Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbicielll duużych

Plaga małych biustów

Polecane posty

Gość ojojojojoooj
Zresztą dobrze Ci tak...haha nigdy nie będziesz miał kobiety z dużym biustem...NIGDY!!! BUAHAHAHAHA BĘDZIESZ mógł tylko sobie wyobrażać i konia trzepać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
hmmm mo ja mam male piersi i co z tego? nie musz sie podobac wszystkim, wazne ze podobaja sie jednemu jedynemu. a Ty chamie bez odrobiny rozumu wez sie jednak za ksiazki czy za drapanie po glowie chociaz, nie masz w sobie za kszty pokory a taktu tymbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
dziękuje o brak kobiet się nie martwie , nigdy ich w moim życiu nie brakowało , ale dziękuje za troskę, chamie , trochę taktu? i wy to mówicie , nie mozna już swojej opinni wyrazić. Przykre jesteście zakompleksione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo pewnie w majtach
ma zalosnego korniszona i chce sie pocieszyc wielkimi piersiami;):P ehh....tacy to sa ci niedowartosciowani MENSZCZYZNI!!! Jak chcesz mniec laske z duzym biustem to sobie takiej szukaj skoro tylko o to ci chodzi...nie zalezy ci jaka jest? co ma w glowie? jaki ma charakter??:| rece opadaja... Poza tym: pamietaj ze po uplywie ok.25 roku zycia zaczna one BRZYDKO ZWISAC... no chyba ze lubisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo pewnie w majtach
kto jest zakompleksiony to jest!! wlasnie to widac. Ja sie ciesze z mojego 70B i nie mam zamiaru miec wielkich melonow, bo bede wiedziala, ze facet jest ze mna tylko ze wzgledu na cycki... JESTES PLYTKI JAK (prawie) KAZDY FACET...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
jesteś głupia (jak prawie każda dziewczyna) jak już chcesz ogólnikować i generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
sex hiszpanski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
no dobra przyznaję się, wczoraj kolejny raz dostałem kosza od Kazi z bloku obok, ona ma taaaki duży biust, co prawda ma 58 lat, ale te piersi tak cudownie zwisają.. próbowałem wsystkiego nawet mój 9cm penis nie pomógł.. eh co za życie I DLATEGO BĘDE MŚCIŁ SIĘ NA WAS KOBIETY A DYMAŁ TYLKO Z Facetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
jestem przystojny inaczej i dlatego koledzy nazywają mnie dymankiem kopankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo pewnie w majtach
To po cholere szukasz jakiejs laski?? Skoro wszystki jestesmy glupie... Poza tym napisalam "prawie" w nawiasie, ale widac czytac za dobrze nie umiesz... Mam swietnego chlopaka, moj biust mu pasuje, choc mial wczesniej dziewczyne z naprawde duzym biustem. Podobaly mu sie kiedys duze piersi, jednak gdy przekonal sie jak to jest naprawde z duzym biustem, to przestal mu sie podobac:/ i nie, nie odszedl od niej z tego powodu (uprzedzam twe sugestie). Jestesmy ze soba juz naprawde dlugo i wiem, ze on nie jest tym samczym zwierzeciem ktory lata z jezorem na wierzchu w poszukiwaniu fajnej dupy i cyckow... Pewnie ty powiesz zaraz ze ty tez nie jestes taki, ale moj drogi, dales przyklad swoim inteligentnym tematem a najbarsziej swoja wypowiedzia dotyczaca GENERALIZOWANIA DZIEWCZYN W POLSCE ZE MAJA MALE PIERSI!! wiec kto tu generalizuje????? Jedz do ameryki i wez sobie jakas z implantami...bedziesz mial hiszpanski seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
a czy ty pieniaczko nie widzisz , że też napisałęm prawie samam jesteś ślepa i nie umiesz czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo pewnie w majtach
wiec witaj w klubie. A ty nadal sie oczywiscie do bledu nie przyznasz....bo gdziezby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
pozatym kto powiedział , że szukam laski , mam dziewczyne , ale ma mały biust i szukam takiej z większym i tą rzuce widać czytanie ze zrozumieniem to twoja słaba cecha podobno bardzo powszechna w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
bede genaralizował bo nienawidze was kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
kompleksow z tego powodu nie mam, a nawet gdybym miala to mam kogos kto moglby mnie z nich z latwoscia wyleczyc. nie pisze tego tylko myslac o sobie, bo na mnie twoje slowa nie robia wrazenia. pomysl jedynie o kobietach dla ktorych to jest naprawde duzy porblem. piszesz ze to imitacja kobieta... hmm a Ty kim jestes... podobno facet to dodatek do penisa.. zycze Ci zeby nikt nigdy Ci tak nie powiedzial ani nie obrazal z powodu Twoich kompleksow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
to ja współczuje Twojej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
dla mnie liczą się tylko cycki wiec bedę rzucał każdą laskę dla jeszcze większych naiwne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostało dowiedzione
Że wielbiciele duzych biustów mają kompleks wynikajacy z dzieciństwa a wiażący się ze zbyt krótkim karmieniem mamina piersią. Idz się wiec przyssaj do cyca mamusi i nie bedziesz wiecej bredzić takich farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
no to obys sie zarazil jakims swinstwem... a kutas predzej czy pozniej i tak odmowi posluszenstwa, oby szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
"dla mnie liczą się tylko cycki wiec bedę rzucał każdą laskę dla jeszcze większych naiwne kobiety" zalosne, to nie wymaga innego komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchild
ja nie wspolczuje. zadajac sie z kims tego pokroju sama jest sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
to podszywacz pisał pfff jakbyś miała choć odrobinę rozumku w swojej pusciutkiej główce to byś się zorientowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha rzeczywiscie samiec prymitywny :D z Ciebie :) daj lasce kase na operacvje bedzie miala Z i bedziecie zadowoleni przede wszytskim TY prymitywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchild
co za jelop:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciellll
co do niektórych z was to trzeba pisac prostym językiem , wszystko wyjaśniać , pisać kiedy się ironizuje i do tego w krótkich zdaniach bo jak coś jest za długie i zbyt skomplikowane to nie łapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
nie znasz mnie, wiec mnie nie obrazaj to po 1, po 2 ja Ciebie tez nie znam wiec nie moge powiedziec kto to napisał, po 3 wg mnie to do Ciebie pasuje, Ciebie nie obchodzi jaką masz dziewczynę, ale jaki ma biust i czy bedzie sie z Tobą kochac po hiszpansku.. co dalej uwazam za załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo pewnie w majtach
Jedna wielka prowokacja.... no chyba ze naprawde jestes tak durny:| ale coz, nie mam zamiaru czytan juz twoich wypocin, bo na ZADNA (!!) dziewczyne nie zaslugujesz. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaddddddddddddddd
tak samo jak plaga malych penisow i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololo
durna to jesteś ty i nie szanujesz zdania i opinni innych nie czytaj i spadaj stąd bo widze , że nie dorosłaś do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
Kolo pewnie w majtach, masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×