Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAROLINA WICZKOWIK

ZNÓW TO SAMO...BRAK ROZ. 34 I MUSIAŁAM KUPIĆ...

Polecane posty

mam dokładnie ten sam problem :( chudzinką wcale nie jestem (155 cm i 42 kg) ale często rozmiar 34 jest na mnie dużo za duży! :( szczególnie spodnie i spódnice. Jeśli jesteście szczuplejsze ode mnie, to gdzie Wy kupujecie te ciuchy-szczególnie dolną garderobę? :o Z dzinsow noszę rozmiar 25 i mogę takie dziny dostać tylko u chińczyków na stadionie :)(na firmowe nie mam kasy) Spódnice w rozm.34 spadają mi z tyłka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 156 i 44 kg :) i czasem mnie to wkurza ze nie moge kupic tego co chce ale nie mam strasznych problemów nio dzinsów w reserved nie kupie bo tam sa wybitnie duze ale w innych firmach bez problemu. co do malych rozmiarów to polecam croppa ciuchy nie dla mnie ale z tamtad to nawet ja nosze m a s i xs wiec ciuszki naprawde malutkie. teraz coraz wiecej firm ma w rozmiarach xs i 34. polecam newyorker w orsey-u tez chyba sa trol takze male ciuszki. ja mam raczej problem z tym ze wszystkie spodnie sa zadlugie ale juz sama potrafie je obciac i podszyc na maszynie :D:D a własnie zapomniala bym divers ma krociutkie dziny:):) ale niestety drogie 170zl bez promocji:(:( ale mam jedne pierwsze od 2 lat ktorych nie musialam obciac:):) butkik czyli sklepy ze snnopym:) tez oferuja duzy wybor 34. galeria centrum prawie wszystko/powim tak jesli poszukasz to znajdziesz :D tylko niestety czaasem nie tak fajne jak mozna by kupic w wiekszym rozmiarze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciu ale macie problemy
wystarczy dobra krawcowa i za grosze mozna sobie zwęzać, skracać ciuchy - ja tak robie i nie mam żadnych problemów . ostatanio kupilam sobie super płaszczyk - oczywiscie na metce 34 ale i tak jest za duzy na mnie, wiec zaniosę go do krawcowej i bedzie idealnie. tak robie z każdym ciuchem - jak mi sie bardzo podoba ale rozmiar za duzy to kupuje i zwężam u krawcowej i wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem ze biodra dosyc duze a gora masakra;)) marynarki sobie kupic nie moge bo mam za male cycki:) a do tego jestem wysoka i mam \"dlugi tulow\" i pzrewaznie ejst wszystko za krotkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne rozwiazanie to...
kupowac na targu od wietnamcow...ich kobiety sa takie suche i kurduplowate...powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaczek-misiaczek
Hej!Ja nie mam problemów,bo jestem jeszcze nastolatką :) a spodni rozmiar nosze 25 :] - a mam ok.160 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×