Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poul

Kucze siedze w pracy i strasznie mnie wziela ochota na seks naprawde

Polecane posty

Gość Poul
Noo to trzymam kciuki:),wyjazd w ciemno to nie jest dobry pomysl,ale jak znasz jezyki( a pewnie tak jest)to raczej moesz byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
Napalona dziewczynko jutro tez bedziesz na forum,czy jutro no nie wiemnie masz czasu masz cos do zrobienia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy malenka. dla Ciebie sie zaczernilem. badz jutro rano powiedzmy od 10, to wymyslimy cos nowego. mam juz nawet pomysl: sprzedam Ci k l o c a na piersiatka a potem rozmaze wszysko moim kocurem, a Ty to wylizesz z oddaniem - prawda suczko? oswiadczam, ze jestem autorem wszystkich pomaranczowych postow Poul i kto bedzie twierdzil inaczej albo udawal Poula pod innym nickiem to klamie! caluje Cie mala kurewciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzegalem ze pojawia sie podroby? spierdalaj Poulo, nie przeinaczaj mojego pierwszego nicka, smieciarzu napalona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,ale coz cos za cos. No wie jestem juz czarny ugiolem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poul 25 wybacz po prostu nie wiedzialem przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bede tu jutro to ok 13... jesli nie, to w piatek od rana:) nie wiem jak Ty, ale ja juz sie zregenerowalam i nachodzi mnie znow ochota na twojego ptaszka...😘 niestety musze zmykac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, grzeczny fagas. teraz zwiewaj stad, bo to ja rozmawialem z napalona dziweczka i ona jest tylko moja - zrozumiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dziwne to, dzieki Napalona mam nadzieje,ze bedziesz jutro,albo w inny dzien pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciel
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze,ze moj topic sie rozwinal ladnie,ladnie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam ten klopot duzo roboty. Ok wiesz jak nie masz czasu i naprawde potrzebujesz troche spokoju oki :) nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jasne np porozmawiac o pogodzie fajna rzecz.:) a tak ogolnie wybierasz sie gdzies dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, to nie to samo co biur(k)owe fantazje...:P miałam plany pojechać gdzieś nad jeziorko dzisiaj ale dzieki wspania łej wiośnie moje plany szlag trafił:o a Ty?? jakie plany na początek weekendu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pogoda rzeczywiscie nie jest dobra,ale ma sie rozpogodzic podobno:). Raczej nic rewelacyjnego raczej wroce z pracy i posiedze w domu. A moze cos mnie na tnie na fajny seksik tylko z kim sam ze soba chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak masz racje tylko wiesz juz mam dosc tak samemu sie zadawalac kurcze to jednak nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×