Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poul

Kucze siedze w pracy i strasznie mnie wziela ochota na seks naprawde

Polecane posty

Gość Poul
Wstaje biore w rece mojego kocura najpierw penetruje okolice twojego guziczka czuje jak rekami pomagasz mi wejsc do twojego ciala jestem juz w srodeczku czuje cieplo twojej myszki uwielbiam ja penetrowac widze ze wsadzasz mi paluszki do ust hmm sa takie pachnace,ze chce je zjesc,naprawde ostro potrafisz sie wic. widze caly czas jak patrzysz na mnie usmiechasz sie czuje,ze jest ci dobrze ojej zaraz nie wytrzymam ,ale widze ze nie masz dosc moj oddech moje cialo pulsuje widze ,twoje dlonie przy mojej twarzy zamykasz mi usta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zebys wypelnial kazdy moj zakamarek..twoj penis w mojej dziurce, palce w moich ustach..ssam je, oblizuje..jest mi cudownie.. obserwuje Twoja twarz...maluje sie na niej najwieksza rozkosz..piekny widok...moim cialem wstrzasaja fale rozkoszy.. jeszcze tlyko kilka pchnięć...jestes cudowny skarbie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz co sie ze mna dzieje...wychodzisz ze mnie i przewracasz na brzuch... wchodzisz a ja wije sie rozkoszy...uwielbiam tę pozycje...Twoj penis we mnie, a ręce zaciśniete na piersiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Kiciu staram sie ale juz nie wytrzymam widze,ze nie masz dosc,ale zaraz wystrzele nie moge sie powstrzymac,o matko caly drze widze,ze zsuwasz sie na dol chcesz go konczyc reka ??. Widze,ze i ty dochodzi,ze zaraz wybuchniesz jak wulkan daj wezme do ust i dokoncze cie ustami chcesz chcesz tego kiciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunyo to nie ja
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee...nie koncz jeszcze... weź mnie od tyłu... bede rekami opierac sie o blat biurka, a Ty pieśc moje piersi... czuje gorący oddech na karku.. czuje ze jestes coraz blizej..czuje jak gryziesz mnie w ucho...jest cudownie...łapiesz mnie ręką za twarz i łapczywie całujesz gryziesz muskasz szyje... uwielbiam tą męską dominacje... zrób ze mną co tylko chcesz...jest mi tak dobrze, ze juz and soba nie panuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Kiciu powstrzymuje sie jeszcze widze,ze chcesz wiecej uwielbiam twoje kocie ruchy odwracasz sie do mnie chesz zebym wzial cie cala,hmm tak pragne twojego ciala tak goracego, pachnacego uwielbiam piescic cie cala widze,ze chcesz abym cie calkowicie zdominowal uwielbiam jak dotykasz moich rak przetrzymujesz sie ich abys nie upadla uwielbiam cie kiciu wiesz jak chce byc blisko ciebie czuc cie cala penetruje swoim kocurek twoj tyleczek uwielbiam to hmm wspaniale sie czuje caly czas czuje jak twoj zapach powoduje u mie ekstaze emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze ruchy sa coraz szybsze..pchniecia coraz glebsze, intensywniejsze...szczypiesz twarde sutki...jest Ci tak dobrze, ze nie wiesz co zrobic z rekami...jedna piescisz lechtaczke, a druga bladzi po calym moim ciele...ja juz dluzej nie wytzrymuje... czuje jak moje cialo przeszywa ogromny dreszcz z z mojego gardla wydobywa sie krzyk najwiekszej rozkoszy...zakrywasz mi usta, ja lapczywie ssam Twoje palce...Twoje ruchy sa idealne...moj orgazm trwa i trwa...jest mi niesamowicie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Ojejku czuje,ze wystrzele caly ladunek na ciebie juz nie mog naprawde zaraz krzykne po prostu nie wiem co sie dzieje kreci mi sie w glowie czuje jak doszlas zupelnie stracilem orientacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko biedaczek stracil
orientacje w terenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Ojej juz doszedlem kiciu nie moglem sie powstrzymac musialem to zrobic . Widze jak opuszkami palcow rozcierasz moje mleczko po calym twoim ciele widze w twoich oczach satysfakcje uwielbiam jak tak na mnie patrzysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Az rumiencow dostalem przez chwile nie wiedzialem co sie dzieje,widok twoich oczu jest najlepszym dla mnie prezentem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Oj nawet nie wiesz jaka mam na ciebie ochote i to nie wirtualna. a ja za 2 godziny koncze prace. Moze cie niedlugo chrupie co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Ok rozumiem. Wiesz mieszkam sobie w Warszawie pracuje jako magazynier wiesz to jest taka firma zajmujaca sie materialami budowlanymi hmm siedze przy kompie i co sie bawie statystykami takimi pierdulkami ogolnie nic rewelacyjnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Musze ci powiedziec,ze rzadko klne. no chyba,ze jestem na maksa zly,ale to sie rzadko zdarza. Dzieki,ze i ty bylas laskawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparkasekretarka
mnie sie tez podobalo...choc byla z boku;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
No tak jak mi tylko czy to sie spelni zobaczymy. Poznan nawet fajne miasto tylko w lato ukrop pewnie jak w Warszawie nie da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz racje... jestem jeszcze skazana na tramwaje, a to juz jest masakra... na szczescie pochodze z malej miejscowosci i tam raczej spedzam wakacje, a w tym roku wyjezdzam do Portugalii wiec nie bede musiala znosic tego miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Szparkasekretarka ja rowniez nie placze;) czasami mozna sobie na to pozwolic. No o k, a jesli mozna wiedziec co w Portugalii bedziesz robila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Napalona dziewczynko no jasne,mozemy mozemy powtorzyc heh wiesz jest duzo podszywaczy,ale damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. jeszcze nie wiem:D jedziemy ze znajomymi w ciemno do pracy:) nie zamierzam caly czas jednak pracowac, chcemy pozwiedzac, opalic sie, lezec na plazy itp:) moze przywioze sobie jakiegos fajnego latynosa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×