Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbicielll duużych

Plaga małych biustów

Polecane posty

Gość no to sie mylisz
wiem jakie mają, bo często rozmiawiamy razem o sklepach z ładną bielizną, gdzie mozną dostać większe miseczki niż C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia- ja
Ja też mam mały biust, ale za to mam walory ukryte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysi
i co uważasz, że tylko kobiety z małym biustem są inteligetne? Mam takie pytanie Jakich ludzi jeszcze szufladkujesz? Tych z dużymi stopami, a może za niskich? Może ludzi z cienkich nosami, że sa wredni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka_1986
Mam dla ciebie glupi chlopczyku jedno rozwiazanie!;) zostan pedalem skoro uwazasz z enie ma pieknych kobiet a tylko faceci sa najlepsi ;) lol ja osobiscie mam rozmair B i moj chlopak go kocha. A ty nigdy nie znajdziesz prawdziwej milosci skoro bardziej kochasz biusty kobiet od nich samych ... oto strona dla Faceta ktory sprowokowal ten topik... http://www.maxior.pl/?p=index&id=5331&11 podoba ci sie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw
ale z ciebie debil, zycze ci kobiety z ogromnym biustem takim jak lubisz a gdy urodzi twoje dzieci bedziesz pomagal jej ciagnac ten biust po podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia- ja
chodzi mi o to, że brak dużego biustu zastępuję czym innym. Nie chodziło mi o inteligencje. Źle została odebrana moja wypowiedź. Soryyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
sama jesteś debilką do tego nie szanujesz zdania innych jak ci się nie podoba to nie czytaj , bulwersujesz się i wychodzi prostatctwo z ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkiego
ale dam se głowe obciać za to, że autor topica ma małego fiuta i takimi topicami se kompleksy leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
zajebiście typowe myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poprostu myśle
że on jest zwyczajnym wielbicielem dużych biustów. Co wam do tego? Jest tez kupa facetów ubstwiająch małe piersi jak i te średnie oraz nadzwyczaj duże :) Ja tam szaleje za brunetami, nigdy nie zwróciłabym uwagi na blodyna i to tylko moje zdanie :) i co odrazu wszyscy blondyni mają mnie tutaj wyzywać, że mam takie a nie inne upodobania?:) dziewczyny dajcie spokój, wszystkie i te grubiutkie i te chudziutkie, te z płaskimi dupaciami jak i te z orąglutkimi macie swoich amatorów, po co te kłótnie. O gustach się nie dyskutuje:) A wy zamiast poprostu dogadać chłopakowi jeśli wam się to nie podoba, albo ominąć topik zaczynacie tu wyzywać na kobiety mające duży biust i je obrażacie. Przecież one też sobie biustu nie wybierały, czym sobie zasłużyły na takie wasze traktowanie? Jesteście strasznie zawistne i niekulturalne - oczywiście nie wszystkie. Ale i tak pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudu93818
właściwie to ja zupełnie nie rozumiem na czym polega problem. koleś lubi duże cycki - aha. koleżanka jest chuda i ma duże - aha. a ktoś ma małe - aha. I co z tego? Nie ma co podniecać. Chociaż też nie bardzo rozumiem po co ten pan zakłada topic - żeby ogłosić całemu światu, że woli takie z dużym biustem? Okej, przypuszczalnie jak spora część mężczyzn. Ale tak, przyjełyśmy do wiadomości, dziękujemy uprzejmie za uświadomienie nas o twoich preferencjach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
proszę uprzejmie fajne cycki to duże cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj racje masz wielbicielu...jedrny biust tak c75 jest spoko bardzooo..ja niestety takowego nie mam :O Hmm i po prostu nie cierpie malych biustow:O od malego...choc nie to jest u czleka najwazniejsze.... a propo\'s biustu to zawsze są operacje:D taki sztuczny to nawet nie zwiotczeje:P:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaOla
ja mam duze piersi. Uwazam, ze to zmysłowe. Ale sa gusta i gusciki. A o tym sie nie powinno dyskutowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę żee
nie ma nic gorszego niż sylikonowe cycki. Gadałam z wieloma facetami, kochają i te malutkie i te ogromne i te średnie, ale w życiu żaden nie chcicałby laski ze sztucznymi cyckami. Wygląda jak kamień obity w skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo dotyczy małych
penisów :p :p :p plaga!!!!!!!!!!!!!!!!! :D żałosny jesteś zalożycielu tego topiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta
>>>>ladne piersi sa zmyslowe nie tylko duze:] wiec sie tak nie chcwial bo duze nie znaczy ze piekne i jedrne od razu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 70C i uwielbiam na nie patrzec bo są idealne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×