Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewalina

studia uzupelniajace magisterskie po licencjacie..

Polecane posty

Gość ewalina

czy to w ogole mozliwe, czy brytyjskie uczelnie uznaja polski dyplom? jak to sié wszystko odbywa i od czego sié zaczyna,, proszé o jakies wyjasnienie bo ja jestem calkowicie zielona w tym temacie, bronié sié w czerwcu i od wrzesnia chcialabym zaczác studia w londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolverhampton
uznaja polskie dyplomy w koncu jestesmy w UE mozesz placic albo bawic sie w fundacje w darlington tylko w tym wypadfku musisz udowaodnic ze albo ty albo twoi rodzice nie zarabiacie 120 tys zl rocznie wtedy po wyslaniu wszystkich potrzebnych dokumentow z urzedu skarbowego dostajesz stypendium i co wy wszyscy tak z tym londynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im lepsza uczelnia tym
wczesniej trzeba skladac aplikacje. Np do Oxfordu byly juz pozna jesienia. Wejdz w link uczelni i dowiedz sie, czego wymagaja. Na ogol 3 opinii, swiadectw, dobrego cv,eseju . który ma ich rzucic na kolana. W cv biora pod uwage m.in.przebieg nauki, doswiadczenia zawodowe, prace badawcze. Na rozne wydzialy moga przyjmowac w roznych terminach . Moga cie poprosic na interview (przyjezdzasz na wlasny koszt i ryzyko) Zaczac z tym w czerwcu to juz raczej bedzie za pozno, chyba,ze do byle jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalina
no ja to akurat tak z tym Londynem dlatego ze moj facet tu pracuje, i mam tu polowe rodziny i znajomych, nigdzie indziej w uk zycia sobie nie wyobrazam,, ot i dlatego, a co do szkoly to wlasciwie byle jaka mnie interesuje, tylko zeby nie byla daleko,a jezeli sie nie uda w tym roku, to zaczne w nastépnym:) dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
no wiec wyglada to tak.wszytsko zalezy od uczelni. ale nie powinno byc problemow. ja przenioslem sie z polski do UK na studia,i kontaktujac sie z uczelnianiami prawie od kazdej dostalem inna odpowiedz,a w sumie najszybciej wyrazil zgode oxford univ.a od jakis innych prowincjonalych uczelni dostawalem odmowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili Państwo, Pamiętajmy, że w Polsce także można zdobyć dobre wykształcenie kierunkowe. Świadczą o tym liczne przyjęcia opuszczających nasze uczelnie specjalistów. Gorąco zachęcam do zapoznania z listą kierunków dostępnych na WSB http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia. W przypadku pytań bądź wątpliwości - zapraszam. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×