Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alegoria

Czy ktoś studiuje w Niemczech?

Polecane posty

Gość Anetka788
Aha, dodam ze ja nie robilam zadnego kursu jezyka niemieckiego. Jestem samoukiem, w szkole zmuszano mnie do ruskiego i angielskiego. Wszystkiego nauczylam sie sama. I zeby studiowac nikt nie wymaga ukonczenia jakiegos kursu, lub pokazania jakiegos zaswiadczenia, ze jezyk rozumiesz. To samo w pracy. Jedyne co wymagaja- paperu z uczelnii nimieckiej- ze zaliczylas przedmioty brakujace i mam uznanie niemieckie tych studiöw ktöre skonczylas w Polsce. Jak tego nie masz- nie dostaniesz pracy! Zapomnij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos bedzie potrzebowal tlumacza przysieglego do tlumaczenia dokumentow ktore trzeba zlozyc na uczelnie to polecam http://www.arb-tlumaczenia.pl/ Bardzo szybko sie uwijaja z tymi tlumaczeniami, do tego cena atrakcyjna - a to jest wazne bo tych dokuemntow sie duzo tlumaczy i moze sie uzbierac niezla sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuja studia w DE ? moze ktos podac mniej wiecej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia w DE dla osób z unii są z zasady niepłatne. w zależności od uczelni zdarzają się opłaty semestralne (na różne organizacje studenckie i bilet na komunikację miejską) w wysokości ok 250 eur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estim12
To teraz juz wiem dlaczego u mnie na uczelni jest tylu Niemcow na Erazmusie. U mnie studia kosztuja 2500 euro i co roku podnosza. Dublin Irlandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Mam kilka nurtujacych mnie pytan do tematu, byloby super, gdyby ktos znal na nie odpowiedz i podzielilby sie ze mna swoja wiedza. 1. Czy istnieja dwa oddzielne portale do rekrutacji na kierunki objete Numerus Clausus i na kierunki bez NC? i czy przy logowaniu na hochschulstart musze logowac sie przez antON? 2. dokumenty przetlumaczone wczesniej przez tlumacza przysieglego musza byc opatrzone poswiadczeniem u notariusza? 3. Czy oceny z Daf-u 4/4/4/5 upowaznija do studiowania na wszystkich kierunkach na niemieckich uczelniach? dzieki i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli macie jakies pytania odnoscnie studiów w NIemczech zapraszam na mojego bloga, zostawiajcie pytania w komentarzach chetnie na nie odpowiem ;) http://klaudiazberlina.blogspot.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×