Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narazie niewazne ...

... Dziewczyna z problemem jak tysiace tutaj...

Polecane posty

Gość Narazie niewazne ...

Tak bardzo go kocham... Ale rozstajemy sie... Jestem strzepkiem nerwowo... tak mi zle bez niego... :( Jak prezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taktak
Nie martw się bidulko, będzie jeszcze dobrze... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
🌼 ... Tak bardzo go kocham... A on zrywa za taka glupote ze przypuszczam ze to tylko wymowka.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to powod
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Moze w skrocie... Za cos co sie wydarzylo w przeszlosci... I to w takiej przeszlosci kiedy go jeszcze przy mnie nie bylo... Po prostu cos mu powiedzialam czego on teraz nie moze zniesc i to jest powod. Tak pojebany ze szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze nie bylas dziewica
? alo mialas wielu partnerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Nie nie... Idiotyzmem jest dla mnie to ze czepia sie o przeszlosc, sam swiety nie byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Ja juz wystarczajaco zaplacilam za swoja glupote ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni wracają czesto
nawijaj, doradzimy, poradzimy..;) o co się przyczepil, to powiemy, czy sludznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni wracają czesto
super, bo ja tez z aplacilam ;) :o rozumiem Cię..moze zakochalas się w palancie..:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Mialam kiedys faceta, dawno... Duzo krzywdy mi zrobil, zerwalismy ale dlugo jeszcze sie staralam by wrocil. Czlowiek rozne glupie rzeczy robil... Nawet bardzo glupie... Potem poznalam jego(mojego jeszcze obecnego) ... Opowiedzialam mu jak tamtem mnie skrzywdzil... Nie bylismy dlugo ze soba.... On mnie zostawil.... Nie bylismy razem kilka miesiecy. W tym czasie spotkalam sie z bylym.... Glupia sprawa... Byla WOLNA.... Pozniej znow dalam szanse obecnemu i tak jest do dzis... Przyznalam sie do moich bledow, a on mi teraz po ponad roku mowi ze nie umie sobie poradzic z moja przeszloscia... Przeciez to PRZESZLOSC to nie mialo dla mnie zadnego znaczenia. Zle robilam wiem ale juz wystarczajaco za to zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Czekam teraz na niego... Dlatego jak znikne to nie znaczy ze Was olalam. Chce dzis pogadac.... Moze cos wyjdzie z tego... A jak nie... To juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanow sie bo moze to
nie milosc, a wspoluzaleznienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni wracają czesto
iloe macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchild
nie przejmuj sie. realia sa takie ze w koncu i tak sie otrzasniesz i pojdziesz dalej spotykac fajnych ludzi, doswiadczac nowych rzeczy. wiem ze boli ale mija. a moze to faktycznie palant? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z tysiaca...
ja tez cierpie i cholernie tesknie..na dodatek nie wiem dlaczego to sie skonczylo......On poprostu zniknal....bez slowa...ot tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni wracają czesto
pewnie frustrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchild
tez niewykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchild
a tak w ogole to czasami nie wracaja. chociaz jest sie pewnym ze wroca. albo odzywaja sie po roku. zdziwieni ze nie placzesz z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni wracają czesto
heh..wlasnie, czasem odzywają się wcześniej, niz po roku, zeby sprawdzić czy juz jestes rzucona na kolana z wdzęcznosci, że picuś wrócił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie niewazne ...
Witajcie, zniknelam bo bylam z nim. Cudowny wieczor ale... To juz koniec... Chyba trafnie napisalas :frustrat . Chyba tak. Dla mnie to idiotyczne byc zazdrosnym o cos co bylo... O przeszlosc. Boze, wiem ze robilam dziwne i glupie rzeczy ale ja juz mam swoja kare musze zyc z ta glupota. Tylko zaluje ze sie przyznalam, chcialam byc szczera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×