Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jutrzenka25

Domy Opieki w Anglii

Polecane posty

Gość d456tyja po 3 miesiacach
zamiat w domu starcow zmieniac pampersy juz lepeij sprzatac pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag*25**
To Ty sprzataj pokoje, przeciez nikt Ci nie kaze isc do domu starcow zmieniac pieluch. Widac, ze pojecie na ten temat masz zerowe, bo akurat dom opieki domowi opieki nierowny I zaleznie od kwalifikacji zakres obowiazkow jest rozny. Ja wole pracowac w miejscu, ktore daje mi mozliwosci awansu, szkolenia sie I szlifowania jezyka, niz sprzatanie domow, gdzie zawsze bedziesz sprzataczka bez mozliwosci rozwoju, ale kto co lubi...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby mi ktos napisac jak mam znaleźc taką prace?? wybieram sie do londynu i nie wiem czy mam sam chodzic z cv po domach opieki czy probować przez agencje....dajcie jakies namiary, tel albo adres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamfuny
Ludzie-uważajcie na takie prace! Zwłaszcza na polskie agencje BW Agency/raz Tychy,raz Szczecin rózne telefony podaje,M&B czy BM kombinuja te firmy.......żeby tylko "jelenia" znależc....jak wezma za ciebie prowizje to maja cie gdzieś! Strata kasy i zdrowia.Juz faktycznie lepiej pokoje sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma np. pracuje tutaj www.domopiekinestor.pl i nie uwaza, żeby to była dla niej bardzo wymagajaca praca pod względem fizycznym, ale to zalezy jaki dom, jacy ludzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w UK jako health and social care 10 lat z pełnymi kwalifikacjami i jestem przerażona ludźmi jakich dostaje do pracy,teraz kiedy czytam te wypowiedzi rozumiem dlaczego tak się dzieje. Nie macie pojęcia ani o tej pracy ani o kwalifikacjach ani o prawie a macie tak wiele do powiedzenia. Ciesze się ze zaczyna być kładziony nacisk na język i doświadczenie i wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KSIEGA DANIELA. ksiega proroka Daniela zawarta w jedynym PRAWDZIWYM SLOWIE BOZYM, jaka jest Biblia, a ktora z dokladnoscia co do roku objasnia historie poczawszy od krolestwa Babilonii, poprzez krolestwo Medo-Persji, nastepnie imperium greckie, potem rzymskie. ostatnim ziemskim imperium w proroctwach Daniela jest to, w ktorym zyjemy OBECNIE. po nas przychodzi wieczne imperium, Krolestwo Boze. polecam obejrzec ten film, albowiem dokladnie wyjasnia w ktorym momencie historii swiata sie znajdujemy. https://www.youtube.com/watch?v=GAkd6C5PUzo&a mp ;list=PLI2zA96OM0Kr0OuyiLPA4OVp1J4uhfvlT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze doswiadczenie jest wazne, bez tego nie mozna przejsc kilku kryzysow - w kazdym zawodzie :) moja znajoma planuje rozpocząć pracę w domu opieki i konczy wlasnie taki kierunek na studium www.dental.szczecin.pl trzymam za nią kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma pracuje w http://www.domnaddolina.pl/ i z tego co mówi to fajna praca. Masz kontakt ze starszymi osobami, miła i życzliwa atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×