Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już tu byłam-ONA

farncuski artykuł z Polską w tle!

Polecane posty

Gość już tu byłam-ONA

Pewnie większość to czytała, a ja reprezentuję POLSKĘ ❤️ na płaszczyźnie międzynarodowej:( Mam problem z ustosunkowaniem się do treści w {} ---------- wiem, że to nie miejsce;P ale tutaj taka ELITA INTELEKTUALNA:D ----------- czy ktoś coś od siebie dorzuci??? //Kraj, w którym co piaty mieszkaniec stracił zycie w czasie drugiej wojny swiatowej, ktorego 1/5 narodu zyje poza granicami kraju i w ktorym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, ktory ma dwa razy wiecej studentow niz Francja, a inzynier zarabia tu mniej niz przecietny robotnik. {Kraj, gdzie czlowiek wydaje dwa razy wiecej niz zarabia, gdzie przecietna pensja nie przekracza ceny} (!) trzech par dobrych butow, gdzie jednoczesnie nie ma biedy a obcy kapital sie pcha drzwiami i oknami. {Kraj, w ktorym cena samochodu rowna sie trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znalezc miejsce na parkingu.} Kraj,w ktorym rzadza byli socjalisci, w ktorym swieta koscielne sa dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnowac tu z jakiejkolwiek logiki, jesli nie chce stracic gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w ktorym z kelnerem mozna porozmawiac po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzednikiem panstwowym tylko za posrednictwem tlumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooory
mamy dar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooory
na nasz zawsze możesz liczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
hih, wyjąłeś mi to z ust ------------------------------ trudno 😘 [kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooory
a nie dało się krócej, może jakieś streszczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
no właśnie to jest już streszczeniem ------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooory
aha;) a o co Ci chodzi z tę reprezentacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem słowo płaszczyzna Ty leżysz, a Francuz cię p.................. Bo to taki topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
grrr, odbiegasz od tematu --------------------------------- 😘 😘 --------------------------------- oblegam kilka forum, potrzebuję przekroju na miarę społeczeństwa, tych z podejściem erotyczno-dominującym wciąż mi brak;) --------------------------------- ale przeżyję;) --------------------------------- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
coheed, jakby o takową płaszczyznę chodziło, nie pytałabym nikogo o zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się tu ustosunkowywać
banda pojebusów, złodziejów i skurwiel* po co więcej gadać to mówi samo przez sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
excuse moi....................pardon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam-Ona
akurat ja po iemiecku, choć artykuł z gazety francuskiej:(, dostał się do Niemiec, a później do mnie, buuu --------------------- hoho, ależ jestem bogatsza w wiedzę namacalno-empiryczną --------------------- jak zwykle, chylę czoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×