Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CERA MIESZANA

Jaki ŻEL do MYCIA twarzy STOSUJECIE-cera mieszana

Polecane posty

Gość CERA MIESZANA

jakiej firmy jest waszym zdaniem najlepszy(zeby nie przesuszał skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam nie żelu do twarzy ale pianki oczyszczającej Clen&Clear i jestem bardzo zadowolona :) Skóra jest gładka, matowa, nie wysuszona i bez wyprysków :) I cena w porządku (ok.12zł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja mam ten z Avonu i garniera ale ich tak szczerze nie polecam bo ja po nich mam strasznie przesuszoną skórę. Nie wiem może lepiej używać mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CERA MIESZANA
tez tak uwazam z garniera(no i jeszcze loeara-tego w niebieskim pojemniku)skóra jest strasznie przesuszona) moze spróbuje tego z clean&clear-kiedys uzywałam...ale juz nie pamietam jakie były efekty(był to zel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA calma HLC
rewelacja dla skóry wrażliwej i mieszanej takiej jaką ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam dobry dla mnie zel-Olay do cery mieszanej.Wczesniejsze zele,ktorych uzywalam za bardzo przesuszaly skore,ten jest z dodatkiem nawilzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
Wcześniej cały czas używałam Garniera czysta skóra,ale zaczął mi póżniej za bardzo wysuszać cerę,więc przerzuciłam sie na AA oligovital(różowy)jest bardzo fajny,jak cala reszta tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA calma HLC
Niestety Garnier (zielony) nie jest przeznaczony do cer wrażliwych. Sama nie doczytałam tego na opakowaniu i jakiś czas katowałam swoją buzię tym specyfikiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam żelu do twarzy i ciała Sebamed. Ale tylko wieczorem i potem nakladam na policzki tłusty krem. Rano przemywam twarz samą wodą i nakładam krem nawilżający, ale też tylko na policzki bo strefa T źle reaguje na jakiekolwiek kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJA calma HLC
"...strefa T źle reaguje na kremy"? ale przecież strefa T też potrzebuje pielęgnacji - nawilżenia czy odżywienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkowa
a ja mam duze problemy z cera, tez mieszana T i do tego tradzik rozowaty, na szczesic wczesnie wykryty...ale dmuchan na zimne. Swietnie sprawdzaja sie dla mnie kremy i woda z serii Iwostin ( w aptekach). Nawilzajacy na dzien to jedyny jakiego "nie czuje" na twarzy i ma wysokie filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olay jest niezły :) Ja obecnie używam NIVEA i też jestem bardzo zadowolona. Co do opinii na temat Garniera - zgadzam sie przesusza :( i nie polecam pianki L\'OREAL - porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CERA MIESZANA
a ile kosztuje ten zel z Olay?I gdzie go mozna kupic-w aptece czy w sklepie kosmetycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwostin. 22zl w aptece. Ale od jakiegoś czasu nie myję twarzy wodą. Jak już to tylko oligecoeńską (jak robię peeling np). Poza tym to tonik i wacikami jechane. Od miesiąca cera mi wyładniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorealka
Loreala pianka antiage z wit C. Visible results. SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie pasuje
czysta cera Garniera: krem - żel głęboko oczyszczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam żelu TOLERIANE - aptecznej firmy LaRoche. Jest OK. Cena dosyć wysoka, ale baaardzo wydajny. Ja mam mieszaną skórę - wrażliwą okolicę T a tłuste policzki. Czyli odwrotnie niż wiekszość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamra
Cera skłonna do zanieczyszczeń, nieźle muszę się napracować, żeby jako tako wyglądać. Pomaga mi żel do mycia HB - efekt pozytywnie zaskakujący. Skóra wygląda zdrowo, nie mam z nią żadnych problemów i właśnie o taki efekt zawsze mi chodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Cera mieszana, skłonna do przesuszenia, alergiczna -> La Roche-Posay Effaclar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej: "przykro nam, taka strona nie istnieje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inquilumspart1983mqewc
Niestety Garnier (zielony) nie jest przeznaczony do cer wrażliwych. Sama nie doczytałam tego na opakowaniu i jakiś czas katowałam swoją buzię tym specyfikiem Jasne http://xib.me/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnie spisuje się żel do mycia HB i to właśnie z nim radze próbować, bo efekty daje genialne. Powiedzmy, że to właśnie dzięki niemu udało mi się mocno odmienić wygląd cery, nadać jej normalność. No i moje doświadczenie pokazało, że same jakościowe kosmetyki potrafią zrobić różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmanka
ja aktualnie korzystam z żelu effaclair duo+ na niedoskonałości, super sobie radzi z moją cera, dobrze ją oczyszcza na noc i pozostawia świeżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaZ
Stosuję żel elodermu dobrza nawilża i nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatiszka29
Mnie przy cerze mieszanej bardzo dobrze sprawdza się ten żel Neutrogeny: https://www.neutrogena.com.pl/site/product/47 Dokładnie oczyszcza, ale nie wysusza, czyli robi to co w przypadku cery mieszanej, jest najważniejsze. Dwa razy w tygodniu pielęgnację uzupełniam peelingiem z tej samej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana984
U mnie sprawdził się dwufazowy płyn do demakijażu z eveline różany, dokładnie usuwa makijaż, ale tez pielęgnuje skórę, do tego pięknie pachnie, ja jestem fanką wszelkiego rodzaju kosmetyków mających w składzie różę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×