Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbicielll duużych

Plaga małych biustów

Polecane posty

Gość Wielbicielll duużych

Przykre to jest , że ogromna większośc kobiet w Polsce ma taki mały i żałośny biust. Cierpimy przez was bardzo o seksie hiszpańskim możemy zapomnieć , nie ma co dotykac do czego się przytulić. Ja osobiście uważam , że kobiety z małym biustem wyglądają okropnie kojarzą mi się z małymi dziewczynkami a ponieważ nie jestem pedofilem panicznie od nich uciekam. mimo , że starają się być seksowne często są nawet ładne to nigdy nie będa 100% kobietami bo brakuje im atrybutu kobiecości , takie śmieszne imitacje kobiety niestety . wiecie co i to jest tragedia , że tak trudno znaleźć prawdziwą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem może niegrzecznie
wal się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram to co wyżej
i dorzuce od siebie: BUJAJ SIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
:D:D:D plaga małobiustnych kobietek i BEZMÓZGICH idiotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
co jest gorsze?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy połączyć
małobiustne z bezmózgimi i następnie wyeliminować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczescie sa wielbiciele
malych i duzych, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. nie kazdy lubi duzy biust, wiele facetow woli wlasnie male, wiec nie mow, ze kobiety z mniejszym biustem nie sa w pelni kobietami, bo kobiecosc akurat nie na tym polega. zeby nie bylo, ze jestem urazona takimi stwierdzeniami i probuje udowodnic, ze nie jestem gorsza- ja mam rozmiar 75 C lub D, wiec najmniejszy nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
wyjedź sobie do hiszpani, człowieku z "małym"... rozumkiem;P (może operacja plastyczna... szkoda że nie podziała na twoją wrażliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki--ki
a ja uważam, że te wielkie piersi to kalectwo i nie wyobrażam sobie takich mieć, Masz facet nienormalne podejście do kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorka
z twojego postu wynika, ze jestes typowym przedstawicielem gatunku samca prymitywnego. krotka charaktersytuka: dres ze stadionu a'la oryginalna marka, male czolo ( oznaka przeniesienia zwojow mozgowych w okolice rozporka. szkoda tylko, ze dresy nie maja rozporkow, wiec juz sama nie wiem gdzie sie te zwoje podzialy???) , oczy ozadzone bardzo blisko siebie plus bula z mcdonalda.do tego pochodzenie: chlopsko robotnicze. preferowany typ samicy: prymitivus - syfilis ( lacina - jak by kto nie wiedzial). atrybutem prymitivus- syfilis sa:big cyc, konski ogon ( treska) koloru very blond lub very black. gatunek ten czesto wystepuje na drogach miedzynarodowych. latowo poznac po machaniu do przejezdzajacych samochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam duzy biust
ale cierpie na hroniczne plaskoduuupie 😭 :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie dajcie sie
wpuszczac w takie tematy.........zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
noszę stanik 75 A . Mam przestac wychodzic z domu czy do końca zycia pokazywac sie tylko i wyłącznie w golfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielllka duużych
Przykre to jest , że ogromna większośc mezczyzn w Polsce ma taki mały i żałośny penis. Cierpimy przez was bardzo o seksie "od tylu" możemy zapomnieć , nie ma co dotykac do czego się przytulić. Ja osobiście uważam , że mezczyzni z małym penisem wyglądają okropnie kojarzą mi się z małymi chlopcami a ponieważ nie jestem pedofilem panicznie od nich uciekam. mimo , że starają się być seksowni często są nawet ładni to nigdy nie będa 100% mezczyznami bo brakuje im atrybutu meskosci, takie śmieszne imitacje mezczyznyniestety . wiecie co i to jest tragedia , że tak trudno znaleźć prawdziwego mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
to bylo dobre:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
wiecie co jesteście smieszne i załosne ja wyrażam tylko swoją opinię, którą wyrazić mam prawo. Każda zmora znajdzie swojego amatora , mi się kobiety z małym biustem nie podobają i uważam , że są mniej kobiece i seksi od tych z kształtnym , pełnym biustem . A co do tej pseudo psychoanalizy to no comment zupełnie nie trafione nawet nie mam dersu w domu i absolutnie nie jestem tego typu osobnikiem którego w swojej śmiesznej nietrafionej psychoanalizie przedstawilaś. Widzę , że nie da się tu podyskutować , same macie pewnie płaskie biusty i reagujecie agresją to takie typowe , będąc chamskim powiem z przodu plecy z tyłu plecy Pan Bóg stworzył tak dla checy. Rozumiem , że przykro wam , że nie jesteście tak seksowne i wyglądacie śmiesznie z tymi swoimi imitacjami biustu . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuleńka
Tak, tak małych biustów i malutkich, malusieńkich siusiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
szkoda, że nie jestes w stanie zrozumiec, ze to co uraza to raczej to ze piszesz nie znając kogoś "ze nie jest kobieca", jasne to jest twoje zdanie. I normalne jest za kazdy ma inny gust, tylko naprawde nie rozumiem nad czym chciałes podyskutowac? nad ofertą operacji plastycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
A już jak się trafi jakaś z większym biustem to z reguły jest tłusta i ten biust to tłuszcz , tak mało jest ładnych dziewczyn z dużym biustem . Jak tu się interesować kobietami jak one nawet jak kobiety nie wyglądają , oszukujecie nas i siebie , kupujecie push upy itp . Przykre to jest niestety a seks hiszpański w naszym kraju zostanie nieosiagalnym pragnieniem dla milionów facetów. Posiadaczki małych biustów nigdy nie będą nam w stanie dać w łózku tyle co posiadaczki obfitych biustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
szkoda tylko, ze jakos nie bardzo łapie na jaki temat chciałes dyskutowac? ponazekac sobie? Nie wypowiadaj sie za innym mężczyzn. To śmieszne... Poza tym ciekawe jaki z Ciebie ideał dla kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
nie narzekam muszę się odpędzać od kobiet , ale to nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi sie zrobilo
Bo ja mam malutki biust a zawsze chcialam miec duzy. To przykre ze oceniasz kobiety tylko pod tym wzgledem. Bardzo przykre jet rowniez to że naśmiewasz sie ze mnie /tj z posiadaczki malego biustu/ Ja sobie nie wybieralam takiej figury i co jestem przez to grorsza? Rozumiem ze ktos moze miec inny gust ale nazywac od razu imitacja kobiety? Naprawde przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
Wielbiciel nie fantazjuj.. jak mazasz problem to idź po leki do psychoanalityka, nikogo tu nie obchodzą Twoje żale, takich prostaków pseudoprzystojniaków to my tu mamy dość!!! Spadaj popaprańcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
to może rozmawiaj o tym z tymi kobietami, o sprawach ustu sie nie dyskutuje. Na mój gust chciałes zwyczajnie wywołac kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondeo
No to jedz do Afryki ,jak oglądam Discavery ,to widać tam masę kobit z duzym ,długim biustem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
och dziewczyny , to, że macie mały biust może się komuś podobać , ja was nie obrażam ja tak uważam , a jeżeli to dla was obraźliwe przykro mi mam takie zdanie i nie będe go na siłę zmieniał, a to , że komuś to nie odpowiada cóż takie jest życie nie musimy dojśc do consensusu. Nie wiem czy czytacie ksiązki itp znacie dobrze Polską literaturę z opisów wynika , że kiedyś typowy obraz Polki to była kobieta o pełniejszych kształtach a teraz same płaskie prawie , ciekawe dlaczego , dieta sposób bycia sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
a dlaczego to pisze , dlatego , że pomimo , że miałem wiele kobiet nigdy nie trafiłem na taką , z która mógłbym spróbowac seksu hiszpańskiego smutne to , ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
nawet nie zdajecie sobie sprawy ile tracimy przez te wasze imitacje biustu , trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
To może wyjaśnisz dlaczego właśnie tu na kobiecym form wyrażasz swoją opinie.. może wśród mężczyzn miał byś większe zrozumienie? Czy to taka mała zemsta na kobietach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
Żałopsny koleś..wsadź se między arbuzy zboczeńcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×