jestem brzydulą wręcz przeciwnie( ale rozumiem, ze to jedyny sposób na jaki możecie sobie tłumaczyć mój topik) W mojej pracy, ogromna firma-moloch, każdy żółte zęby, choć już robią postępy, jeszcze kilka lat temu co drugi nosił przy krótkie nogawki :-P a co 4 zamiast perfum używał brutala bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOON
Ja mam zajebistego:D:D:D Nie ma szeroko w barach heheh... i bardzo dobrze bo tacy mi sie nie podobaja :) Jest bardzo przystojny i cudowny:) i paru fajnych tez widzialam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie , sa super faceci.Tylko trzeba umieć ich sobą zainteresować.A może ja mam takie szczęście , że znam wielu całkiem -całkiem , i sporo świetnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
Co do zębów to akurat białe zęby nie są zbyt zdrowe, zapytaj sie dentysty, pożółkłe zęby są oznaką ze są własnie zdrowe bo działaja bakterie ( te pozytywne ) w jamie ustnej i na zebach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
Autorko-jesteś zdegradowana mentalnie i uogólniasz->wszędzie ale to wszędzie napotkasz na zadbanych i zaniedbanych i na nic tu położenie georgaficzne --------------------------------------------------- Z racji mojego fachu czysto-partnerskie kontakty mam z mężczyznami reprezentującymi Anglię, Niemcy, Włochy i Japonie. --------------------------------------------------- Anglicy są romantyczni dosłownie=NIC Niemcy=pozbawieni spontaniczności i 'skąpi'...upsss Włosi=dla nich możesz być jedynie kochanką-ciao Bella krzyczą na każdym kroku... Japończycy, takie to maleństwa, pozbawieni jakiejkolwiej inicjatywy. ----------------------------------------------------- Dzięki Polacy 😘 😘 ----------------------------------------------------- apelując🌻 idę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
Apropos penisów.. zawsze wolałam te średnie :-) i w tych kwestiach nie mam nic do zarzucenia naszym panom, nie twierdze też, że brak atrakcyjności to reguła... BO TEGO PANOWIE MOZNA SIE NAUCZYĆ, a wtedy nawet z ogromnym nosem i krzywymi nogami będecie w staniue zainteresować kobietę! ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
zdegradowana mentalnie... ciekawe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jaki masz problem? Bo myśle że tyle samo jest niedbających o siebie kobiet. A jeśli swoją wiedzę na temat \"zagranicznych\" facetów czerpiesz z zagranicznych seriali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
chodzi o wasz styl, sposób bycia, magnetyzm.. wasz wizerunek jest nieco ubogi w pozytywy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko Twoja subiektywna ocena, owszem, sam to dostrzegam o czym mówisz, ale nie twierdzę że wszyscy tacy są....zresztą, to chyba pomaga przeprowadzić szybszą wstępną selekcję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
nie generalizuje.. pisałam, że to nie reguła, po prostu mam już dość podejścia gdzie mężczyzna uważa, że wystarczy sam fakt, że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez znesmaczona
zgadzam sie polacy malo dbaja o siebie nie mowiac o stylu ubierania. znam takich co jezdza super wozami ale jak wysiada z tego auta to zalamka...facet mysli ze jak ma auto to juz nie musi sie dobrze ubrac...ubierze garnitur i krawt i wydaje mu sie ze jest elegancki..a do tego buty kupione w dicheman...tragedia krawat na targu i garnitu slubny z przed 10lat..a co do urody duzo w naszym kraju wschodniej urody ..a ruscy sa okropni maja proste geby:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
rzeczywiście usuwanieniem włosów z nosa mnie zaskoczyłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak marzenie
wszyscy sa za granica!!!! w polsce zostali sami nieudacznicy zyciowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullka23
Mój mężczyzna jest bardzo przystojny, i choć jest polakiem ma południową urodę, jest dobrze zbudowany i ma fajne tatuaż ( tylko troszkę za dużo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennunnni
to fakt sa zaniedbani i zero urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknych kobiet w polsce
też jest jak na lekarstwo :( Z reguły malujecie się jak dziwki !!! A dupy to macie jak słonie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona sytuacją
do poprzednika... to raczej amerykanki mają dupy jak słonie ( w kwestii bycia szczupłymi Polki wypadają całkiem nieźle), a malowanie się jak dziwki to rwnież nie jest raczej przypadłością Polek.. próbuj dalej.. i już proszę o nie wypowiadanie się więcej kierowców tirów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to racja malo jest takich przystojniakow ktorzy zniewalaja spojrzeniem ale tez i dziewczyny jakies male dupiaste przygarbione przemalowane aby ktos je zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×